Жените които не правят нищо
Млади,красиви ,без работа и без желание за такава .Мъжете ги търпят,защо ? Познавам такава двойка,тя никога не е работила,не чисти,ни готви,през две години сменят цялото обзавеждане защото тя го е съсипала,и той я търпи .Защо мъже ?

Коментари

1.   Мъжете обичат когато дават, а не ценят жените дето чистят и готвят. Който много дава, много обича... Това е... Не всеки би го търоял, явно има възможности.

3.   Стига с това чистене и готвене! Ако беше толкова важно, щяхме да се женим за чистачки и готвачки!Ако искаш красавица, трябва да знаеш, че те не обичат да се вмирисват на манджи!И това е добре!

4.   И какъвто точно ти е проблема на теб, че този търпи тази нищо неправещата??? Явно е намерил нещо в нея.

Абе жени българки толкова ли тежко сте комплексирани до една? После плюете отрова, като тичаме след рускините или азиатките.

Чингис Хан

5.   Това не са отношения мъж- жена.
Тези отношения са широко разпространени в природата.
Наричат се отношения паразит- гостоприемник.
Паразитът паразитира върху гостоприемника и от него извлича всички необходими ресурси за живота си.
Гостоприемникът обикновено не може да се отърве от паразита си сам.

6.   Има нещо, с което го държи - външен вид, чувства, характер. Явно е лапнал и няма проблеми. Масово се среща... има го и обратното - мамини синчета, които не пипват нищо, защото маман така ги е научила, а жената да се трепе. И си живеят, и си ги търпят. Луда работа.

7.   Мъжете са мазохисти. Харесват мързеливи жени, които да им изневеряват и да ги използват, защото обичат да има драма. И си плащат със сълзи и разбити сърца.

8.   Когато инвестираш в нещо, започваш повече да го цениш. И някои хора се чувстват добре да дават, а други - да взимат.

10.   Ужасссс... мъж който не си е взел прислужница с екстри секс, а жена, потресена съм.
А ти как знаеш че, не работи примерно от дома?
Иначе давай, ще поплюем "мързеланата" и глупака който не знае че, трябва да я върже за печката в кухнята след каъо се е върнала пребита от работа тц тц

11.   Такива са българките. Виж... полякините например опъват здраво каиша и теглят каруцата. Ама нашата....съгласна за някой грозен дебелак, ама с пари да е. Пък, че и децата ще й са грозни, това не е важно. Важно е тя да не й се налага да ра
боти

13.   Красивите жени рядко готвят, да го разберат мъжете и свекървите, които мразят снахите си!

14.   Авторке, какъв ти е проблемът, какво те вълнуват толкова чуждите отношения? Завиждаш ли, що ли?

15.   Сигурно свири на кавала добре и дава редовно дупарата. Но пък мъжа и се грижи за всичко - всички са доволни.

16.   Да 11 така е за съжаление.....Феминизацията ни еба майката на обществото а жените си мислят,че е за тяхно добро но всички затъваме....

17.   Но пък може да е умна и начетена.
Аз бих предпочел 1000пъти такава, вместо някоя проста готвачка и камериерка дето клечи пред стълбите или на пейка с фаса, като патка и раздухва клюки с комшийките.

18.   Аз вярвам в партньорските отношения и че и двамата партньори трябва да дават и получават. В такъв тип отношения, просто мъжете са си глупави, искат да ги мачкат, да ги използват, да търчат по нечий задник. 99,9% им изневеряват. Явно са ги тъпкали и като малки...

19.   Не е необходимо да се интересуваш от чуждите взаимоотношения. Те между всички са различни. И при всички има компромиси. Колкото по-малко компромиси си склонен да правиш, толкова по-малка е вероятността да съжителстваш с някого. На теб и така ти харесва - окей. Ако- не (т.е. живееш с някого), със сигурност правиш (други) компромиси. Не е сигурно, че аз или някой друг би ги направил ...

20.   И аз питам същото като н14... Авторе/авторке, като ти е толкова зор и трън в душичката, защо не отидеш ЛИЧНО да го попиташ този мъж?
Страх те е да не вземеш да си развалиш отношенията с въпросната двойка и така да изтървеш някакви потенциални ползи от познаството ти с тези хора ли какво?

Всеки живее така, както може да си позволи. Не може всички да сме еднакви и равни - това не е било така дори и в комунизма...

21.   Както се разберат вътре в двойката, така ще е. Аз имам приятелки, които са омъжени за наистина богати мъже и въпреки това се скъсват от работа. Т.е. не го правят за оцеляването на семейството, а защото искат да се чувстват полезни и извън кухнята. Други пък, при далеч по-скромни доходи, избраха да си отглеждат децата спокойно, без услугите на детски градини и гувернантки. Най-чудна ми изглежда промяната у онези, които преди да се омъжат колеха и бесеха по офисите, а сега освен за памперси и за манджи трудно започват тема, но пък сияят от здраве и щастие.
Аз лично съм от жените, които, ако имат тази възможност, биха си останали у дома, още повече, че професията ми го позволява: Не се виждам изцяло отдадена на домакинството, но ми се иска да имам повече време за него. Просто ми е приятно да живея в чисти и подреден дом, съпругът ми да се прибира с идеята, че го чака уют и спокойствие, семейството ми да се храни с прясна и здравословна храна. За мен образът на помъкналата торби след 8-часов работен ден мамаша и просналия се на дивана с вестник мъж е спомен от една друга епоха, коята, вярвам, сме надраснали.

22.   Добре,но поне да беше домакиня.Тя нищо не прави,нито работа,нито чистене,нито готвене,нищо ,нищо и са заедно вече 15 години.

23.   Батко, аз ако съм милионер да речем, имам имоти, голяма къща, коли и т.н. и мога да си позволя всичко, дали според теб ще ми е важно жената да готви и чисти?
Ами не пич. Ще делегирам тея неща на хора да ми чистят.
Ще ям първокласна храна от хубави ресторанти. Едимственото, което ще искам е спокойствие и да ми е вярна, дори и да знам, че парите са фактор в това да ме обича. Да, с кеф ще и давам пари да се глези и поддържа. Но не не бих ги дал на някоя празноглава плеймейтка. Има страхотни жени, излъчващи класа и с удоволствие ще гледам как подчертава красотата си за мен. Нека бъде красива. А ако реши да ме напусне, прав и път. Това с готвенето и чистенето е за нормалните семейства, където общото благо зависи от обшитв усилия. За да са добре и децата, трябва и двамата да се грижат.
Но ако съм човек с възможности, спокойствието ми е на първо юясто.

24.   Н 22, явно има с какво да го задържи, за да са заедно толкова години! Може да е добра в леглото, може да е много интелигентна, и да обича да разговаря с нея, може да му създава спокойствие и уют, не всичко в живота се върти около битовизмите!

25.   Майка ми отгледа 2-ма синове, цял живот работи и върши домакинска работа (не само тя естествено), беше (по мнение на много) най-красивата жена във Варна, без грам гримове и козметици, сега пак е хубава на 50 , без разводи и курвалъци.

Никакъв шанс да намерите такава жена от 20 до 30 години в главата им е чалга батак. Не оценяват че се трепем от бачкане, мислят се за принцеси, за лоялност просто забрави.