Отмъщение
Здравейте, какво бихте направили в името на любовта ето аз ще ви кажа честно бих направило всичко дори невъзможното. Имаше едно момче харесвах го с години той не ми обърна никакво внимание дори може да се каже, че го преследвах, бях обсебена от него, но много го обичам какво да направия за първи път ми се случва такова нещо. Той е първият в който се влюбих от първит миг в който го видях и от тогава не мога да го забравия, а знам че трябва. Преди няколко месеца ми писа, че доста съм му се наскала, и че подхода ми не е бил правилен. Направих неща с който натисна не се гордея но бях готова на всичко за него даже му писах, че каквото и да става винаги ще бъда до него. Но явно за него не означавам нищо защо ми писа само интимни неща. Явно мъжете не обичат жени който тичат след тях и ги преследват. Когато разбраха, че продължават чувства ми към него ме блокира, после пак ме отблокира и пак ми блокира, но аз не спирам да търсия контакт с него не мога да се откажа аз направих доста неща за тези години и не мога да си представия да се откажа толкова лесно от него, а и все още го обичам и сърцето ми бие само за него. Каза ми също, че "не съм негов тип" вие това как го разбирате и бихте ли имали сексуален контакт с човек който не е ваш тип. Затова сега искам да му отмъстия защо той се подиграва с мен и с чувства ми. Какво ще ме посъветвате.

Коментари

1.   Той не се подиграва с чувства ти, а се чуди как да се отключи от обсесивната психопатка в която си се превърнала.
Твоето не е любов, а обсебеност. Имаш сериозен психиатричен проблем и е задължително да се обърнеш към специалист да ти се помогне докато не си се вкарала в сериозна беля.

2.   Ще те посъветвам да приемеш реалността- той не те иска! Колкото и теми да пускаш, и да се обясняваш, разбери, че той не се подиграва с теб, няма как да го накараш насила да бъде с теб. Ти би ли била с някой, към който нямаш чувства? За отмъщение забрави, нищо няма да се промени, само ти ще пострадаш накрая. Мисля, че ти трябва помощ от специалист, това твоето не е нормално, съжалявам наистина. Даже смятам, че ако не оставиш човека на мира, той е в правото си да потърси помощ от полицията и ограничителна заповед за тормоз или преследване, или там както се нарича.
Вземи се в ръце, лекувай се, уважавай се, любовта ще дойде, но трябва взаимност! Успех!

3.   За трети път (поне) пускаш тема в рамките на седмица, където пишеш едно и също (само дето има градация в психопатията ти с всяка следваща)! Хайде спри се, досадно е вече! Всички са ни отхвърляли и сме страдали от несподелена любов и не сме били нечий тип и ни е боляло. Този не е последният на света. Щом като искаш да си отмъщаваш, значи не го обичаш истински, а страдаш просто от наранено его. Това не е любов, вярвай ми. И спри да пускаш една и съща тема, отвратително е. "Не си била негов тип", чудо голямо! Мен какви неща са ми казвали мъжете, ако знаеш... Толкова ли си нестабилна, че да не можеш да превъзмогнеш нещо толкова дребно дори?!

4.   Питаш "Какво ще ме посъветвате"? Първо-да спреш да пускаш по няколко теми за един и същ проблем или като го правиш да научиш поне малко българската граматика - глаголи в 1 лице единствено число не завършват на ИЯ, а на Я и множественото число на думата който е коИто. Има и други грешки, но тези са най-очевадни. Второ- да не се занимаваш с човек, който не те иска.

5.   3, градацията към по-добро или по-лошо е?

6.   Ще те посъветвам да се образоваш....

7.   Истинската любов е безусловна. Ти не обичаш този човек, искаш да го обсебиш, за да ти е добре на теб. Препоръчвам ти да се самоанализираш и работиш над себе си, защото поведението ти не е нормално.

8.   Ако има нещо,което истински ме отвращава това са нагли жени,като теб,авторке.За протокола-и аз съм жена,и аз съм била отхвърляна,пренебрегвана,но аз съм съвсем друг тип жена.Достатъчно ми е да ме погледне мъж лошо-веднага се затварям в черупката си и се махам оттам,където не съм желана.Това е достойното поведение за една жена,а не да се натрапва,да отмъщава-и то без нищо,да демонстрира непоискани и несподелени чувства.Остави човека на мира,авторке,насила хубост не става,представи си обратния вариант-как би се чувствала ти ако някой,който не понасяш ти досажда.Имай поне малко достойнство,нищо няма да загубиш от това.

10.   "Затова сега искам да му отмъстИя защо той се подиграва с мен и с чувства ми"

Авторке, не ти ли идва на ум, че не си хубава и момчето не те иска? Ами ако си много грозна, пъпчива и сприхава дебелана, миришещта лошо, каквито днес са повечето момичета-жени, как искаш да те хареса? И как си правила секс с него не се връзва, но сигурно е само във фантазията ти. И, забрави простотията да му отмъщаваш, защото ако той реши да ти отмъщава, бедна ти е фантазията какво ще ти се случи. Малко са мъжете, които отмъщават на жените, защото за разлика от жениата, мъжът е благородно същество, но тези мъже, които решат да си отмъстят, жените помнят отмъщението им за цял живот!

11.   Има една приказка, че след трамвай и мъж не се тича. Той трябва да тича след теб, а не ти след него. Така само го отблъскваш. Мъжете са ловци, те ловуват в кавички жената. А ти какво правиш - ти го преследваш, досаждаш и се държиш откачено. Е, никой мъж няма да те иска, ако се държиш така. Този поне е свестен, друг би се възползвал от теб сексуално и би ти захвърлил. Незнам на колко години си, но имаш проблем и той не е това момче. Приеми фактът, че в живота ти ще обичаш някой, а той няма да те обича. Ще обича друга. И теб ще те обича някой мъж, а ти няма да го обичаш. Така е в живота. Всички сме минали през това. И поговори с психолог, защото държането ти не е нормално. Никой не е длъжен да те обича. Обичай себе си и се уважавай.