Нахалница опитва да ми открадне мъжа
С приятеля ми сме заедно от 2 години и много се обичаме. Смея да твърдя, че сме една от малкото двойки, които са толкова всеотдайни един към друг и наистина между нас няма лъжи, изневери и т.н.

На скоро получих предложение за брак от него, планираме сватба, бебче и всичко, но имаме един проблем. Има една госпожица, която не спира да опитва да ни раздели. Не знам каква е целта и, дали иска да е с него или просто злобее, понеже си няма никого.

Постоянно му звъни, пише му съобщения, наложи се да си смени номера на телефона. Мен ме заплашва, обижда ме, държи се надменно.

Една вечер бяхме на бар с приятели и тя естествено беше там с някакви момичета. През цялото време гледаше към нас, а когато той отиде до тоалетната разбрах, че опитвала да го целува и говорила против мен.

Естествено той не се поддал, дойде си при мен и ми каза всичко това, следователно и направих голям скандал, но запазих самообладание, иначе много исках да прекрача границата.

Лъже го, че съм му изневерявала с бившия й, че съм имала срамни болести от него и сега съм щяла да му ги предам… Ужасна и долна лъжкиня!

Не мога да повярвам, че има такива същества!
Как да я накарам да спре да се занимава с нас?!
Моля, помощ!
Е. 25

Коментари

1.   Омъкни и перушината на тая кокошка и дотам

2.   Явно приятелят ти й дава поводи. Я да й каже категоричнo, че не иска да се занимава с нея и да не го закача повече, да видим как ще нахалства.

3.   Сори, може другата да е нахалница, но и ти не ме кефиш.
Нещо премълчаваш, май..
Как така му пише и звъни без повод? Как така те обижда и заплашва, без да се познавате?
От къде й хрумват измислиците, че си му изневерявала и че ще му лепнеш някаква болест?
От една страна - вие с вашата любовна приказка, отдаденост, бебета и рози. А от друга - някаква, уж самотна непозната, която ви налазила просташки агресивно... Не ми се връзва.
Аз лично не вярвам да има крушка без опашка... иИли премълчаваш някакъв факт от миналото, или приятелят ти й дава аванси.

Има нещо 'гнило в Дания'.

P. S. " следователно и направих голям скандал, но запазих самообладание " това ме уби! :DDD

4.   Убий я. С отрова. Рицин.

5.   Отиди да и зашиеш два шамара, и ще млъкне. Ако не покажеш характер няма как да стане.

6.   Тази жена е психично болна. В много страни в ЕС има до 5 години затвор за това - казва се „стокинг“ (преследване). Тя не се опитва да ти го открадне, а е психо и го преследва. Нека я заплаши с полиция.
Аз имах също такава женица! Ужано е, а и у нас няма закон за това!

7.   Съгласна съм с 2 и 3. Има нещо гнило и в твоето поведение и в това на приятеля ти. И наистина, направила си скандал чрез запазване на самоообладание... :Д

8.   Аха! Забърши и два шамара да видим ше се прави ли на интересна..

9.   Авторка:
Аз ви моля за съвет и ви разказвам как стоят нещата, а вие обърнахте, че съм мръсница и изневерявам? Точно това се опитвам да ви обясня, колко е подла и как лъже, защото това не е истина, както казах се обичаме истински и никой не би погледнал друг. А той не й дава поводи, просто е луда : ( Вече да се чудиш можеш ли да получиш подкрепа в този сайт...

10.   Не мога да повярвам! Така ли се решават проблеми, бе хора ? С " 2 шамара"? Според мен трябва да поговориш сериозно с приятеля ти, мисля че не напълно искрен с теб

11.   Аз не съм съгласна, че мъжът ти й дава повод. Има такива "луди".
И щом ти си сигурна в него значи трябва да предприемеш някакви по-драстични мерки!

12.   Имаше една такава дето и нас ни тормози. Тя си е луда и няма да спре докато той не вземе мерки. Ти нищо няма да направиш. Той е този, който трябва да отиде и да прояви характер (ако се наложи да й плесне и някоя плесница). Нека той се разбере с нея като мъж и нещата ще се оправят.

14.   Съгласна съм с номен 12. Ако той нея хване да я поразтърси и да и каже да него закача иначе следващия път няма да се прави на дженталмен а ще си изде боя тя няма да го остави.