Хубава и сама
Здравейте, защо винаги съм аутсайдер и съм сама в живота нямам приятел мисля, че проблемът е в мен. Не съм грозна имам доста обожатели но никой не иска да има връска с мен. Предлагат ми само сексуолни отношения. Винаги ходия гримирана и добре облечена. Мисля, че жените ми завиждат често казано и затова се държат така с мен, а от там идва и проблема със самочувствието ми. Виждам, че има по-грозни момичета, а не са сами.

Коментари

1.   Мъжете ги е страх от хубави и умни жени и за приятелки си търсят разни по-посредствени. Комплекси...

2.   Виж, може би си различна. Това във никакъв случей не те прави аутсайдер.

По-добре вълк единак от колкото в глутница с помияри!

Чингис Хан

3.   Ти какво разбираш под "обожатели"? Жена съм и мога да ти кажа, че загорели мъже от фейса, на които им е скучно и са ти писали "Здр" (примерно) не са обожатели, нито мъже, които искат да те еб*т. Обожателят преследва, обожава, иска тази жена, има намерения, иска да я направи щастлива. В този сайт всичките сте много красиви и с обожатели, ама ей на - сами сте. Защо ли? Имам една позната - самотна майка - на 35, с квартира в Люлин, дето се моли на тъпкачите си да преспят в стаята на детето й. И тя се хвали, че има "много обожатели", щото е похотлива пияница и сама им се слага, и "обожателите" й се възползват от нея и я захвърлят. Нито е красива, нито нищо. Реалността е съвсем друга и не след дълго ще я осъзнае.

4.   Просто не си попаднала на точен човек, еднодневни не ти трябват.

5.   Да не би да е от неграмотността?

6.   Красотата не е всичко, трябва си оправиш и правописа все пак :)

7.   Премести се в някой по-голям град от този, в който живееш понастоящем. В моето родно градче хората също са много завистливи и като цяло small-minded.

8.   "Не съм грозна" - ами значи опаковката ти е ОК, "имам доста обожатели" - значи има и доста хора, които първоначално се подлъгват по хубавата ти опаковка, а оттам-нататък?
Дали си изградила приятен характер, така че общуването с теб да е удоволствие? Дали не се оплакваш прекалено, или имаш безкрайни претенции, или винаги се опитваш на всяка цена да наложиш своето мнение по определен въпрос? Тъпиш ли на критика? А на майтап?
За да бъдеш в един човек, първо трябва да изградиш комуникационна връзка с него, после приятелска, след това емоционална, после партньорска, сексуална и т.н. като първото условие да се случи всичко това е да не дразниш (с поведение, навици, изказвание) съответния човек.
Замисли се над тези неща, и недей да търсиш причината в красотата си, или в количетвото обожатели, а в следващите етапи на общуването си с хората (като цяло или с някой конкретен).

10.   Питай някой нормален възрастен мъж да ти каже Защо

11.   Дали пък не е заради високият ти интелект?!

12.   На 90% от красивите жени са сами или с някой, който не ги заслужава за да не са сами и обратно. Като гледам колко грозни и дебели жени са с мъже и деца, а пък красивите сами чак ме хваща яд. А Най-странно е, че мъжете твърдят, че не харесват дебели. Е като твърдят, че не ги харесват защо са с тях. Сбъркана работа.

13.   Защото явно нещо куца с общуването. Може да си красива, но когато нямаш умения за комуникация, хората избягват контакт с такъв човек.
Струва ми се, че и самочувствието ти е доста в повече. Откъде си сигурна, че жените ти завиждат.
Аз съм жена, но не завиждам. Даже обратното - когато видя красива жена се възхищавам (ако е естествена), защото харесвам красотата и естетиката във всякакви форми.
Нормално е мъжете да искат сексуални отношения. Какво да искат - черпак ли?
Преди да стане една връзка сериозна е неизбежно да мине и през секса. Да не си от онези, които искате да излизате с мъжете 5 месеца и чак тогава да благоволиш да допуснеш да те доближи? И ако не си паснете сексуално, жалко за загубеното време.
Търси грешките в себе си. Промени нещо, щом всички около теб странят.

15.   Да не би да даваш вид на лека жена и затова да не искат връзка с теб? Нещо в облеклото ти, държанието?

16.   Ти си бомба със закъснител, вече няма луди да си пъхат такова нещо в гащите.
Чук чук и беж, свиквай.
Няма дори и да се размножиш ;)

17.   Ако си от Пловдив, мога да ти дам няколко урока по правопис и нещата ще се получат.

18.   Доста подобни теми има от жени, които се оплакват, че ги искат само за секс. От мъжете няма подобни оплаквания. Една жена спи основно с мъже, които намира за качествени, желани за връзка, обратното не е вярно. Отделно жените си подбират кръга от мъже по техен вкус. Искам да кажа, че със сигурност е пълно с мъже, които няма да те искат само за секс, но вероятно забелязваш и се заобикаляш с друг тип. Такива, които не виждат други стойности в теб, а вероятно и в повечето жени с които спят. Друг по малко-вероятен вариант предвид честотата на тази тема е да ти липсват някой основни женски качества. Примерно ако спиш наред с тези мъже, те усещат че имаш бройки, не държиш на определен мъж и няма да искат нещо сериозно. Може и друго да е, което не си описала. Затова се посъветвай и с мъж психолог или някой роднина, по-голям, който не би те баламосвал и няма интимен интерес към теб.

19.   Това че си гримирана значи че си грозна и тъпа и неадекватна според мен.

20.   Ама то и качествени мъже за връзка има малко и повечето са заети вече. Аз се имам за добре изглеждаща (поддържам се) естествено знам че има и по-красиви от мен, но не се имам за грозна в никакъв случай. В 90% от случаите обаче мъжете ми правят намеци за секс от което ми става страшно грозно. Ясно ми е че без секс няма как ама някак си не го намирам за нормално да се познаваш с някой от 10 мин и да му говориш аз това колко перверзно излъчване има и т. н. Пък и по-добре да си сама отколкото с някой колкото да има :)

21.   Да, мила, те жените като теб вечно са с идеята, че някой им завижда. Истински красивите жени нямат нужда от грим и дори не изтъкват красотата си, тя е видна за всички и без пози.

22.   Пробвай да инвестираш в буквар. Ако написаното е вярно, убеден съм, че ще ти се получат нещата!

23.   1, лежете вие на тая кълка!...
Истината е, че свестните хора винаги си намират половинки, и то обикновени свестни. Пък вие с авторката се успокоявайте, че сте толкова хубави и умни, че всички ги е страх от вас...

24.   Оффф хора като сте хубави, това нищо не означава. Не се ли научихте? Характер се иска, дами, характер. Много хубави момичета има, ама са посредствени и стават за... Жена съм, също доста привлекателна, но никога не съм залагала на това. Работя върху себе си и същността си. Всяка има грим и всяка с работа във фитнеса постига стегнат бюст и повдигнат задник, ама това е, за да се чувствате комфортно със себе си и толкова. Няма връзка между външност и това, което носиш у себе си и излъчваш. И аз познавам хубави жени, но някак няма харизма у тях, няма с какво да те заинтригуват, клише са и това е. Посредствен мъж избира посредствена жена, това е. Каквото търсиш, това и намираш. Завиждали? За кое? Знаеш ли аз как искрено се смея на такива изказвания и други подобни... Има очевидно непривлекателни жени, но толкова властни и манипулативни, че имат всеки мъж. Но това е жалка история. Най-добре се грижи за душата си. Бъди добра, скромна, развивай се. Това си личи и е уникална находка. Не те нападам, просто това е положението. Енергията ти явно не е положителна...

25.   Не знам защо толкова много празни съвети има. Реално не познавам приятно изглеждаща млада жена, без значение характера, за която да не се намира мъж за поне половин годишна връзка. Пълно е с наивни мъже, без да са имали връзка и търсещи точно това. От жената зависи да може да ги познае и да си хване някой. Достатъчно е да го поиска и да има съвсем малко акъл. Няма да отнеме много време. Стига сте се засягали от тия истини. Като не ви харесват поне не давайте объркващи коментари. Авторката иска връзка, ако наистина е хубава просто трябва да се огледа по-добре и няма да има проблем да намери мъж за поне някаква връзка. Приблемите в характера са очевидни чак след време, а модерния мъж търпи много без дори да се замсиля че е проблем това. Да не се мислите всички за девици с чуден характер. Мъжете масово търпят проблемните си приятелки. Всички се мислим за хубави отвън и отвътре, а не е така.