БГ Жената
Българската жена е изключително надценнено създание мислещо се за нещо уникално.

Реално обаче са разглезени Ганьовки делящи се на следните категории:

1. Мини Инстаграм Курва (<18)

Това са малките пикли пред блока дето се натискат с умствено изостанали кретени и пращат голи снимки по Снапчат.

На 17 вече е наебала 20 момчета, духала на 40 и разбила сърцата на 200.

За нея това е повод за гордост. Путето вече заприличва на садвич.

Слага си тиндър и лъже че има 18, за да чупи още патки и да лъже още чикиджии, че ги обича.

2. Пълнолетна Курва в Университета (18-25)

Става страшно. Сега сме в унивеситета. Учим политология, ПР, МО или друга педалщина.

В Студентски редовно разцъкваме на кючеци. Поебваме батките. Работим в кол център. Казваме на пенсионери от Западна Европа как да си пуснат Word. Учим за изпити 1 седмица.

Постваме снимки от лесбийските си пътувания с приятелки.

Цъкаме в Тиндър. Ебем се с мазни батки. Очакваме сериозни връзки. Добрите момчета у лево. Постваме тема в Сподели: "Защо мъжете са боклуци!"

3. Курва извън университета

Почваме да остаряваме. Време за руси кичури.

Продължаваме да поебваме в Тиндър.

Работим нещо кретенско в някоя ИТ фирма. Тоест седим на стола и цъкаме на тела.

Питаме се: "Къде отидоха яките мъже!!???".

Гледаме в огледалото и си викаме: "Не сме стари."

4. 30 + Курви

Вече сме на 30. Трябва малко повече руси кичури.

Записваме се на Тае Бо, Канго Джъмпс или т.н. за да си пазим мазните бутове млади. Не става. Гледаме си старите снимки от бала и ревем.

Цъкаме в Тиндър. Пак не става. Поебват ни местните играчи, ама все нещо куца. Или те ни гоустват или ние тях.

Продължаваме да търсим.

5. 35+

Дърти сме. Мама на наще години е имала 7-мо класник. Ние цъкаме в Тиндър.

Пишем на някой нещастник от гимназията. Презираме го, но искаме спермата му или ресурсите му.

Забременяваме (не се знае винаги от кой).

С 300 зора раждаме едно дете.

6. 40+

Нещата не вървят. Пускаме тема в Сподели: "Да му изневеря ли?"

Казват ни: "Не".

Изневеряваме му.

Развод.

Взимаме детето и апартамента на човека.

и .т.н.

---------------------------------------------------------

Като цяло нещата са зле, батки.

БГ жената не става в днешно време. Разглезена, нагла с недоправени руси кичури, но с много претенции. Телефонът в ръката. Несериозна. Лъже. Некоректна. Чукана повече от колкото трябва.

Абе,

Ще пада естественият прираст още.

Успех от мен :)

Коментари

51-64 от 64

59.   Вярно е и особенно края само че ще добавя:
Чукана Мноооого повече отколкото трябва!
Но за сметка на това си вирнала носа като гръмоотвод над небостъргач. Съвременната БГ жена е евтин боклук, ставаш само за посмешище и гавра на чуждестрани и местни катили и безцеремонни консуматори.
В повечето от тази утайка не е останала дори и жалка сянка от образа на българската жена за която сме чели само в литературните произведения.

60.   Авторе, щом повечето жени около теб са такива, ами смени средата! Явно живееш на много кофти място и с много гадно обкръжение.

61.   А БГ мъжът какъв е? И той същия некадърник. Само дето нас българките масово ни вземат за жени на Запад, българин женен за западнячка няма, защо ли...

62.   До 60, и да смени средата в България всички са един дол дренки. Няма значение дали е чистачка или феминистка успяла да се издигне до някой по- висок пост в някоя фирма. Може би от първата ще ти стане лошо още на първото изречение поради изключителното й ниско ниво, но пък и от втората може да си сигурен, че ще ти се стъжни живота. Бруталният характер на съвременната българка на никой свестен мъж не е простил, ако все пак се е хванала с такъв, по принцип си търсят себеподобни простаци, които са им еталон за мъж.

63.   59, ти първо бъди мъж от литературно произведение и после имай изисквания. Това, че са се държали с теб като с боклук, какъвто явно си, не значи, че българката е боклук. Ако не сте искали ебана жена да сте предложили брак на жената до себе си, а не да ходите мама да ви бърше носа и при следващата, която ще се излъже да ви върже. БГ мъжът по правило уважава само мама и сестра си, другото било боклук. Пожелавам ви на такива дегенерати със сестрите ви така да се отнесат, както вие с жените и с майките ви също. Понеже умственият ви капацитет е жалък, вас само от това ще ви заболи. Мъже, които зачитат само майките си, оставят бременни жените си, за да подгъзуват на мама, това не са мъже, а изтривалки.

64.   Не, 59, заблуждаваш се! Българката не е толкова чукана, защото тя първо не стои до мъж, не търси мъж и не ражда от мъж, така де, това не са качествени индивиди от мъжки пол. Излез в един парк и обърни внимание, какви типове бутат колички и се мляскат по пейките. Това са момчета, които изобщо не разбират мястото си в йерархията. Просто живеем в криво време, имащо полза от това пейзажно извращение. Има там някакви дето набарват чужденец, но тези са откровено нааай-кухите момичета, които са слушали съветите на мама и тате, съвети за по-лъскав животец. Българката се занимава с неотредени от майката природа индивиди. Повярвай, по минусите на този мой пост ще разбереш, че съм прав. Защото има припознати бая, ама уж са ги дали свестните, дето казват: Има и читави момичета. Читави, читави ама си цъкате звездичките, защото наболява истината, нормално.

65.   Не знам с какво толкова силно са те обидили жените, но това, че ти си попадал на боклуци, далеч не значи, че всички са такива.

Нина

66.   Този сайт се обърна на някакъв форум на женомразците. Но не мразят всички жени, а конкретно българките. Да плюете истерично сънародничките си, всичките поставени под един знаменател, явно е начинът ви да се доказвате като мъже и да се успокоявате. Не вярвам да ставате по-щастливи и по-малко комплексирани. Като толкова не понасяте българките, намерете си чужденки или мъже, защо си губите времето да пишете?

67.   Всеки индивид наричащ себе си жена трябва да може да прави три неща от нищо.
- да направи супа
- да направи рокля
- да направи скандал
Иначе не би трябвало да се нарича жена.

68.   65, припознала си се в стереотипа, не реви. Продавай си там селската къщурка, че дълговете на тати чакат.

69.   Ха, ха , ха ! Направи ме разби!

Това е най-забавното и точно нещо, което съм чел в този сайт.

"Нещата не вървят. Пускаме тема в Сподели: "Да му изневеря ли?" "

Това ме разби.........

70.   61 Не се заблуждавай, че българката е уважавана на запад. Като цяло българите на запад минават за трето-четвърто качество хора. Знаят, че сме бедни и продажни и гледат да ни използват възможно най-ефтино. Жените за секс робини, мъжете за ефтина работна ръка. Нищо, че ти се усмихват лицемерно и ти говорят културно на, , Вие, , Чети малко от световната история, кои са били най-големите поробители през вековете. Не бързай да отваряш краката на западняците за по-добър живот.

Чингис Хан

71.   59 до 63ще бъда, но не става въпрос за герои и героини конкретно, но ти така се го пренаписала че да ти се получи нещо нали. Иот женските боклуци не се очаква да са героини а евентуално да имат поне 1/10 и морала и отношението към живота на тези поколения преди тях уви.
С мен никоя жена не си е позволила да се държи като с боклук, защото няма как да стане. Притежавам морал не лъжа, имам добра комплексна мисъл и визия а подобни нагли боклуци не виреят в такава среда.
За твоя информация подържам страхотни отношения с много приятни жени от далечни страни, където все още съществуват доброта и искреност, нещо с което ти изглежда не си се сблъсквака. Можеш ли да си представиш само.!?
Основно тук са някакви тъпи селянки припознали се в космополитни жени, надути мисирки с мозък на куха орехова черупка, които с лекота си дават задника на първия мангал дето им е обещал колиба с климатик и стар цигански мерцедес хаха.
Що се отнася до майка ми едва ли можеш да и стъпиш на малкия пръст. Така че по-добре си свий сармите иначе живота ще те набута в някой ъгъл, както направи с много други кокошки.
По правило по-скоро много вероятно и ти както и повечето мести гъски не познават истински мъже а някакви мъжки путки, кото са ти наприказвали куп сладки лъжи, след което са ви напълнили кошарите и после със закъснение са се усетил каква глупост са направили.
Уви както се казваше в едно литературно произведение:
"Късно е чадо мандалото хлопна"

74.   Авторе, коя мастия те нарани толкова, че така се озлоби срещу жените?

Значи, истина е, че голяма част от жените в БГ днес наистина са такива. Но определено не са всички. В България все още има стойностни, почтени, женствени и добронравни жени. Не бих казал същото за западнячките. Там развалата е още по-голяма, но понеже стандарта на живот е по-голям, не се налага на местните жени да се продават, както го правят много българки от мизерия и отчаяние. Но в България феминизма е в пъти по-малко, отколкото на Запад. Аз съм мъж патил от жени и нямам намерение да им адвокатствам. не си затварям очите за тежката действителност, но все сред българките, въпреки многото женски боклук, има и прекрасни жени, наистина възхитителни жени. В България все още се срещат оправни, трудолюбиви, женствени, вярни, морални, мили и сърдечни жени. Сред женския пол в БГ все още има доста нежни жени, добри домакиини, грижовни майки и съпруги. На Запад жените масово не могат да нарежат една проста салата, мързеливи до безобразие, готованки, злобни и агресивни към мъжете. Българките и румънките (също украинки, рускини) са харесвани от западните мъже точно заради тези си качества, защото не са загубили женственост. Няма нищо по-отблъскващо от злобна феминистки, горделивки, които не уважават мъжете. Вярно е, че все повече българки се заразявят от това емоционално осакатяващо ги мислене, но това тук все още е само девиация. На Запад отдава минава за обичайно поведение и мислене.

Впрочем, относно чукането. Да, днешните жени наистина са по-освободени, но дори и в това отношение българката все още е по-читава. Идете в Швеция и вижте как местни красавици се ебат с араби, негри и т. н. В Германия масово ги ебат турци. Във Франция почти всяка жена е ебана от негър и арабин от най-ниските прослойки.

И накрая пичове, като мъж, ви казвам, че сред мъжкия пол боклуците не са по-малък процент. Замисляли ли сте се колко мъжки курви има по нашата земя, мъже мекотели, фурнаджийски лопати, предатели, измамници, безволеви отрепки? Най-тъжното е, че най-често такива "мъже" са бреме и тежък кръст за прекрасни жени, а в същото време курвентиите си разиграват коня и мъже като автора, чиято среда е сред подобни чалгаризирани кифли правят генерални обобщения.

51-64 от 64