Как да възобновим връзката ни
(Историята е 100%реална)Здравейте! Аз съм момче на 17 години и ще ви помоля да споделите опита си с мен. Имах една връзка която приключи тъжно заради едно мое много тежко изказване и то беше "като вляза във форма и не ми пуснеш ще се еба с други па ти кога се навиеш навиеш" и нормално 9 месечната връзка приключи. Лошото, е че това не бях аз беше едно жалко създание потънало в бездна нищо повече. Майка ми има приятел, който като бях малък постоянно ме биеше, обиждаше и унижаваше нямах чувството за комфорт в дома си и от мисълта да му отмъстя полудях, представях си само как ме гледа със страхът в очите, който имах и аз и тази мисъл ме доведе до лудост... отделно преди 6 месеца стана пожар и още повече психиката ми се влоши.. Станах нещастник, който се държеше с приятелката ми все едно е нищо. Мина време излях цялата отрова в мен и не търся разплаква с приятеля на майка ми повече, обясних на бившата ми приятелка защо се държах така и ѝ разказах историята ми, сега сме в приятелски отношения и искам да ви попитам дали след като тя разбра всичко това има някакви надежди да се съберем?

Коментари

1.   Първо оправи себе си, има мнооого да поработиш. Чак тогава се впускай във връзка, никой не е длъжен да изживява твоите болки. Когато намериш самостоятелно щастие и се оправиш психически, тогава търси друг човек, с когото да споделяш това щастие, а не сегашното ти нещастие.

2.   Ами... по трудния и болезнен начин си разбрал какво не трябва да се прави в живота и как не трябва да се държиш с хората, особено с най-близките си...
Не го прави повече!
Иначе, по този случай, връщане назад няма.
На мен, ако някой ми каже подобно нещо, дори не такова, ами много по-меко - изхвърча от живота ми с 200 и завингаи! Нито думичка ще чуе от мен повече, нито ще ме види някога вече...

4.   Истинската любов има навик да се връща, това мога да ти кажа, дръж се по-добре и момичето може да ти прости лошото отношение, даже да станеш най-големия пич не ходи по други и покажи, че изказването ти е било глупост и е дошло в момент на нерви, надявам се да е от помощ