Объркана съм. Моля за мнение
Здравейте. От 2 месеца и нещо ми пише едно момче, иска да се чуваме, пише ми всеки ден и иска да излезем. Той не е от града, в който живея, но ми предложи да дойде заради мен, обаче като говорихме по телефона и ме попита какво ще получи в замяна, и аз съответно реагирах остро, защото не може така да се поставят условия, при което ми писа, че го е казал с ирония и наистина дойде да ме види, беше ми изпратил снимка, че е в града, но аз тогава не му отговарях, защото му бях ядосана все още. Също така казва, че ме чака, колкото време е необходимо и, че няма да се откаже от мен, но винаги обръща разговора в секс, щял да ме нацелува навсякъде, да ми направи случки,пита ме и неудобни въпроси. Говори ми и за бъдещето, как искал да ходим на някои места да посетим и каза, че няма да ме остави, докато не си представял как ме държи за ръката ми. Раздвоена съм и озадачена съм дали ме иска само за секса или наистина ме харесва и ще е с мен..Вие как мислите?

Коментари

1.   Пробвал е как ще реагираш на "смешките" и директните намеци за секс. Видял е, че не си се вързала и сега ще ти приказва блудкави фантасмагории как ще те чака и ще гледате залеза, хванати за ръце. Ала-бала, тия глупости ги е слушала всяка жена, ама трябва да придобиеш малко опит, за да можеш да ги различаваш от искрените намерения. Сега, винаги има някакъв минимален процент да е сериозен, но така поставен въпросът и тия подмятания, ме карат да мисля, че основната му цел е да топне чушката. Като му се и дърпаш, вече съвсем се е амбицирал. То няма лошо да си правите секс неглиже, ама само ако и двамата са на тая вълна. Тука ми се струва, че искате различни работи и ако не те устройва, не се занимавай с него. Един така 6 месеца не спря да ме ухажва - срещи, писане, цветя, спахме два пъти и изчезна. Винаги го имай това предвид, вяра никому.

2.   Мда, има един виц... Телето отишло при вола и казало "Чичо, чичо, е там има едни крави, айде да ходим да е*ем". Волът примляснал бавно и казал "Не се напрягай, мойто момче, на която и се е*е, тя ще дойде при нас".

Иначе не мога да разбера тази женска дилема с "дали ме иска само за секс". Ами разбира се. Поне засега. Та вие не сте се виждали дори.

Ако мъж ти прави признания в любов и т.н. без да сте правили секс просто е артист. Даже точно от такива чакай най-големите разочарования. Или е много неопитен. Ще поживееш, ще видиш.

Според мен повече четете и двамата. Верно, че Камата каза обратното, ама при вас си е необходимо.

3.   Не бъди наивна! 2 месеца и говори за секс....нямате бъдеще, освен едно в леглото, че и там срока на годност е малък. Как става така, че се появява от някъде някой, ти започваш да му обръщаш внимание и толкова лесно ти печели доверието, че и те разпитва на секс тематика и ти му позволяваш това. Той се пробвал и е разбрал, че за едното ебане ще станеш...
офффф как ме ядосвате вие малките безмозъчни девойки...
И объркана била?! В какво си объркана, чудеш се кога да си легнеш с него или дали ще сте си гаджета след това? -ф36-

4.   На твое място няма да му повярвам. Само секс иска.

5.   Добре, ти за какво си пишеш с него - ползваш го наместо телефон на доверието ли, да станате първи приятелки и да ходите заедно на шопинг ли?

За какво мислиш, че и той си пише с тебе - да си разменяте рецепти ли?

6.   И сега какво? Питаш всички тук дали ще остане с теб след като му пуснеш? Това никой не знае. Със сигурност обаче, ако не му пуснеш, няма да остане с теб. Така че решението е твое - няма кой да ти даде гаванции. Не само за него, за който и да е мъж.