Иска само секс
Здравейте, пише ми само интимни неща и искаше да му пратия снимка да ме види но той каза, че иска по секси снимка, а той е искал гола снимка. Какво да си мисля от такъв човек защо ме търси и ми пише и дали ме харесва по някакъв начин.

Коментари

1.   Не се занимавай. Не пращай голи снимки в никакъв случай. Седни да учиш български език.

2.   То вече, ако не си видял на някого голите снимки, все едно не сте се запознали. Пълно падение и деградация.

3.   Постави му условие първо ти да видиш негова и като ти прати го блокирай.

Нина

4.   По-важният въпрос е какво искаш ти?

5.   пише ми само интимни неща и искаше да му пратия снимка да ме види но той каза, че иска по секси снимка, а той е искал гола снимка. Какво да си мисля от такъв човек защо ме търси и ми пише и дали ме харесва по някакъв начин - харесва те за секс САМО.

6.   Иска само да преспи с теб и след това дим да го няма. Блокирай го и прав му път!

7.   Иска секс, какво има да умуваш толкова?! Повече мъже са доста примитивни. Ти си жена, ще иска секс. Тук няма харесване, просто елементарен нагон.

8.   Първо ще се извиня, че се смея, НО то е за смях!
На колко години си? - не е въпрос, защото очевидно си малка и неразумна.
Никой със сериозни намерения няма да ти иска голи снимки! Не те харесва, освен като обект за задоволяване на сексуалните му желания. Тоест просто си жена, а мъжете не искат да гледат мъже. Накратко: не си специална.

11.   Ти да не мислиш, че иска с теб да обсъжда международното положение.

12.   В нета има милярди да не кажа трилиони снимки и подобни материал, той иска снимки от тебе, хаха.
Яко сбъркани. Кажи му да си гугълне, каквото го вълнува и да не те занимава с глупости.
Как ще му пращаш голи снимки, ти да не си на 15? А, ако си на 15... или в подобна възраст - недей. Глупаво е, няма никаква полза и бая можеш да си изптаиш в последствие. Влез в определените сайтове да видиш колко снимки има момичета пратили снимка на "приятелите" си и те са ги публукували в Интернет. Може да стане така, че целият град да те поглежда навън и да си те представя гола, защото са намерили снимки в нета или той е препратил на трети човек и т. н.

Накратно... НЕДЕЙ!
На дълго-- НЕдей да му пращаш подобни снимки.

Ако сте двойка или бъдеща, просто правете секс щом толкова се искате. Снимки? Боже опази.