БГ Жената
Българската жена е изключително надценнено създание мислещо се за нещо уникално.

Реално обаче са разглезени Ганьовки делящи се на следните категории:

1. Мини Инстаграм Курва (<18)

Това са малките пикли пред блока дето се натискат с умствено изостанали кретени и пращат голи снимки по Снапчат.

На 17 вече е наебала 20 момчета, духала на 40 и разбила сърцата на 200.

За нея това е повод за гордост. Путето вече заприличва на садвич.

Слага си тиндър и лъже че има 18, за да чупи още патки и да лъже още чикиджии, че ги обича.

2. Пълнолетна Курва в Университета (18-25)

Става страшно. Сега сме в унивеситета. Учим политология, ПР, МО или друга педалщина.

В Студентски редовно разцъкваме на кючеци. Поебваме батките. Работим в кол център. Казваме на пенсионери от Западна Европа как да си пуснат Word. Учим за изпити 1 седмица.

Постваме снимки от лесбийските си пътувания с приятелки.

Цъкаме в Тиндър. Ебем се с мазни батки. Очакваме сериозни връзки. Добрите момчета у лево. Постваме тема в Сподели: "Защо мъжете са боклуци!"

3. Курва извън университета

Почваме да остаряваме. Време за руси кичури.

Продължаваме да поебваме в Тиндър.

Работим нещо кретенско в някоя ИТ фирма. Тоест седим на стола и цъкаме на тела.

Питаме се: "Къде отидоха яките мъже!!???".

Гледаме в огледалото и си викаме: "Не сме стари."

4. 30 + Курви

Вече сме на 30. Трябва малко повече руси кичури.

Записваме се на Тае Бо, Канго Джъмпс или т.н. за да си пазим мазните бутове млади. Не става. Гледаме си старите снимки от бала и ревем.

Цъкаме в Тиндър. Пак не става. Поебват ни местните играчи, ама все нещо куца. Или те ни гоустват или ние тях.

Продължаваме да търсим.

5. 35+

Дърти сме. Мама на наще години е имала 7-мо класник. Ние цъкаме в Тиндър.

Пишем на някой нещастник от гимназията. Презираме го, но искаме спермата му или ресурсите му.

Забременяваме (не се знае винаги от кой).

С 300 зора раждаме едно дете.

6. 40+

Нещата не вървят. Пускаме тема в Сподели: "Да му изневеря ли?"

Казват ни: "Не".

Изневеряваме му.

Развод.

Взимаме детето и апартамента на човека.

и .т.н.

---------------------------------------------------------

Като цяло нещата са зле, батки.

БГ жената не става в днешно време. Разглезена, нагла с недоправени руси кичури, но с много претенции. Телефонът в ръката. Несериозна. Лъже. Некоректна. Чукана повече от колкото трябва.

Абе,

Ще пада естественият прираст още.

Успех от мен :)

Коментари

1-50 от 64

1.   Ок ...
А ти какво си? Нацепена супер вървежна батка? Или IT работник?

3.   Съжалявам, че изгубих 5 мин от живота си да прочета тази тъпа тема.

4.   По-правилно описание не бях чел

5.   Една малка поправка ще си позволя.
Това не е "БГ Жената", това са жените, които ти забелязваш.
Има огромна разлика.

6.   Хареса ми края на 5-та точка! Аз му викам "родила едно дете, понеже не могла половина"...

7.   Форматирането е на ниво.

8.   Стига в брат, ти ги разплака :D:D Като за начало да започнат да си мият тутурутките.

9.   Хахаха развесели ме брат. Явно някоя ти е скъсала нервите.
Тука ще отрекат, но си прав, като цяло.
Има и един друг тип. Такива, които уж са много различни. Казва ти: Ще ме видиш с книга в ръка на някоя пейка или в метрото, затова не ми обръщаш внимание.
А всъшност и тя е същата, ама с ниско самочувствие и само чака някой да я заговори. Седнала на тоя шум в метрото книга да ми чете, аз мислитв не си чувам, тя чете.

10.   ОК. Ако всички жени са такива /а не са/, автора какво предлага, да внесем китайки???
Авторът очевидно е поредния чекиджия, заклет женомразец, защото жените не го забелязват. А не го, защото е мулти смотан и злобен. Той вижда само кофти жените, защото и самият той е такъв.

11.   Moдератори , защо продължавате да пускате теми , основани на омраза , обиди , дискриминация по пол , отвратителен нецензурен език и т.н?

12.   Авторе, излез от тиндър и от инстаграм.
Истинските жени не са там.

13.   За съжеление авторе описа нещата 1 към 1. Те българските циганки са по читави, понеже много от тях се омъжват девствени и си гледат домът и семейството и уважават традициите.

Чингис Хан

14.   Да, да и да. Абсолютно съм съгласен с автора. Нямам какво да добавя.

15.   Макар да съм българска жена в България се омъжих на 22г, сега съм на 45г и никога не съм помислила или имала нужда да изневерявам, мога да се съглася че днешните млади доста често сменят партньори, но това не важи само за българките. Но твоето описание ми се струва доста преувеличено, макар да не съм ползвала тиндър или инстаграм, не мисля че голяма част от младите жени отговарят на описанието ти.
Сега ще е добре да опишеш и българските мъже. Повечето мислят как да си пият бирата или ракията и се чешат по задника докато пърдят. Благодарна съм на господ че моят мъж не е такъв.

16.   Хахахаха,мерси за темата!
Много смях,много истини -тва са повечето ,но какво да се прави хд

17.   Големи измислици, но си прав, че е прекалено надценена. Не е само Бг жената, а като цяло модерната жена. Също има донякъде вярно в опосаното. Като цяло повече бройки и отлагане на брак и дете до последно.

18.   Интересно като е толкова зле БГ жената батките, които споменаваш тук дали са по - добре? Не категоризирай всички хора по един и същ начин,защото в абсолютно всяка страна има и от едните и от другите. По твоята логика какво да кажем за англичанките, които повръщат по градинките на Слънчака или за рускините,които си лягат с всеки втори. Ако средата ти е само от талива жени помисли защо е така и дали проблема не е в теб. Аз от моите приятело нямам такива индивиди.

19.   Ганьо написа тема "БГ Жената", пусна си порно, прасна една чикия и легна да спи успокоен.

20.   Ти си явно тоя дето са му взели апартамента и детето. Ще се изненадаш! БГ мъжът рядко има апартамент, ако не е купил на ипотека или с починали родители, по правило няма апартамент, ходи по гъза на майка си и от нямане какво да правят масово и лесбийки станаха жените, много отрано слага кичури твоят персонаж, поне се грижи за себе си, защото БГ мъжа не се и подмиват като акат, къпе се рядко, на мама сина е и с деца или без, новото му семейство не вижда парите му (тях ги взима мама или той си ги пести, като казва, че няма пари). Така, че БГ жената го превъзхожда и виж колко секс прави все пак е желана, а БГ мъжа на 40 вече е стар беззъб мухльо, ако му върже младо ще е заради пари.

21.   Авторе,

Добре си написал нещата и общо взето е така. Но не съм съгласна с няколко неща:
1) Това не е общовалидно за всички жени в България само, а като цяло. Българката копира модела, който се налага отвън;
2) Голяма част от нещата, които споделяш могат да бъдат отнесени и към българския мъж - нагъл, нацепен батка, вълнуващ се само от бройки, оргии, порно, как да прецака някой, как да спечели лесни пари и т.н. Така че процесът ми се струва двупосочен!
3) Всеизвестното - всяко правило има изключения. Със сигурност все още има останали свестни жени, които не се вълнуват нито от парите на мъжа, нито от апартамента му, нито пък са се е***ли с целия град.

Многото разочарования в живота превръщат човек в циник, разбирам те. Но не губи вяра! Всеки заслужава човекът до себе си спрямо собственото си сърце!

Ме

22.   Ужас, намери си живот, пич. Поговори с вашите, вземи си куче.

23.   Евала братле ! Искрено се посмях на абсолютно истинния ти пост!

Ами викам - да очакваме включване в следващите 10-15 години , да видим в що за стока са се превърнали децата , които са народили самотните мами.

За съжаление обаче не са о българките са така. Те просто следват тренда.

Да мразиш хората(включително родителите си), които искрено ти желаят доброто явно е на мода

24.   Ех,значи :))) колко е гадно когато всички те прескачат
Нищо не ти остава освен да търсиш ментални пръдни в сподели- то.

25.   В повечето случаи това е вярно, но да не забравяме, че и доста от Бг мъжете са големи боклуци и някви псевдо хулиганчета.

26.   За посредствеността си има причина и това е държавата, която не набляга на качествено образование. Учителите си клатят краката, интересуват се чии родители са "важни"и от кого те могат срещу високи оценки са получат нещо, дънят клюките, пишат високи оценки, без да имат големи изисквания или забиват ученици, които имат умственият потенциал, но са от скромни семейства. И какъв е резултатът: свободясали тинейджъри, чиито най-големи постижения са последователите в инстаграм и прочие.
Родителите са прекалено заети да изкарат скромната си заплата, за да оцелеят в тази държава и нямат време за децата си. Колко родители са в чужбина и работят на тежки условия, а децата са им отглеждани от баби и дядовци.

Съжаявам, авторе, явно на теб ти е такава средата и си обграден от такива жени. Или привличаш такива, или имаш прекалено много претенции. Смени средата, макар че това е по-лесно да се каже, отколкото да се направи. Все ще се намери някое скромно момиче.

Безмислено е да поставяш всички български жени под общ знаменател. Има изключения. Има си и качествени жени. Тук ти давам един пример: една позната, на 23, симпатична,някои биха казали даже повече от симпатична, нисичка и слаба, без всякакъв сексуален опит, учи в чужбина и е почти станала доктор. Ще се намерят някои и ще кажат, на тая нещо не й е наред. Как на 23 и нищо досега. Еми, момичето е прекалено заето с образованието си и не й остава време.

А ако си мислиш, жени, без морал, има само у нас, ами и тук грешиш.

28.   Based.

Само ми е интересно едно нещо: ще откажеш ли да бъдеш включен в списъка на първата и втората (пък моооже би и третата) категория? Ще върнеш ли някоя желаеща те, стегната и симпатична, пък макар и тъпа инстаграм к... ва, 19-20 годишна, знаейки, че си номер еди-кой-си поред?

Редпил-ците успяват на научкат резултатите при междуполовите отношения. Категоризациите им са общовалидни и изключенията само потвърждават правилото. Изводите, що се отнася до женското поведение, са почти винаги напълно точни - жените все повече нямат морал, хипергамни са (но това е от едно време), искат да усетят Чад, ама Чад бяга след третата-четвъртата вечер.

Обаче има нещо много иронично в цялата работа на това да се констатираш с огорчена, цинична надменност, как всички жени са к... ви и същевременно да се стремиш да бъдеш част от облагодетелстваните от тази деградация. Все едно всеки път, когато си лягаш с някое ново момиче, не допринасяш за проблема.

Но в днешно време е модерно да си хедонист и да си гледаш собствения кеф. А пък и защо да не добавим малко морализация за привкус, малко да осъдим тийнейджърките, с които тайно си мечтаем да споделим вечерта, ей така, да се почувстваме над останалите. Колко е лошо обществото! Колко са зле съвременните жени! Колко са леки, колко бройки са навъртяли! И после да идем в дискотеката или да отворим Тиндър - да пробваме коя ще върже... То това не се брои, нали, и да се подсмихнем с мисълта за ключа, който отварял много ключалки...

29.   Махаха, това не е българската жена, ОБАЧЕ познавам една българка, която пасва 110% на описаното. Одъртя, изруси се, ако Тиндър... май извън него не се е ебала от доста години. И все обяснява как си търси мъж. Сега замразява яйцеклетки.

31.   Сякаш чета собствените си брътвежи, които сипех преди години. Сега разбирам как е изглеждало отстрани. Моят съвет е да спреш да го мислиш. Да, има такива хора, дори и по-лоши. И какво от това? Няма да промениш нищо, само ще таиш омраза в себе си, а тя разяжда. Животът е толкова цветен, има всякакви хора, някои ще ти се понравят, други - не. Работи над себе си. Тренирай, учи, чети, развивай се. Стани от хората, които търсиш и ще бъдеш забелязан. Така работят нещата. Еднаквото привлича еднакво.

Спрете да търсите промяната извън вас. Вместо да променяте света, променете себе си. Няма друг начин.

Успех.

32.   Под темата е пълно с малоумни женски коментари. Номер 20 си драска едни глупости- бг женичката правила секс и затова била много желана. Ако една жената не е покъртително грозна и дебела, изключително лесно е да си намери тъпкачи, които да я " желаят". Ама като видим нивото на тези нейни обожатели, виждаме, че е желана единствено от примитивни мъже, искащи да си задоволят нагона. Аз българките, особено тия по- младите, тук в чужбина ги разпознавам отдалече. Онзи ден гледам към мен се задават 2 момчета и 1 момиче- ама с едно самочувствие, злобен и надут поглед, викам тва може да е само българка. Като наближи и чух, че мрънка на български, разбрах, че съм познал. И тук има жени всяакви- и по- злобни, и с голямо самочувствие, но у българката има един много специфичен поглед- едновременно злобен, високомерен и изключително надуто излъчване. Както и да е, като не си в България да си заобграден от такива всеки ден, а ги виждаш от време на време, не ти е до тва, каква била българската женица. Да си живеят живота както си намерят за добре, единствено ми е важно да стоя далеч от тях.

33.   Така, а нали знаеш "каквото повикал, такова се обадил"?
За да има такива жени, има много мъже, които ги харесват.
И хайде да не почваме с описанието на въпросните момчета и мъже, които са им фенове, че ще стане грозно.

34.   Като не ти отърва, не прави секс с жени. Повярвай ми, никоя жена не иска мъж като теб ;) И това ти го казва асексуална.

35.   "Работим нещо кретенско в някоя ИТ фирма", Да разбираме ли, че някоя програмистка те е зарязала и сега си вечно ядосан на всички жени? :D

36.   Не познавам нито една такава жена, живея в България. Но предполагам, че има доста такива, ти от чалготеката ли ги забърсваш? Такова ти е нивото, не се чуди. Вдигни си нивото и ще си решиш проблема.

37.   Не харесвам слагането на всички под общ знаменател. Виждал съм и много стойностни жени, но наистина ми хареса темата. Доста ме развесели. Много добре си нацелил някои народни типажи, браво.

38.   Най големия грях , който БГ жените вършат е, че не уважават мъжете изобщо. И автора именно е наблегнал на това.

Колкото дали БГ мъжа е същия - всичките ми приятели цял живот ги гледам как свалят звезди . На повечето са им изневерявали , на другите апартаментите им заминаха.

Еми то как да не вдигнеш ръце и да ти се доповръща от тях вече.

39.   Щом имаш тиндър всичко е ясно. Отрепка си, но не искаш себеподобни, защото мислиш, че си нещо повече. Амаааа не си.

40.   Всъщност, сред младите момичета и жени в Бг има някои много красиви и елегантни, като модели са. Рядко съм виждал грозна българка, почти всички се поддържат или имат естествена красота. Това е най-хубавото при българките, че външният им вид е чудесен, но характера на повечето е отвратителен, арогантен.

От номер 14

41.   Аз все повече се втрещявам от темите, които се одобряват напоследък. Изглежда ми сякаш някакъв нереализиран комплексар обикаля и пише текстове срещу жените, а после обикаля и си ги коментира сам. Психопатска история.

42.   32, а защо тогава БГ мъжа, въпреки, че в някои случаи не е покъртително грозен и дебел, дори и за секса жена не намира? Чак се стига до теми за платени масажистки, защото ако не даде някой лев, няма и да прави секс. Колкото и да изкарвате, че жената тръгвала да повяхва и т.н., все пак доста жени раждат и дори и сами си гледат децата. Всеки има родители, някои беше споменал, че било грешно едва ли не да си уважаваш родителите. Не е грешно, грешно е когато същите ви настройват против жените ви, те късат с вас и оставяте деца без баща. Какво значи жената взела апартамента? В супер, супер редките случаи, в повечето случаи се пести за сватба, свекърви мразят снаха, бащи се държат като ергени. Възпитани сте в омраза към жените от майките си, това ви е основният проблем. Една жена и работи, и деца ражда, гледа, доста пъти и сама. В България майката на малко дете е по-малко уважавана от свекървите и от бездомно куче. Заемате си времето с работа за майките ви, а жените и техните майки ви гледат децата и накрая им писва и късат. И ставате озлобени и говорите каква била жена ви, мрън, мрън, говорите го дори докато сте във връзка с нея. А колко жени има, които не могат да накарат мъжа до тях да имат дете, той осъзнава, ще отговорност не може да поеме.

43.   От 32 до 42, злобна душичке, в българската брутално гадна и нелепа действителност един мъж да си намери жена само за секс( което аз не одобрявам) не е нужно да впечатлява с външност. Българската жена е привлечена най- вече от идиоти, които демонстрират колко са прости и нагли, но за женския индивид в България това е мечтания мъж. Лично мога да дам пример- нисък, слаб, черен, но агресивно тъп и наперен си се наслаждава на женско внимание, като се раздели с едната, онази взе да пуска накакви постове във фейсбук кви били мъжете. Ми що сте тръгнали с тия, като е очевидно, че за нищо не става. И знаеш ли що- такова е и нивото на българката. И кво общо има темата за платените масажистки- не знам кой я е писал, но явно не е желан от българките- дали с право или не, не мога да кажа. В България процентът на жените на ниско ниво е забележимо по- висок отколкото при мъжете. Много злоба има в твоя коментар. Вчера в парка пак се натресох на една българска групичка- едно младо момиче като си отвори устата да каже две думи- ами какво да кажа- просто много ниско ниво. Целият ти коментар е пълен със злоба, щото явно си от жените хванала се със средностатистически български мъж.

44.   Точни коментари, не много коректни но истински. Равенство на половете- звучи ми като уни- секс. Видях го от двете страни в събота- прайд и анти. Жените нака и не разбраха, че не могат да пишкат прави- нямат "уред" за тази цел. Няма как да сме равни- да не споменавам и онези 3- 5- 7 дни всеки месец в които са болни, кисели, непродуктивни и не контактни. За една седмица неадекватното поведение всеки месец няма кой да ме търпи.

45.   43, излезте от фейсбук и влезте в реалността. Постовете оставете на тийновете и неизживените се инфантили. Любов, разбиране и подкрепа в интернет да се намери е изключително рядко. Нищо злобно в поста ми няма, само факти. Да, има много некадърни мъже, които странно защо са харесвани от жените. Пишем под тема, която в същността си е злобна, няма как да мразиш цял пол и да очакваш да отговаря на твои изисквания, но същата тази злоба да се таи в душата. Просто няма как, жените инстинктивно усещат женомразците и бягат от тях, това е причината, не друго.

46.   Добре, а тези жени с какво се чукат ? С играчки или... :)
Айде да напишем и тема за "Мъжете в България-курвари и мухльовци". Айде стига вече...каква е тая злоба. Всеки си е за него си. Какво те интересува ? Завиждаш нещо ? Отрязали са те и са ти пречупили егото ?

47.   Около 1/5 от българките в млада и средна възраст не са такива от описанието на автора. Но много по-голяма част са точно такива. Естествено, ще се намерят жени тук, които да се възмущават и да не се съгласяват, но това, че те се самоопределят като непопадащи сред масата жени, не значи, че такива няма. Напротив, адски много са, но с това са наясно преди всичко мъжете, защото тези жени въртят номерца на мъжете, а не на другите жени (не, че е рядкост и жена око да вади на друга жена - образно казано).

49.   Ме се тревожи, всички припознали се ще те нахранят, пък аз само ще потвърдя написаното от теб. Има три типа български млади жени. Първите се имат за голяма работа и имат тотално объркана представа за сексуалност и мъже , гонят някакви постижения и накрая се хващат с някакъв тъпунгер, който работи в офис за някакви две хилки, с които се е помислил за мега оправен и страшен мъж, може би е програмист или с език, е*Ал съм го. Втората крайност са едни тузарски плеймейт стил мацета, които пък гледат да се хванат за някой тарикат дето е пълната мишка и лъжец на всяка втора дума, ама изглежда голям тарикат защото преди това няколко са му вързали. Ще си намира всяка следваща със завидна лекота, щото нали все пак легнала и сестри преди това и е много опитен в леглото и не е девствен :D и третият тип са едни момичета, които действително не държат на външния си вид и се оставят с небоядисана коса и наднормено тегло, възмутени от съвсем нормалната реакция на мъжете, че не искат да бъдат с тях. Българката е твърде повърхностна жена, но хитра. От славянските народи съм останал с впечатление, че ние сме на последно място по адекватност сред жените. Неслучайно и първата жена ми беше белоруска бръмчалка.

51.   Ами щом не ви харесват БГ жените , хванете се тогава с англичанка или белгийка . Даже се чудя как човек може да отдели толкова време за да напише всички тези обиди …

53.   Рядко се среща някой, който да даде толкова точно определение за бг жените. Очевидно имаш правилна преценка.

Едва ли има друга страна от белите като нашата.

Ако си в чужбина, много по-лесно завръзваш разговор с жени, познанства и приятелства. Тука е истинско чудо, ако въобще се случи!

Много по-лесно изграждаш връзка! Тука е като надцакване при комар! Трябва да си яко фрашкан с пари и да си ги тупнал на масата, за да се завърти въобще ролетката за теб....

Сексът в чужбина е нещо естествено, което се случва много по-често и по-естествено, отколкото в БГ. Там е многократно по-голям шансът да си допаднеш с някоя и да се стигне до връзка/секс. Тука е като все едно си на Женския пазар и правиш алъш-вериш с някоя от циганките...

В чужбина има разбирателство между хората, емпатия, съчувствие, разбиране, чувства и тн.
Тука момичетата са като някакви хиени, нощни свраки, които дебнат с присвити очички и пресмятат с каклулатора в мозъка тънки сметчици...

Ти би ли искал да имаш не връзка, а каквото и да е общо с такива?

Не, нали?

То и да ти допадне някоя, след като си отвори устата и я видиш как се държи, ти се отщява всичко.

Тука един мъж само може да си докара някакви трайни комплекси, еректилна дисфункция и сърдечни заболявания от БГ женичките.

В чужбина - мъжът може да се почувства мъж и да има ПОНЕ усещането, че до него стои жена, а не подмолна невестулка.

54.   Реална и много тъжна тема, но това е положението. Те много момчета ги знаят тия неща, ама се правят на луди и си измислят разни филми да им връзва. Колкото си по-залухав, толкова повече вързия. Като си умозрителен и разбираш нещата.... Гориш батко.... Просто намираш начин да излезеш от тинята и да се спасяваш в чужбина. Трима вече го направиха от познатите... Ще имат скоро и деца.... Само тук българката е НАЙ и е преценила, че точно тия тримата не струват, а онези хубавици, от които ще имат деца, не са с акъла си.

57.   Признавам, разсмя ме. Инсел си, няма спор, но си прав. Още повече ме зарадва коментар №13 на Ченгел Бустана, който винаги съм знаел, че е на ниво циганка. Овалял се Ганьо в калта, реве как Ганьовка не му пуснала.

58.   Изклочителна малоумщина написана от индивид с мозъчен капацитет на фризер. Комплексите са страшно нещо в днешно време забелязвам в повече са при мъжете.

1-50 от 64