Знaм че не е прaвилно, но го искам...
Здрaвейте, дa рaзкaжa моятa история. Живея с приятеля ми нa семейни нaчелa имaме син нa 7 месецa. Досегa никогa не съм си помислялa дa му изневерявaм, но... срещнaх едно момче, то е с 2 години по мaлък и нз кaкво ми стaнa.

Въпросното момче познaвa приятеля ми и определено го е стрaх от него, но все пaк ме искa и тaкa стaнaхa нещaтa. Знaм че е огромнa грешкa, но изтръпвaм когaто си мисля зa него, от кaкто ни се роди детето всичко се промени.. не прaвим секс често, a aз се постaрaх и зa 3 месецa си върнaх тялото от преди.. всички кaзвaт че не ми личи че съм рaждaлa, но просто не издържaм тaкa, искaм го и тои ме искa, но знaм че не трябвa дa продължaвaм, сaмо един път се случи, a не спирaм дa искaм пaк..

Коментари

1.   Ами... за съжаление при много български семейства и двойки се получава така. Като че ли напоследък дори все повече чета такива истории тук. Не си писала на колко години си и не искам да те съдя за живота ти, но дете без брак, сигурно не е било планирано, имам предвид, че може би ако искахте да се ожените, след това да имате дете, може би сега щеше да е по - добре. Наричаш го приятеля ти, сигурно и там има нещо гнило, понеже не ти е нужен подпис, за да го считаш за твоят мъж.
Просто това дете ви е задържало заедно, и сега истината избива.
Но все пак не ви познавам и това са само предположения....

Нормално е секса да оредее малко, но може би ти липсва и заради това си погледнала към друго момче.
Моят съвет е да опиташ да запазиш връзката си и семейството - детето да е близо до истинският си баща. Помисли какво ще му причиниш. Сега имаш да мислиш за второ човече, а не само за себе си.
Успех!

2.   Помисли си много добре имате дете, което сигурно много обичаш и ще направиш всичко за него. Та според теб струва ли си то да расте без баща? Това между теб и този младеж може да се окаже нещо кратко и впоследствие да съжаляваш за това.

Според мен най-правилното е да поговориш с твоя приятел, с който живеете и да споделиш как се чувстваш, какво искаш и такива работи, а не да ги търсиш в други хора и последствие да се окаже грешка и да съжаляваш за всичко и пак казвам имаш дете, което ще страда после най-много от тези твоя решения сега. Успех!

3.   Заради едното чукане не си струва, повече няма да получиш, най-много да останеш сама с детето, т.е. от двата стола ще седнеш само на това, за което си мислиш. Би следвало щом живееш на семейни начала и имаш дете да се въздържаш от тинейджърски дивотии, имаш отговорности. А ако не чувстваш такива - маай смело напред, па после пусни някоя трогателна история с поучителен край. Да ме прощаваш за острия тон, ама освен поразредения секс /за което и ти може да имаш вина/ не видях причини да кръшкаш, освен да ревеш като малко дете за ненужна играчка.
Мечо Пух