Има ли свестни жени?
Здравейте.Случайно попаднах на този сайт и искам да споделя с вас болката си.Бях женен, живях 10 г и се разведохме.Живях 5 г сам,срещнах друга жена с която живях 7 г и накрая си отиде без да каже дума.Кажете може ли да се вярва на жена?

Коментари

1.   ПРИВЕТ . КАКТО ТИ ПИТАШ ИМА ЛИ СВЕСНИ ЖЕНИ ТАКА И АЗ ЩЕ ТЕ ПОПИТАМ ИМА ЛИ СВЕСНИ МЪЖЕ . СПОРЕД МЕН ВСЕКИ СИ Е ДОБЪР ЗА СЕБЕ СИ . НЕКА НЕ ТЪРСИМ ВИНАТА САМО В ДРУГИЯ А ПОГЛЕДНЕМ И СЕБЕ СИ.

2.   Здравейте!Това което сте написали аз мисля,че смятате виновноста за развода Ви единствено на жената.А Вашата я няма никъде,нима е възможно една обичана,уважавана и щастлива жена да си тръгне и без да каже думичка?Съжалявам,че се е случило това два пъти ,но мисля че трябва да потърсите и в себе си вина..Аз също съм разделена със съпруга си,но не мога да твърдя това,което Вие питате,защото съм свястна и уважавана жена ,както и той ...но понякога и тези хора не могат да живеят щастливо,защото има причини,които и двамата имат вина!

3.   ДАМИ,КОИТО ДАВАТЕ МНЕНИЯ ПО ТЕМАТА,А КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ТОВА.Симпатичен 35 годишен,много младолик и с атлетично телосложение(желан от много жени),изкарва много добри пари,помага в готвене,чистене и цялата домакинска работа,добър в леглото,веселяк и копунджия с чуство за хумор,добър баща на доведената си дъщеря,която много го обича и въпреки всичко от 2 години чака съпругарта си(която обожава и обича),да се находи и да се съгласи да спи с него!!!!!!!!!!!!!!
Пича започнал темата е прав.СВЕСТНИТЕ ЖЕНИ СВЪРШИХА!!!!!!!!!!!!!!!!

4.   Аз пък съм много свястна и познавам много такива жени. Малииии това прозвуча много надуто :)))) Продължавай да пробваш може да попаднеш на мен. Късмет!

5.   Явно въпроса в случая е не има ли свестни мъже или жени, а има ли останали свестни хора изобщо, а и кой може да е сигурен все пак че е срещнал подходящия човек...

6.   3 : олелеееееееееее каква е тази жена бързо те вземам :)))) сляпа ли е ????? бая сте попаднали на жени обаче...ами в кучкарника има и луди и нормални кучета ама лудоста е заразна нали знаете .. има малко нормални така че по бързо си ги откриваите че изчезват :))

7.   аз лично мисля че все още съществуват и свестни мъже и свестни жени така че, хора живеите живота си както ви харесва вярно има и такива хора на които не им пука за другите но страданието е част от живота. Приемете го, преглътнете го и продължете напред защото иначе ще изпуснете шанса си. Аз винаги съм искала да давам съвети на хората и да им помагам, дано съм те окуражила.

9.   Такова животно като свястна жена не съществува :)!!!

10.   9, по/плоско и тесногръдо изказване не бях чела скоро, ама то какъвто е човека, такова е мнението му.

Авторе: на човека като цяло не може да се вярва, протсо защото както винаги съм казвала, той е егоист, във всяко едно отношение...

11.   Въпроса ти е излишен... много ясно че има е мен... проблема се гради в това не не се възползваме от привилегията че сме хора... нчма как всичко да е идеално само защото ти искаш да е така... не и на това ниво на самоосъзнание което повечето хора имат.... мога да продалжа но не искам....

12.   И към автора и към №3... моля ви не слагаите всички жени под общ знаменател, това че вие имате лош опит с жените в никакъв случаи не озночава, че всички са такива.... по тази ваша логика и аз мога да каже, че всички мъже са измекяри, но не е така, защото съм сигурна че има дори и рядко срещани нормални мъже... говоря кото жена уважаваща и познаваща себе си... желая успех на всички!!!

13.   То вас жените само парите ви интересуват.Вие жените все казвате че сте с мъжете си защото ги обичате,било любов от пръв поглед и тем подобни глупости.Да вие изпитвате любов но не истинска а финансова и когато на мъжа малко му олекне джоба и не е вече способен да изпълнява някои ваши капризи- хоп изведнъж любовта незнайно как се е изпарила.После като ви наричат к...ви и се сърдите и обиждате.Ами така е като на човек му кажат истината той така реагира.

14.   Свестни жени има, но мъжете искат кучка, която да ги разиграва, защото със свестните им е скучно. Моите познати свестни жени бяха зарязани от мъжете си, точно защото са взискателни, сериозни и праволинейни. Свястната жена не се оценява по достойнство от българския мъж, а се използва и захвърля след употреба. Друго си някоя к..ва да те лъже, мачка, работи, върти и т.н., искате тръпка и да ви е интересно, ами тогава честито ви партньорка по вашия калъп.

15.   Номер 14, за някои неща си права, но за други-не си. Това, че една жена е сериозна и взискателна, не означава автоматично, че е свястна. Преди време имах за кратко подобна приятелка. Постоянно беше много сериозна или по-скоро се правеше на такава, говореше само за битовизми и материални неща, и искаше да се налага без да се съобразява с никого. Еми, сори, ама те 50 годишните лелки от квартала бяха по-забавни от нея. Освен това беше по-материална от доста кифли.

16.   По-скоро не
Дръж се с тях, както те с теб