Влюбена съм в колега, но той не става. Как да го забравя след сме по цял ден заедно?
Работим в една фирма и постоянно се закачаме, вече предимно той. Често идва при мен, говори ми, постоянно търси физически контакт (побутва ме, пощипва ме), шегува се, прави ми комплименти и т.н. Просто не може да мине покрай мен без да ме закачи, а аз обикновено вървя покрай него, правейки се, че не го забелязвам, макар че почти през цялото останало време го гледам нон стоп, ако не директно, то с периферното си зрение постоянно го следя. Не мога да не го правя, влюбена съм в него, пък и той като се върти често покрай мен, мисията да го забравя става още по-трудна.
Много е красив, ама много, много, много. По всички критерии е перфектен. Очите си не мога да излъжа. Проблемът е, че е глупав. Мисли доста плитко, плюс това има приятелка, която за нищо не става и в нищо не я бива - нито по външност, нито по характер. Пълен отпадък. Тя също работи при нас, двамата са заедно от много години. Не изглеждат никак влюбени, но живеят заедно (в неговия апартамент), идват на работа заедно и също заедно се прибират. (Майката на приятелката му също живее при тях.) А като разбрах, че онази му е гадже, страшно ми опротивя и се погнусих от него, но очите си няма как да излъжа, супер красив е. Точно очите са ми слабото място и именно там ме "удари". Като дойде при мен се ухилвам до ушите, засиявам, въпреки всичко. Със сигурност е забелязал, че го харесвам, но е взаимно. Невъзможно е да скрия толкова силни чувства. Дойде ли при мен, ставам друга и това не ми харесва. Искам да го гушна поне веднъж, да му се порадвам отблизо. Сигурно след това ще се мразя цял живот, ще се къпя цял ден и ще сънувам кошмари заради чудовището, с което ходи. И го харесвам, и го мразя едновременно. Искам да го забравя, но как? По цял ден сме на работа, плюс това и той идва при мен... Моля ви, помощ!
На 24 съм, той е на 29, ако има значение.

Коментари

1.   Може да е глупав, ама и ти скъпа не се открояваш с кой знае каква интелигентност. Не били се обичали.
Как па разбра какви са им отношенията? Май те е яд, че уж по-грозната е с него и се чудиш как да го прикриеш.

2.   Препоръчвам спешно посещение на здравно заведение!

Чингис Хан

3.   Не знам Мистър Красавец колко е глупав, но ти, както ти чета писанието, определено не си по-умна от него. На работа се ходи да си изкарваш хляба, не да флиртуваш, да се сваляш и то с обвързан мъж. Лигави се, бута се и те щипе защото му е ясно, колко си хлътнала. Има една поговорка "Докато кучката не си вдигне опашката, кучетата не я обикалят". Ако се държиш сериозно и дистанцирано, вместо да го зяпаш и да се хилиш, ще продължава да се върти около теб. И не ти имаш основание да го ревнуваш , а момичето, което е с него. Ти си тази, която се бута в чужда връзка, не тя. И както я плюеш и мразиш, така и тя теб.
Опитваш се да лъжеш не нас, а себе си. Не го искаш за един път само, мразиш го, защото не оставя приятелката си, заради теб. Изобщо не е невъзможно да прекратиш тази ситуация, ако наистина искаш, можеш да се оплачеш на шефовете си, да го отрежеш категорично, че даже и да си намериш друга работа.

4.   Ами като си се погнусила от приятелката му,с която той живее,какъв го дириш?Тя му е приятелка,а ти коя си?Не разбрахте ли простата истина-където са двама,никога не се навирай да си трета-че ще изглеждаш супер,ама супер жалка

5.   Охооо, щом има апартамент фащай го. Ако сте в София то стана 1500 евра квадрата. Сама смятай.

6.   Лекувай си психиката! Не си добре!

7.   Това жените сте царици на драмата!
Ми хвани го и го отведи от тази кочина, в която живее (че и с "тъща" на главата!).
Млади сте, те не са женени, нито деца имат, какъв е проблемът да се реорганизират нещата? А-а-а, "маминка" е проблемът? Ами той щом с това не може да се оправи, какъв мъж е?
А на тебе, ако ти подадат лайно в красива опаковка, пак ли ще кажеш: "Очите ми не могат да ме излъжат!"?

8.   М32 И аз имах отношения с една как колежка, 7г по-голяма, много готина секси, чаровница. Първият път секс след парти фирмено в хотел. После 2 месеца навън, на хотел, супер и страстно. НО се случи да видя мъжа и. Само като видях какъв тулуп я такова вкъщи, изстинах и прекъснах всичко. Сега вече се оглеждам предварително.

9.   В неговия апартамент живее и майка й?!
Горкият човечец. Няма раздяла с гаджето. Вечно ще е вързан, защото едно е приятелката му са си събере багажа, но друго е да гони и възрастна жена.
Голяма каша. Не знам дали си струва да се забъркваш, заради някаква си страст.
Ако сам се раздели с момичето, действай, но не ги разделяй ти. Ще ти се върне един ден.

10.   Прикарай го някъде и му врътни една, ще ти мине...

11.   Изключително огромно значение има фактът, че ти си на 24, а той на 29. Благодарим!

12.   Тая негова приятелка сляпа ли е.
Разцъкай ги малко , раздвижи ги малко да потанцуват, приятелка , тъща, мъща, тъща.. интрига направи със скандал ревност, изкарай им простотията да стане очевадна. Да им се смеят.
Така ще се отвратиш от него, той ще те намрази и ще се кротне на задника си. Или той ще напусне, иначе те ще те изчукат и изгонят от работа.

13.   Стани приятелка с него. Така че разбереш какъв човек е, а ако не се получи връзка между вас пак ще си спечелила.
Няма смисъл да идеализираш някакъв човек, само защото изглежда добре.

14.   Здравей.
Извини ме за неудобния въпрос, но ще може ли да опишеш по-подробно мъжа(като характер и визуално;ако искаш може да го сравниш с даден актьор по визия), както и работата, която работите, защото по описаното до момента много ми наподобява на един човек, когото за жалост познавам и имам сериозни опасения... Силно се надявам да не е той, но е много вероятно. Знам, че задавам лични въпроси, но повярвай ми, от твоя полза ще е, ако дадеш малко яснота. И ще ти кажа защо питам. Дълго и никак приятно за разказване.
Иначе, абсолютно всичко до тук отговаря за него...
Авторке, съвсем сериозно те питам и за твое добро те умолявам да ми кажеш!
Защото, ако подозренията ми са верни, то много ще си изпатиш от него, ако се задържиш дълго.
От сега казвам, все още няма как да знам, затова не бързай да изпадаш в паника, преди да отговоря. Може пък да се окаже фалшива тревога, ама е хубаво да се уверим.
Извинявам се много за това неудобство!

15.   Здравей, номер 14, авторката съм. Не знам какви са ти опасенията, но не вярвам, че би излязал с мен, или изневерил на приятелката си. Сам ми е казвал, че се изкушава от жени, но не вярвам да изневери, не и с мен. Не мисля, че съм чак толкова красива, но може и да имам шансове... Като гледам вкуса му, не си пада по хубави жени. А дори и да иска да се видим извън работа, със сигурност ще му откажа.

Не искам да го описвам, за да не се разкривам. Може да си него, може да си приятелката му, може да си някой друг от фирмата и би се получило супер неловко, ако се разбере. Не вярвам де, ама все пак ще запазя анонимност.

Не виждам и с какво мога да си изпатя от въпросния? Какво може да ми направи? Абсолютно безобиден е.

Ако все пак решиш, кажи само за кой град говориш и ще ти кажа дали си познал/а, обещавам. Следя темата.

16.   Здравей.
14 съм.
За един от София става въпрос(Не знам дали още живее и работи там, тъй като сега съм в чужбина). Прилича малко на един гръцки певец-Сакис Арсениу, и може би малко на Сидхарт Шукла(индийски актьор). Като цяло не знам дали е българин по националност(родителите му май бяха от други страни, но не помня с точност....),иначе е израстнал в България и владее доста добре езика, като свой роден. Дори диалекта не ми звучеше чуждестранен.
Иначе, има доста съвпадения. Красив, както каза. И той изглежда като безобиден, ама само изглежда. Свалял е доста жени. В началото винаги се е държал така закачливо, но невинно, флиртаджийско. После, обаче, като се сближи с въпросната жена, започва постепенно да се разкрива, да я унижава, посяга ѝ,но само шамари, за да не може да го осъди. Но доста силни шамари(имал тежка ръка). Една приятелка ми е разказвала. Имала е кратка, но доста неприятна връзка с този човек. Не знам дали е някакъв психопат, но на вън е напълно нормален. И никога не е имало свидетели на тези му изпълнения. Той се държи така само у тях си. Като отношение-нещо подобно на арабските семейства... Приема жената като собственост. Освен това е голям манияк и фен на садо-мазото(ако го казвам правилно) ;тоест, еротичен бой(някои жени се възбуждат от това да ги бият..). В случея, той се възбужда от това той да бие и унижава половинката си(макар и само с шамари, ама доста ефикасни). И други са се оплаквали от него, но нищо не могат да му направят.
С мъжете пък се държи нагло, надменно(на работа) и е доста неприятен. По някакъв начин ги изнудва (не знам как), но те склоняват, след което си приписва заслугите за техни проекти. Няколко вече искаха да го бият, обаче и той умее да се защитава(не, че е някоя мутра, нито много слаб, но има умения) и после те си изпатиха, че го нападат на работното място и си изгубиха работата. Други напуснаха, заради него. Абе, какво да ти кажа-УЖАСЕН ЧОВЕК!
Иначе много невинно изглежда, ама не е!Изглежда глуповат, особено по начина на изразяване, ама дали наистина е-мога само да гадая. Как иначе ще може да изнудва така!? То трябва акъл.
Иначе напълно те разбирам! В анонимен форум е трудно да си сигурен кой-кой е и си права, че всеки може да пише този коментар. Затова няма да настоявам за повече детайли. Ако кажеш дали отговаря на описанието и мястото, ще е достатъчно(желателно е да потърсиш в интернет имената на горе-споменатите личности, за да се увериш дали има прилика;дали има сходни черти, защото при този, когото познавам-има доста сходства). Ако се окаже, че съвпадат, моля те, бъди внимателна! Може да е той, може и да не е. Защото ако е той, дори да му откажеш, тогава пък може да се озлоби и да ти направи мръсно(има и голямо его и не приема "не" за отговор)
Кажи ми, ако има нещо такова. Ще следя темата.

17.   От авторката до 16: Благодаря много за загрижеността, но говорим за различни хора. Нито "героят" от историята има общо с тези, даже е много по-различен, никаква прилика, нито сме от София. Благодаря ти още веднъж, желая ти всичко най-хубаво!

18.   От 16
Благодаря! Пак заповядай! :)

19.   Здравей, авторке:)
От чисто любопитство-мъжът по-красив ли е от горе-споментатите персонажи или са еднакво хубави? Или-те го превъзхождат?

20.   От авторката до 19:

Горе изброените персонажи въобще не ги смятам за хубави, според мен, даже са грозни и черни. Мъжът, за когото писах е бял и рус със сини очи и изглежда като бог отвсякъде - лице, тяло, походка, всичко му е хубаво. Но от ден на ден все повече ми пада в очите. Не е направил нещо кой знае какво, ама всеки ден с разни малки изцепки ми опротивява и го избягвам тотално. Затвърждава постоянно мнението ми, че е глупав.

21.   20,като Брат Пит ли е? (само питам)

22.   Отново от 19:
Извини ме... Но малко ми е странно..
Красив, красив, ама колко пък да е красив!? Едва ли е най-красивия на земята!? Това, че е рус и синеок не го прави автоматично красавец. Важни са всички черти на лицето.
А косата-ако е по-тъмна, даже още повече ги подчертава. По-добре кестенява, от колкото руса коса(мое мнение).
Стана ми още по-странно, когато каза, че споменатите мъже, според теб, не били красиви. Даже напротив!На живо-не знам със сигурност, обаче актьорът във филмите си и певецът в клиповете си изглеждат зашеметяващо.
Със сигурност, от онзи мъж, има хиляди мъже, по-красиви(не се заяждам, просто казвам).
Иначе, вярвам, че има най-красив мъж и най-красива жена, но за тях, още от дълбока древност, са открити пропорциите(златното сечение).
Със сигурност, лицевите пропорции на онзи мъж далеч не съвпадат с тези на златното сечение, което означава, че далеч не е божествено красив.