Изневяра
Здравейте жена ми направи голяма грешка по точно няколко !!! Заедно сме от 7 години имаме дете на 5 хванах я да ми изневерява с мъж от приятелско семейство простих и заради детето и след това се помисли за велика и започна да не ми обръща внимание само ровеше с телефона пише по цял ден и говори по цял ден накрая разбрах и за нейн колега и тя естествено отрече отначало но след това всичко се видя !!! Дойдохме заедно да живеем да създадем семейтво инстана аз работех всеки ден докато детето направи 3 годинки защото тя не можеше да си намери работа да някой път парите не стигаха но винаги съм намирал от някъде и сме се оправяли за последните три години подарък за рожденият ми ден не съм имал уредих я на рбота започна да искарва повече пари и ме помисли за някъв изпаднал все едно не съществувах само ядосвах и дразнех че не можем като нормлно семейство да деднем да вечеряме да се гушнем тя не преставаше с телефона с детето бяхме само двамата беше и лесно им кой да го гледа и тя си живее живота постоянно ме опрекваше за всичко разделихме се всеки живее отделно опита се да направи така че да не виждам детето не нестана все търси да се караме и я е яд защото разбрах за нея и нейният колега а те все още се крият сега съм я оставил да си чупи главата и само седя и гледам до къде ще стигне !!! Какво мислите за историята

Коментари

1.   Грешка в растежа при жена ти. Макаренко е педагог който е имал решение на твоя бъдещ проблем. Труд и дисциплина и по малко кьотек за спорта и съсредоточаване на индивида. А твоята принцеса много скоро ще е в шеста глуха, сдъвкана и изплюта.

2.   Пич, да си чувал за препинателни знаци?

3.   Точки, запетаи няма.
Ами такава е женати, няма кво да направиш.

4.   Грешката ти е, че вместо да седиш и да гледаш какво прави тя и до къде щяла да стигне. Запитай се ТИ какво правиш и до къде ще стигнеш. Тя вече е част от миналото ти, гледай да си изградиш живота занапред.

5.   Баси дългите изречения...

6.   Господине жената ви е бротален миндил! Първо изневерява със семеен „приятел“, който също е бротален миндил, толкова ви е и приятел. Второ изневерява с колега, което прави 2ма човека известни на вас, които я тъпчат. Разбирам да е един човек може да не я задоволявате, но с 2ма тя си е тотален боклук!!! От тая жена човек няма да стане със сигурност. Ако не уважавате себе си и децата ще останете с нея заради децата. Ако уважавате себе си и децата вие знаете истината – съсипете я всякак. Платете си в съда разпарчетосайте живота на тая мърша!! Върнете и го тъпкано, изчукайте жената на „приятеля“ си за да му върнете услугата. Изчукайте и приятеля си придружено с побой, снимайте го и го разпространете в интернет. Хората си чешат егото унижавайки вас? Това допустимо ли е?
Представям си какво ви е, тази жена ви е изгаврила, потъпкала достойнството ви и ви е износила емоционално.
Господине аз не чукам чужди жени, защото знам, че ако някой изчука моята ще го ръгам в лицето докато ми се откачи рамото.

7.   Е ама много сте интересни..Запетайките и препинателните знаци ли са важни във случая?

9.   До 7
Как да не са важни? То на такъв илитерат с кеф да му сложиш рога.

10.   7 За да разберем текста. Поне тва е минимума.

11.   До 7

Разбира се! Няма ли ги в текста, разбираш що за стока е! Човекет не заслужава нищо! Трябва да страда и да.умре! Къде ми е тръгнал без точки и запвтайки!!!!

12.   Напълно подкрепям но 6.

Миндил . Какво очакваш повече . Жена и ръжда тръгнат ли....Ти май искаш и да е добра майка на децата ти ??? Хаха, наивник

13.   Много съжалявам, че не си случил на жена! Ще намериш друга, по-добра и вярна. Жалко, че детето ще бъде с разделени родители. Опитай са изградиш връзка с него! Към жената си сдържай нервите (пред детето)до колкото можеш. Те намразвай жените, не всички са като бившата ти! Ще се развеждаш ли? Гледай на какво се съгласяваш! Ако тя ти е изневерила, тя е виновна за разтрогването на брака(ако имате такъв). Може затова да се крият с любовника. Гледай твоя живот доколкото можеш. Всяко зло за добро! Ж32

14.   6 - Ти си брОтално неграмотен нещастник. "Изчукайте и приятеля си придружено с побой", ами ако приятеля е по-як и вземе да стане обратното?

15.   Е добре де, какво се хващате за правописа... Това е истината чупиш си гърба и ръцете да вадиш прехраната, жена ти си джитка по чуждо без грам срам, даже и наглее, сигурно те е изкарала и виновен.

После се хваща с някакъв, на когото даже дава пари и го боготвори. Били сме и там, били сме и тука. Еманципацията просто, както се оказа, не понесе на жените...

А най-жалкото е, че възрастните са гърмяни зайци, ще преживеят, истинският негатив остава за децата...

16.   Мисля, че някой мега се е подиграл с теб. Аз съм в майчинство и чистач, готвя, подарък мъжът ми вижда всеки месец, дрешка, но е внимание. Изневярата настрана, макар че е брутално гадно, но тя просто супер нагло се държи с теб дори подарък нямаш за празник, това е супер неуважително.

17.   Аз бях в същата ситуация, само нямам доказателства за изневеря. Всичко друго ни съвпада, всичко. Разделихме се, тя не може да си намери мъж, аз пък не ми се занимава повече с връзка. Вече не съм й нужен за разплод, няма как и не искам да избягам от родителските си задължения, в резултат на което се държи гадно с мен. Няма да имаш бял ден с такава жена, която не цени семейството. Много е важно коя е майката на детето ти, като не случиш, ще страдаме цял живот.

18.   Не усети ли последствия няма да спре . Не че има значение вече де . С брака ти е свършено авторе , време е и ти да го разбереш .

19.   Развод и продължаваш напред.

20.   Много пъти и говорех, че това не е правилно, че не може да седим в нас аз да си играя с детето а тя да пише с другият по телефона, да спи с телефона в ръка, и да се къпе с телефона! Само чувах ти си виновен кой както си го направи!!! Как да обесниш на тякъв човек, че един път съм преглътнал такова нещо и после какво стана пак! Тя не иска и да чуе! Виждат се с нейният колега и се крият като мишки! Тя не знае колко е трудно за един мъж да преглътне че жена му е била с друг!!! Най - ми е трудно вечери като съм сам, но и това ще мине! Дали някога ще осъзнае какво е направила а не да ме изкарва мен виновен за всичко!!!

21.   До 20, и до авторът на темата

Тарикат мъж не писка!