Разделихме се
Здравейте.Бяхме заедно година и седем месеца,аз бях от София,отидох да живея при него във Варна.Живеехме на квартира,той не работеше една година харчехме пари от неговата сметка,след това ни помагаха родителите му.
Майка ми и семейството ми му бяха намерили работа в София и ни бяха намерили квартира,вуйчо ми щеше да ми даде 1000лв но той се отказа ,каза,че не е съгласен ,защото няма кой да му помага ,родителите му му казаха,че няма да му помагат ако дойде тук.
Карахме се доста често и когато се скараме той ми казваше че съм луда и ,че иска да си тръгна.
Майка ми не е добре,диабетичка е ,пострада сериозно,падна счупи си кракът на шест места в следствие на това,тя получи коксартроза и не може да се обслужва сама,не може да ходи и не може да си пазарува.
Помолих го да съберем пари и да се изнесем да живеем тук ,той ми отказа.
Разделихме се ,защото се скарахме ,живеехме в майка му,тя се намеси,обидих я и той ми удари два шамара.
Винаги изтъква и споменава,че майка ми и баща ми не помагат финансово ,а той иска да му помагат,за да се справяме,обиди родителите ми каза че са злобни.
Бихте ли ме посъветвали как се преживява голямата любов на
Благодаря.
Надявам се публикацията ми да бъде одобрена.

Коментари

1.   Как не са помогнали твоите на принца?! Квартира са ви намерили, работа на принца в София , той се уплашил, че ще е далеч от мама и тати и не може сам. Всичко да е уредено, а пъзльото не е искал. Егати наглостта да лъже така! Че и искал да му помагат! Че и те удрял! Мъж за чудо и приказ.
Не плачи, а вдигай банкет !Хем готованко, хем насилник, хем мамино синче, хем страхливец. Същински кошмар. Плюй си в пазвата, отиди на църква, запали някоя свещ, помоли се и благодари -някой горе те пази.

2.   Голямата ви любов е свършила, като са свършили готовите парички и е трябвало да работите и да се издържате сами. Родителите му ви помагали, твоите намирали работа и квартира, вуйчото щял да дава пари? Млади, здрави хора, вместо да се стегнете и работите, ще чакате помощ от родителите? За какво сте се събрали, да си играйкате на семейство, като сте зависими от мама и тати? Добре поне, че не сте направили бебе, че и него да го гледат родителите.
Голямата любов ще я преживееш с времето и ежедневните грижи, но дано си научила някакъв урок от станалото и със следващия да не чакате пак помощ от родителите.

3.   Като мине малко време, ще осъзнаеш, че всъщност си се оттървала и ще си благодарна на съдбата.
А дотогава - просто си изживей мъката - поплачи си, потъжи; излизай с приятели, споделяй с тях. Ще ти стане по-леко.

4.   Ама, скъпа, този нещастник не е голямата ти любов!
Приеми го този факт.
Някой ден ще срещнеш читаво момче, на което няма и през ум да му мине да ти удари шамар, нито ще се колебае дали да гради с теб бъдеще или не.
Този е тотално мамино синче, с множество комплекси.
Забравяй и продължавай напред.

5.   ИЗЧЕЗВАЙ от това мамино педалче, и през ум да не ти минава да се товариш и да ревеш заради такъв лигав мухал.

6.   Леле!!!!И това било мъж????Я стига глупости!!!!!Значи той има мама и тате,а ти немаш!!!!!Мъж,който до 21 г. не се е отделил да живее сам и сам да заработва за живота,за мен е путьо.Сина ми е на 37.г. ,работи ,гледа жена и дете,напълно самостоятелен от 15 годишен.А тоя чака на мама и тате,а и на теб и на твоите родители.Добре ,че си се отървала.Желая ти успех.Мъжа,който те заслужава,те чака някъде и ще те намери.

7.   Радвай се, че си се разделила навреме с този мързеливец и насилник. Твоите родители са му намерили работа в София, но истината е, че той не иска да работи. Иска да си седи до полата на мама и тате да се грижи за него. Връщай се в София, с времето ще ти мине, но бягай от този род мъже в кавички. И се радвай, че навреме си се отървала от гомямо зло.

8.   Според мен трябва да работиш върху самочувствието си, ако след всичко това трябва да 'преживяваш' подобен тип, вместо да се радваш че сте приключили. Когато цениш себе си по-високо, ще започнеш да преценяваш правилно непрокопсаници като 'голямата' ти любов.

9.   Ще срещнеш друг. Най-доброто, което можеш да направиш е да забравиш за този дебил завинаги. Имай предвид, че подобни насилници винаги се връщат, така че не се учудвай ако го видиш след няколко седмици да реве пред вратата ти и да те моли да ми простиш, само за да те превърне по-късно в боксова круша.