Пак изчезна изведнъж
Преди няколко месеца се запознахме с едно момче с което почти всяка вечер излизахме като с времето (след месец-два) той вече започна да говори за сериозни отношения и връзка. Секс не сме правили, но всичко останало като прегръдки и целувки да.
И веднага след като един вид ми се обясни в любов, каза, че аз съм била единствената която го разбира и се чувства добре и т.н започна да се отдръпва. Когато го попитах какво става каза че вече не мислел така и му се искало но не ме харесвал.

Един два пъти излязохме уж като приятели и после той изцяло спря да ме търси. Опитах се да му покажа че щом му харесва все пак да е с някой който го разбира и се чувства добре аз нямам против даже искам да се виждаме като приятели макар и не всяка вечер, но очевидно той рязко мина на друга вълна.

Това че очевидно няма желание ми е ясно. Въпросът е защо ще ми се обясни в любов и неведнъж ще ми разправя как ме харесва и ме иска, даже и правеше планове за следващите ни срещи къде ще ги прекараме и изведнъж се отказа и изчезна.

На 100 процента не мога да съм убедена но съм почти сигурна че няма друга

Коментари

1.   Ми най-вероятно, в началото е искал романтични връзка с теб, но в последствие те е опознал и повече не е искал. От там опциите му са, да си останете приятели, но както сама казваш, той е спрял да те търси, т.е. и приятели не иска да сте. Това е, няма какво да се чудиш. Next➜

2.   Никога не можеш да знаеш. Аз преди време си писах с едно момче всеки ден, беше ми много приятно, както и на него, той беше в друг град, бях разбрала от една приятелка, че ме харесва и изведнъж спря да ми пише. Стана ми странно, но не бхя влюбена или нещо подобно, просто ми е тъпо, защото смятам, че беше подходящ за мен. Та в последствие разбрах, че е спрял да ми пише, защото неговия приятел му е казал, че ако ми пише, ще му се разсърди, тоест и той ме е харесвам и един вид му е поставил утиматум, което е супер тъпо, все едно той ще ме накара насила да го харесам, държеше се като приятел с мен, не е намеквал нищо, но си личеше, че ме харесва. Та, така, няма как да знаеш каква глупост го е накарала да спре да те търси, и все пак според мен в 90% от случаите е заради друга жена.

4.   2 - Смятай колко е бил читав този хубостник, и колко е държал на теб, заради шантажите на някакъв "приятел" да спре да ти пише, без дори да даде обяснение защо. Един зрял мъж на място с мнение, който те уважава и цени, никога няма да постъпи по този начин!

5.   Римляните са имали поговорка Contra factum non datur argumentum- Срещу фактите не се дават доводи. Факт е, че човекът не иска да е с теб. Значи край на историята, минало свършено. Каквато и да е причината вече е без значение. От бивш не ти трябва нито приятелство, нито нищо. Продължи напред, него въобще не го мисли.