Странно нещо е живота
Здравейте, странно нещо е живота.
Така се случи, че съпругът ми почина внезапно преди 5 години в един мразовит януарски ден на ненавъшени 49 години, а аз на 48 не навъшини. С двама сина тогава на 23 и 18.. Прекрасно семейство, и една прекрасна любов продължила цели 25 години, всеодайна и истинска, достатъчни и отдадени един другимо.. Останах с добре възпитани деца и много внимателни близки. Незнаех, как ще се справя незнаех как да продължа.. След две години се върнах в социалната мрежа, измислен виртуален свят и много променен, срещнах един мъж в ФБ от съседен град, не съм от тези жени които ги блазни внимание. Получавам достатъчно имам авторитетна професия. Нуждаех от мъж за разговори, за споделяне.... виждали сме се на кафе, идваше до моят град, но до нещо по сериозно не се стигна, едно че аз не бях готова за нещо повече и ласки. Това се оказа добре дошло за него, подпомагала съм го и парично с не дотам голями суми все за нужди.. , някой връщеше други с предмети дърении неща направени от него и ми ги подаряваше... Така цели три години, …опитваше се да ми прави изявления за някой неща, че имам самочувствие, че съм от хай- лайф.. Да, успявам да се справя с живота, да ходая на почивки и пътувания.. Няма как трябваше да оцелея в мъката си минах пред ада.. Три години и казах край до този април, на тази връзка, не се чуствах добре оптваше се да ми налага някакви правила, с какво право …..
Няма случайни неща, явно съм била готова за да влезе в живота ми нещо ново.. познат, женен с голяма дъщеря.. Служебно декември месец ни се пресякоха пътищата точно преди преди Нова година.
Чеситихме си всички празниците и така до началото на април, когато се видяхме случайно на улицата все едно ток мина помеждуни.. Не смятах, че мога да изпитам отново така вълнение от мъж, .. Намекваше за сринати отношенията със съпругата му... Факт, че последните години три години не общуват сексуално. Не питам.. Не, съдя.
Живота ме научи, че всичко идва тогава когато трябва... За добро или за лошо.. Никога не съм била такава ситуация, но се отдадох на природата, на страстта.. Не търся подкрепа или клада.
Има сила свише и тя отмери... зная, че живота е тук и сега, нямаме втори шанс... Любовта е многолика, страстта е водача на сърцето, и разума замира... И, ако има нещо което си струва в този живот, това е ЛЮБОВТА! Всичко друго е дим и пропилени мигове.
Споделих, бъдете здрави, бъдете ЛЮБОВ!
ж52г

Коментари

1.   Дано намерите щастието.
Майка ми почина на 51 г. Тежко е за живите да живеят с липсата на близък и любим човек. Вторият ми баща остана сам и знам какво е, когато едната половинка си отиде рано.
В трудни моменти наистина ми се иска ей така някой мъж да ми бъде една подкрепа, но няма.

2.   До 1
Не се оставяйте, сама не спирайте да търсите, желайте любовта, щастието идва когато го повикаш.
Бъдете Любов, и тя ще Ви открие!