Истинската любов съществува
Здравейте. Бих искала да напишем една позитивна публикация.
Бих искал да споделите за тази любов която е най-голямата в живота ви която е истинска, защото наистина има такава любов.
Аз съм на 22 години и имам връзка с мъж на 28 години страшно много го обичам. Не мога да живея без него, той е всичко за мен.
Любовта е страхотно нещо.
Да се разбирате, да прекарвате време заедно, да правите любов, да гледате филми.
Моля, споделете за вашата истинска любов и какво обичате да правите с половинката си.

Коментари

1.   Съжалявам, но на 22 да говориш за истинска любов е смешно. Сега съм на 34, с няколко връзки зад гърба си, и се съмнявам що е това чудо.

2.   Най- важните неща в живота:
1. Здравето.
2. Парите.
3. Уж нещо си наречено любов, като между парите и тва можеш да сложиш безброй още твои желания и мечти:). Точно жените дето ги пишат тези сладникаво " романтични" теми в някой следващ момент така брутално могат да те зарежат, намерила " истинската любов" я с някой по- богат, или по- красив( тук разбирай великата тръпка, която тръгва от ограничения женски мозък и стига до междукрачието- тоест ебе й се на момичето, въпреки че " красавеца" най- вероятно е някой грозник с агресивно поведение.) Авторката пише, че не може да живее без него, а той дали може? Не винаги жените са виновни, нящои от мъжете и те гледат да залъжат някоя влюбена женица със замъглено съзнание. Истинска любов я съществува, я не. И на мен ми се иска де, ама засега съм на съвсем друго мнение. Както и да е. Дори и да я има тази любов най- много да отиде наравно при парите под точка 2. Да ги измести е доста трудно.

3.   Това ,че ти си я намерила не означава ,че и при другите е така,стига с това обобщаване,какво ни се хвалиш, че имаш мъж, който много обичаш.
Нима ,ако някой,който няма този човек, като прочете твоята"история" изведнъж ще му стане хубаво и ще се зарадва ,че любовта съществува.Направо ще се почувства сякаш вече я има.
Поздравления за това, че имаш човек,който обичаш и ви е хубаво!Да си доволна.Аз нямам никой,нито вярвам,нито не вярвам, че любовта съществува с правилния човек, ама добре,че беше ти да ми вдъхнеш надежда с твоя пример.Даже не разбирам защо си каза годините, не всички са в такива прекрасни любовни отношения на 22 и имат някой до себе си,има хора които намират правилния на 30,30
Браво ,че си на 22 и с правилния.Успокои ме.Явно ми остават само още две години да съм щастлива както теб.

4.   Преди вярвах в истинската любов, после се разочаровах. За мен любовта е като проклятие, което ме прави нещастна и ме кара да проклинам дните си. Вярвам, че някъде там в друго измерение може би има човек, който копнее да ме срещне и да се обичаме, но тук на земята не мисля. Пробвах се с няколко мъже, но не става. Те не ме обичаха, но продължаваха да ме държат до себе си, не ме пускаха. Не са ми давали това, което съм искала, а то беше само да ме обичат. Предадена и оскърбена, третирана като боклук, все едно аз не заслужавам да бъда обичана. Сега отново счупена на хиляди парченца, сам сама като куче и няма кой да ми даде една прегръдка, да ми каже горе главата ще се оправят нещата и не си сама аз съм до теб. Явно не ми е писано и това е. Не знам за каква живеем щом някои от нас никога не биват обичани и щастливи. Повярвай ми искаше ми се да нямам чувства, тогава нямаше да съм това слабо характерно тъпо емоциално и обречено на самота човече.

5.   Душица, изяжде 1-2 торби сол заедно, родете дете, поотгледайте го и тогава ела да си поговорим пак.

Истинската любов определено съществува, но тя далеч не се изразява в гледане на филми заедно.

Успех!

6.   Абсолютно брутално здравеняшката да я изчукам , ей това най-обичам да правя с половинката си.

7.   "Не мога да живея без него, той е всичко за мен. "
Това звучи толкова обсебващо, болно, токсично... Не знам защо си мислиш че, е любов!

8.   Хахах - изчакай да станете на 44 с две деца и тогава ще можеш да се изкажеш компетентно :)

9.   До 3

Споделя, бе! Споделя момичето! Сайтът се казва сподели, а не "напиши ми нещо, дето на мен да ми хареса".

10.   Тъжно е, но ще го кажа: никой в този живот не е твой - просто идва твоят ред да си с него. Редът ти може да е по-дълъг, може и да е кратък, но този човек никога не е твой. Единственото, което имаме сме самите ние.

11.   Съгласна с номер 5 и торбите сол. Нека добавим дете, проблеми с роднини, болести, липса на пари, липса на време, умора и т. н Ако в един момент всичко се оправи, а вие сте заедно, били сте търпеливи един с друг и се обичате и уважавате след ужасни ситуации, каквито животът обича да дава-това е истинска любов. Дали е истинска любов се разбира по-късно в живота. Понякога я срещаме в човек, с когото не бихме и предположили, че би могла да се случи.