Мъжете около 40 в България не се поддържат
Защо толкова изисквания към жените, когато мъжете към 40 не се поддържат? Не се къпят и бръснат редовно, ходят с бирено шкембе и жълти зъби, но имат изискване за мадама топ форма, да не е закръглена, да е слаба, висока, да не харчи много пари? Какво значи, че жените са материалистки? Че очакват подаръци и изненади от време на време, а не бива да очакват? За външен вид и характер човек може да има изисквания, когато сам притежава такъв. Мъжете на 40 вече са загубили младежкия си идеализъм к масово са го заместили с някакъв цинизъм и дотам. Липса на интереси, на хигиена, подигравателно отношение към жените, а точно тези не се ли виждат в огледалото? Страшно ми е мъчно за някои по-пухкави жени, които страдат заради такива комплексари.

Коментари

1.   Ааа така... А когато се поддържат и ходят на фитнес са тъпи батки и ги обвиняват, че биели по цял ден във фитнеса и били самовлюбени идиоти с плочки и бицепси...

2.   Мъжете на 40 никъде не се поддържат, тия социални мрежи ви съсипаха, видяли сте някой дъртак с прочки и айде да пишеме в spodeli :D

3.   Че то тези на 20 не са по-различни. На 25-26 някои вече са си абсолютни чичаци.

4.   Като цяло мъжа след 35 не става, рядко има поддържани след това. Тук се бяха изказали, че жените след 22 не ставали вече хахахах умрях от смях. аз супер рядко виждам мъж навършил 40 и да изглежда добре, обикновено са тези по-заможните в центъра на София, иначе освен, че се изпускат външно си имат и другите "проблеми" присъщи за възрастта им, не знам що си мислят, че млади девойки без daddy issues ще се задържат около тях. Доста тъжно, но тва си е масовия манталитет в България.

5.   А на вас, жените какво ви пука? Нали сте си самодостатъчни?

6.   По скоро мъжете на 40 пет пари не дават какво мислиш ти и такива като теб. Защото са се наслушали на какви ли не глупости. Видя ли са, че колкото да се стараят, жените пак ги ебат някакви дебели с големи портфейли. Не си струва усилията, след като се чувстваш добре така.
За какво да се старае, като отстреща получава само мрънкане, вечно недоволна от живота жена, която далеч, ама далеч не е в топ форма.
Като роди ти разправя, че е нормално да е дебела и да не я притиска.
Ако и кажеш да се стегне, значи не я обичаш и си идиот.
Изобщо, да правиш нещо за жените е пълна загуба на време, защото те винаги, ама винаги са недовлно. Хипергамията е в действие непрекъснато. Мъжете трябва да са в топ форма заради себе си, а не защото такива като тебе се оплакват по форумите от тях.

7.   Жената без добър външен вид не е истинска жена. Тя трябва да отделя от времето си, за да се поддържа. При истинският мъж външният вид е само допълнение към личността, а не основа. Мъж, който активно се занимава с поддържане на външния вид не е мъж, а мифла. Да бъдеш дебел обаче е непростимо - както за жени, така и за мъже. Освен всичко това показва, че си тъп, нямаш себеуважение, беден си

9.   Според мен в България мъжете след 40 са по-ошкембени от държави като Австрия например. Не е до спорт само, а до начин на хранене. Много хора(мъже и жени) в БГ не следят с какво се хранят, ядат боклуци и се пускат по трасето след 40.

10.   Защото мъжа е създал дом, в който трътлата ще се нанесе на готово. Купил е кола, която тя да кара. Купил е мебели, уреди, купува й дрехи, телефони и изпълнява всякакви прищевки на принцесата с килийно образование, която не може да му сготви и една проста манджа, защото й е под нивото. Единственото, което може да му даде е да се откроява с малко от масовите късокраки трътли.

11.   А какво разбираш под това мъжа да се поддържа?
Да си скубе веждите, да си бръсне краката, да си избелва зъбите като, някоя мадама и да тренира да гледа лошо, да си прави допълнения към татуировките докато заприлича на Благо Георгиев ли?

12.   Скоро имаше подобна тема, защо предъвквате едно и също? Спрете да обобщавате, всеки човек е различен. Гледайте вие да се поддържате и си търсете съответно такива партньори.

15.   Ела да ме видиш на 50 и малко години , 178 см , 80 килограма , малко бяла коса на слепоочията .Колкото до зъбите -ходя редовно на зъболекар и нито имам жълти зъби ,нито лоша хигена
Сигурни имам 2-3-5 излишни килограма , но нито ми личат , нито ми пука
Около ме познатите ми също се подържат
Ясно е че не можем да спрем времето и остаряването , но можем да бъдем съвсем нормални хора .
Желая на всички да са живи и здрави !

16.   Не ти ли писна да пускаш едни и същи теми в сподели? И сто теми да пуснеш нищо няма да промениш. Разбирам, гадно е подържаните мъже да те прескачат, но търси проблема в себе си, а не в миризливите бакшиши и квартални пиянки, които те свалят, те подържани и красавци няма да станат.

Чингис Хан

17.   Напълно съм съгласен с автора, мъжете в България след 40 не поддържат добър външен вид!

18.   Пак се започва с едни обобщения и за двата пола. И при мъжете, и при жените има изключения и общо-взето колкото дебели има, толкова и са в горе-долу добра форма. А крайно дебелите и крайно поддържащите се мъже и жени са много малък процент от всички. Най-много преобладават умерено затлъстелите и умерено поддържащите се. Съвсем нормално е.

- Кифлоприземител

19.   При така описана тема, ще бъда откровен. Без да искам да обиждам някого, просто няколко истини. Жените на 40 знаят как да се гримират и обличат, затова привидно изглеждат по-добре. Лятото на плажа обаче се вижда истината. Рядко ми се случва да загледам жена дори над 30г на морето по бански. Разликата във фигурата между младо 20 годишно момиче и 40 годишна жена е по-голяма от колкото между шкембето и космите на 25 г мъж и 40 г.
Аз съм мъж на 38, във форма, с пари, но не отделям време за яка прическа и стил, а за спорт и хобита. Нямам жена до себе си, а познавам още няколко мъже околи 40 в добра форма, също без жена. Не защото не искаме. Искам да кажа, че жените гледате по дрехи, стил, а ние гледаме под тях.

20.   И на мен ми е мъчно за такива неудачники, които буквално нямат друго в малкия си животец, освен мрънкането в анонимно форумче. Наистина ми е жал. Представям си как хлипат, хленчат, подсмърчат и реват зад клавиатурата, с гащи от миналата седмица, небръснат мустак, целулит колкото хипопотам, избеляваща коса, мазна кожа и визаж, който ще накара и Медуза Горгона да повърне. Тъжно ми става за такова жалко същество, пускащо една и съща тема, пак в същия сайт, пак с рев за някакви въображаеми мъже, сега пък на 40. Ясно е, че чупиш огледалото с поглед. Разбрахме, че буквално и орк няма да те погледне без насмешка. Схванахме, млъкни най-после.

21.   6, то това е до хигиена и елементарна култура. Като не ви пука какво мислят жените, не стойте с тях. Като майките ви са ви научили да се къпете веднъж седмично да пестят вода, а сега до вас лежи жена с единственото изискване поне да се къпете, какъв е проблема? Или всеки човек като ще се целува, прави секс, ще е чист, с измити зъби... На мъжете на 40 колко зъба им останаха и на какво приличат от немиене и цигари? И после претенции за външен вид, тук дори не е въпроса до променяне на външен вид а хигиена, която говори много за един човек.

22.   Каквото търсенето, такова предлагането.