Тя иска да се разделим, а не ми дава и една истинска причина
Здравейте, на всички които четът това.
Искам съвет, защото явно не мога да се справя сам.
Аз съм на 27г., имах си приятелка която много обичам.
Тя иска да се разделим, незнам защо. Не ми дава и една истинска причина. Искам си я обратно. Какво мога да направя ???

Коментари

1.   Ами.... тя на колко години е?

2.   Раздялата прави да обичаме срещите. След като това е нейното желание можеш ли насила да я задържиш? Не желае да ти каже защо иска да се разделите. Може би има какво да крие от теб? Може би вече няма чувства към теб. Тогава какво ти остава? Да бъдеш само неин приятел и да чакаш известно време нейното завръщане при теб. Ще чакаш точно толкова, колкото ти самият си решиш. Не можеш насила да я накараш да те уважава или да те обича. Живота е пред теб. Тя не е единствената жена на света. Има и по-добри и по-отговорни хора от нея, които няма да те предадат по подобен начин. Не се унижавай-запази достойнството си. Покажи й, че държиш на нея, но след като тя е решила да си тръгне няма да я спираш насила. Кажи й, че ще чакаш да се върне, когато тя реши и че може да разчита на теб, защото ти си й приятел и страшно много държиш тя да бъде добре и да е щастлива. Успех! Надявам се, че ще разбереш дали все още те обича и дали изобщо те е обичала. Дано да ти провърви и да срещнеш момичето, което е достойно за теб.

3.   Абе приятел, тая те е предала вече, и винаги ще те предаде отново .. - остави я да си търси нови приключения, но ТИ вече не бъди едно от тях.. кажи и, че си абсолютно съгласен с нейното решение и отдавна си мислил за същото, но не си и казал в името на старото приятелство и любовта, която си изпитвал към нея.. - излез от играта с достойнство, а времето ще те възнагради ......

4.   Oт автора: Тя е на 21, днес е рожденния и ден. Липсва ми ужасно много. И я обичам ужасно много. Умна е много. Винаги е била искренна и чесна с мен. Това е момиче в което не можшш да не се влюбиш.

Но както и самата тя казва, и е така, за една връска трябват двама. Не може единия да дава всичко а другия само да се наслаждава на връската докато му умръзне. А след това да причини на човека до себеси неща за които и двамата ще съжаляват. Аз бях на ясно с риска който поемам. Но мислех че любовта е всесилна и мога да държа винаги и всичко под контрол. Но явно сам се лъгал. Не можеш да си навсякъде и да поправяш всичко.

Благодаря много, наистина ми помогнахте. Понякога съвет от непознат или човек които е минал през това, е по лесно да приемеш нещата.

Благодаря още веднаж. И вече знам какво да правя.

5.   Ще те боли, но това е положението написаното е самата истина. Ще мине, но най важно да не позволиш на случилото се да те направи плашлив, недоверчив, ревнив или каквото и да е в следващата ти връзка. Бъди открит и обичай от все сърце когато е така.

6.   За любовта са нужни двама! Когато в една връзка двамата не гледат в една посока,тя е обречена! Любовта не става насила! Не може да има връзка от съжаление и страх!
Остави нещата да се случват и остави съдбата да те срещне с човека, който е предназначен именно и само за теб! Успех!

7.   На 21 ...иска да опита нови неща.
Ти като си на 27 търси някоя над 25....

8.   Как няма да те зареже? На 27 години пълен неграмотник! Аз ако бях нямаше да те търпя и толкова. Имах чувството, че някой второкласник го е писал. ИскреННа, ЧЕСНА, връСка, Умръзне, СЕБЕСИ, веднАж, четАт, НЕЗНАМ, да не говорим за тафталогия, пълен член и пунктуация!!! От кое село си и ходил ли си на училище? Нищо чудно щом е умна да те скъса.

9.   Много сте дребнави!

10.   До № 8
Айде и тука се появиха даскали ! - абе кажи му нещо свястно на човека ... - не го стресирай допълнително ! - какво от това че е сгрешил някоя буква ? Аман от такива , сухари , дето сте се пръкнали на всякъде из всички сайтове и не гледате по същество на нещата . Търсите само грешки и грешчици в другите , за да се издигнете в собствените си очи ..... Авторът , даже и да е селянин , както бързо го определи , е по човечен от теб , защото е имал силата да даде много повече любов , от колкото е получил .... Ти № 8 , въпреки , че си анонимен в коментара си , и на дете ще му стане ясно , че си просто не само жена , но си много жлъчна и гадна ..... - Дано господ да пази всички мъже от такива , като теб , защото явно не се различавате много по характер с 21 годишната рождинничка на момчето ... Аз съм № 3 - gandoni , и те съветвам , преди да започнеш да пишеш нещо в такъв стил , първо да си затвориш ТАФТОЛОГИЯТА и активно да прикрепиш няколко ПЪЛНИ ЧЛЕНОВЕ към ПУНКТУАЦИЯТА си , за които говориш ...... Да се надяваме , че ще ти помогнат , за по позитивно мислене и съвети ........

11.   До номер 8-Грубичко, но вярно....

До номер 9 и 10:
Да, прекрасно знаем,че сайт за правопис все още не е открит, но това не означава,че някой, пишещ в публичното пространство има право да се изразява на изключително ниско ниво на правопис.
Не е приятно да кажат на никого:''Неграмотен си.'',но понякога е необходимо да се кажат истините (ако може, без обиди, във вид на приятен коментар или шега), за да може човекът отсреща-АЛО ЖЕЛАЕ- да полага повече усилия занапред.
Иначе по вашата логика и този вид писане е нормален (какво пък толкова-давам си мнението-това не е час по български):

Самоизказахмнениетосизащоторазбирамидветегледниточкиитазинахуленияавторитазинадразнещитесеотнеграмотностаму

Е, разбрахте ли нещо и след колко усилия?
И не ви ли подразни????

Поздрави-една добронамерена критикарка.