Мъжът ми е настроил роднините си против мен
От подочут разговор разбрах, че мъжът ми е настроил роднините си против мен. Тези хора не контактуват с мен и го бях приела вече като някаква тяхна странност, но от разговора разбрах, че той ги е настройвал и то нееднократно против мен. Има много истории, в които роднини не харесват единия или другия, но се предполага, че мъжа, с който си няма да предприеме такива действия. Ако има коментари "какво си направила", щом сме заедно, значи сме били в синхрон. Но за мен това е някакъв вид предателство и много странна постъпка.

Коментари

1.   Каква е причината синът да настройва родителите си срещу собствената си жена? Защо не му потърсиш сметка? Комуникацията гради всичко!

2.   Ти настрой твоите роднини против него и ще сте квит.

3.   За какъв синхрон говориш?! Та той ти е забил нож в гърба, подло, тихомълком, защо седиш още с този?!

4.   1, точно това се чудя. Потърсих сметка, отрича директно. Това за мен е предателство и лицемерие. Причината е, явно за да не комуникираме. И за мен комуникацията е всичко, но човекът си настоява на лъжите, такова нещо нямало. Хората са много зле настроени, без да сме говорили. 2, Моите като виждат какво отношение има към снахата и без да ги настройвам с думи или разговори, вече са меко казано учудени. Имаме и дете.

5.   Имаш си просто двуличен мъж. На теб ти прави мили очички, защото спиш с него, готвиш и чистиш, а в действителност е лицемер. Трябва да те защитава,а не обратното.

6.   За да е така, значи има причина, едва ли е от нямане какво да прави. Попитай го вместо да питаш нас, ние няма как да знаем

7.   Не е ли свекървата тая, дето настройва синът срещу снахата? Нещо много наопаки при вас.

8.   Има и такива мъже. Може да не го прави умишлено, но с някои свои думи или действия да предизвиква такъв ефект. Говори с него. Ако се повтаря знапред, по-добре се раздели с него. Да живееш с някой, който ти забива нож в гърба не е разумно.

9.   Бягай от тоя тип докато можеш.
Утре кой знае какво ще направи зад гърба ти и пак ще се оправдава и теб ще изкарва виновна.
Особено ако имате брак или общо имущество е много опасно.