От какви мъже се привличат свестните жени?
Примерно в университета, каква енергия един мъж трябва да излъчва, за да накара някоя свестна толкова да се привлече от него, че дори да го заговори и да предложи да излязат някъде? “Мачо“ енергията е казано, че привлича повечето от женския пол, но дали всъщност е така, или има обратен ефект, отблъсвайки свестните? (Под мачо енергия имам предвид неща от сорта на зяпане на другите, докато те не пречупят очния контакт, заемане на излишно голямо място, докато седят някъде, общо взето арогантност)

Коментари

1.   За себе си мога да кажа, че нещото, което ме привлича, е интелигентността. Може да звучи изтъркано, но наистина е така. Ако чуя, че някой говори добре (има дар слово), обосновава мнението си, изслушва събеседника и т.н., всичко друго остава на заден план. А ако това е съчетано с добро чувство за хумор, равен няма да има. Такива мъже са рядкост, поне в моята възрастова група, повечето гледат тъпо и не могат да вържат 2 смислени изречения.

2.   От боклуци

3.   Много е просто - от свестни мъже!
В природата има един закон, че подобните неща се привличат.

Когато един човек не може и не може да си намери свестен патрньор, това е добро време да се замисли какво представлява той всъщност (ама не какво той си мисли за себе си, че представлява, а какво преставлява обективно погледнато...)

4.   Общо взето от такива невъзпитани мАчОвЦи бЕгам с 300

5.   Пич, няма свестни, няма несвестни. Жените искат и се привличат от уверени мъже. Колкото и теории да ти развият
няма да дойде при теб и да ти каже еби ме.
Каква мачо енергия какви глупости?
А най голямата глупост е словосъчетанието свестни жени.
Няма такова нещо, всички са чалнати в главата и двйстват по един и същи начин.

6.   Ъъъъ... Това "свестни" си го избий от главата изобщо като понятие и ще си изкараш супер!

7.   Че тоя мъж няма ли уста , че да я заговори той? Или ще го играе жена?
Няма как да разбереш кой е свестен, кой не е. Това става ясно като се опознаете и с времето.

8.   Лицето. Мъжкарските черти привличат всички жени, чиста биология

9.   Ако можеш да направиш цялостна характеристика на характера, поведението и физиката на Бойко Борисов, ще разбереш по какви си падат и какви ги привличат Ганьовки!

Не разбрахте ли, че ББ е олицетворение на всичко, което трябва да "притежава" един български мАж, за да успее в днешно време????????

10.   Май няма толкова свестни жени, за да е от значение за теб. Може ли да кажеш каква жена приемаш за такава? Иначе няма значение какви са , привличат ги едни и същи неща. Просто някой са по-разумни, уважават себе си и избират по-внимателно. Може би това имаш предвид за свестни. Такива няма да се впечатлят, че и да те заговорят лесно, защото първо ще искат да те познават. Опррделено не избират по енергията, която излъчваш. Дори да са привлечени от излъчването ти, ще те оценят по други критерии. Много жени ги привличат основно енергии докато са млади и не мислят много. Не че не са донякъде свестни, но не са пораснали. Същото е и при мъжете. Ако цениш себе си, не сваляш наред всяка мадама, защото вероятно няма да е нещо стойностно. Дори и да изглежда супер и женствена има и характер който не познаваш, а днес нямат толкова възможности да изградят приятен. Обаче познавам повече млади мъже с приятен характер.

11.   Божке, мачо било "заемане на излишно голямо място". Щях да си умра непросветен.

Иначе сериозно - жените (повечето) харесват мъже, които не седят да ги мислят нещата и задават такива въпроси. Мъже, които ПРАВЯТ. Не е толкова важно какво точно правят, важното е да не седят по цял ден да ги обмислят нещата.

12.   От красиви - и отвън, и отвътре. По-конкретно: Ако в първите секунди не грабнеш погледа ми с красива визия, значи всичко останало нататък е без значение за мен. Визията е един минимален праг, след който ме интересува другото. Харесвам красиви и високи мъже, бели, със светли очи и нормално телосложение. По характер харесвам весели, бъбриви, откровени, верни, добри, възпитани и адекватни.

Ноо ако си хубав, но курволяк, или боклук по някакви други критерии, също си чао и няма да те търпят дълго. Най-много да те ползват за еднократна употреба и да бягат.

Знам, че е твърде директно, но това са фактите.

Нина

13.   Н9, ако българските жени бяха привлечени от мъж като Борисов, той нямаше да е сам като куче, както той самият казва, и нямаше да става нужда да плаща за проститутки!

14.   Недей слуша тези жени, които ти казват "свестни мъже".

Една жена е привлечена от самоувереността в един мъж. Колкото и локуми да ти разтягат, няма смисъл.

А кога, един мъж е самоуверен? Когато има финансова стабилност, къща кола. Ако добавиш към това и малко тяло, няма как да ти кажат "НЕ". Това е идеалният вариант.

Физическата красота, при тях остава на заден план. Те не са като нас мъжете.

Ето например моят братовчед е студент и е доста добре изглеждащ, но няма успех с жените. Постоянно му свалям колежките, т.к. аз съм с 9 год. по-голям от него, но имам статус.

15.   "Заемане на излишно голямо място" хаххахаа

16.   Свестните жени се привличат от свестни мъже. И обратното. Всичко "търси" равновесие.

17.   Айде още като видях първите думи на първия коментар си викам ся ще е пълно под темата със свестни жени, поне имащи се за такива.

19.   Най-привлекателния мъж, когото познавам (само познат) и има най-голям успех сред жените е представител на чужда известна фирма за България, симпатичен, без да е красавец, с нормална фигура, не посещава фитнес, средна възраст, интелигентен, възпитан, пътувал е много по света, щедър, но с мярка, с добро чувство за хумор, но не тип многознайко и душа на компанията, облича се с вкус, без да парадира със скъпи марки и аксесоари, макар, че може да си ги позволи.

20.   Мъжът до мен трябва да е добър. Висок, едър, мил, любящ и искрен

21.   Добротата и хубавото, разбрано отношение.
Водя се от "свестните жени" - умна, красива, с образование, работа, независимост, поддържам си вкъщи реда без да ме е страх за маникюра, имам си много хобита и си живея живота добре. И понеже обичам себе си, обичам и другите, не мога да търпя човекът отсреща да няма същото отношение към себе си, към мен и хората наоколо. Претърпяла съм си метаморфозите и катарзисите, с други думи, иска ми се и човекът отсреща да е достатъчно ментално узрял, адекватен и емпатичен, а не просто да ми губи времето с разни празни приказки или тежкарене. Арогантността при мен би те вкарала автоматично в списъка с хора, които не искам да виждам. Повечето свестни жени са хора с много тежко минало и живот, като цяло. Последното нещо, което искат е да им се навре някакъв арогантен задник в живота, повярвай ми.

Човещината за мен е най-големият магнит.
Откровеността също.
След тях идва интелигентността. Обичам да разговарям с часове за различни неща с мъжа до себе си. Да осъществим контакт с умовете си, така да се каже. Трудно е , ако нямаме нищо за казване и не вибрираме на една честота.

При мен лично външният вид не е от никакво значение, по-скоро си е до излъчване и химия между двама ни. Най-голямата ми любов до момента е човек, който по общите стандарти е "нисък и грозноват" мъж, обаче за мен... за мен си беше тогава най-чаровният джентълмен, който може да съществува. С него имахме много общи интереси, можехме да си говорим 24/7 и пак да не сме се наговорили, имахме много чисти и по детски красиви взаимоотношения, правехме мили жестове всеки ден един за друг и си правехме живота по-ярък.
От това имаме нужда - нормални слънчовци, които да не играят игрички, да са истински и просто да ни обичат. Обаче такива мъже са огромна рядкост.
Като цяло, това е : Свестните жени харесваме свестни мъже и не бихме се задволили с нещо друго, ако ще и да е в супер лъскавата опаковка.

22.   Имам няколко приятелки, които мога да определя като свестни жени: хубави момичета (приятна външност, със слаба фигура, спретнати), девствени или най-много 1-2 връзки зад гърба си, имат си някакви интереси/хобита, не пият и не ходят по мъже, работят и/или учат.
Изискванията им са много високи - привличат ги красиви, вървежни, перспективни мъже, които имат пари или имат интелектуалните и социални способности скоро да имат пари. Демек горните 10-20% от мъжете.

23.   Един мъж не трябва да се лигави. Аз не харесвам арогантни и вулгарни мъже. Според мен мъжът трябва да е забавен, да може да разсмее жената, но да не е клоун. Да е кавалер, но не и да пада в краката ти. И е важно как общува с другите мъже. Всичко това не го анализираме, а просто го усещаме. Не го мисли толкова и ще ти се получат нещата.

25.   Масово си падат по идиоти. Не съм проверявал свестните конкретно, но вероятно и те са с идиоти.

29.   Как да ви кажа свестните жени си стоят сами.

30.   Номер 22, тези твои приятелки привлекателни ли са и когато свалят грима? Ама честно! Да не се окаже, че има изненади после?
https://youtu.be/Gn6nlEnWg48

А относно поведението им и очакванията им към мъжете, да не би да са с подобно мислене, че все мъжът трябва да плаща за всичко и да осигурява условията на живот (дори и привидно да са учтиви)?
https://youtu.be/tXUuR_HjXUs

Когато не са в сериозна връзка, да не се окаже, че между другото имат джижи-биджи с разни батки за по 1-2 нощи, както правят доста от съвременните привидно необвързани жени? Независимо дали ги питаш, когато са на 20, на 30 или на 40 години, те все твърдят, че са имали само 2-3 връзки през живота си...
https://youtu.be/4oWsB74oUU4

Уточнение: Да не си помислиш, че се заяждам с теб! :) Напротив, задавам въпроси съвсем искрено, защото и аз съм установявал подобни неща като написаните от теб, но и съм виждал с очите си защо се случва така и защо не им се получава на тези жени с прекомерните изисквания към мъжете.

- Кифлоприземител

31.   Абсолютно индивидуално е при всяка жена. За себе си мога да кажа, че харесвам мъже, които са мъже. И нямам предвид балканския индивид, самоопределящ се за мъж. Говоря за излъчване, маниери, да се движи уверено, да не интриганснва, да се държи естествено, а не да позьорства и да се прави на нещо, което не е. Като каже нещо, да го мисли и да го прави. Да се държи добре с околните и да не си вири носа.

Това идва като първо впечатление. Останалото си идва после.