И жените могат да са много needy
Преди почти 5 години се запознах с една жена на работа.
В последатвие тя напусна, а и ми каза, че била женена, ама всъшност се били разделили. Имат и дете.
Реално между нас нищо не е имало освен флирт, обсъждали сме секса много пъти в чата и се бъзикахме. Когато аз исках нешо да стане обаче на два пъти, тя се направи на интересна и на голямата работа. Вдигна си самочувствието до небето. Тогава спрях да пиша и си казах, че ако пише пак, ше я побъркам и ще и го върна.
Е тя писа, аз се държах, като абсолютен задник. Лъжех я че много я искам, после не пишех по 1 месец, обиждах я, не с нецензурни думи, но си и казвах, че не става. После пак не пишех, после пак я търсех и тя откачи.
Хора, тая жена вече 4 години не спира да ми пише оттогава.
Иска ме, иска да прави секс с мен, готова е на всичко, поне така твърди. Където и кажа там е готова да дойде.
И каквото и кажа е готова да го направи в секса. Извинява ми се, после пак пише фермани, на другия ден пак ми се извинява и така 4 години. Аз отговарям от дъжд на вятър или преди да си легна и напиша 2 изречения. Казвам и да се разкара и тя пак пише.
Сега пак иска да ме вижда. Аз обаче откакто ми се направи на интересна не изпитвам грам нищо, даже ме отблъсква.
И според мен просто иска да си докаже, че може да ме изчука да ми го върне и да изчезне, все едно на мен ми пука. Ама тя явно мисли, че може да ме накара да се влюбя, а това няма как да стане.
Пичове, вие как бихте процедирали с нея. Ебане или игнор? Навънка ме кани, аз казвам добре и изобщо не отгоеарям после.

Коментари

1.   Абе, вие да не сте на 15?! Какви са тия простотии тийн драми? Ама тя ми пише, пък аз се цупя, пък после и отговарям, пък тя се прави на интересна... Пък иска да спи с мен, ама не иска... Абе, пич от началото до края мацката се е бъзикала с теб, за да и минава времето. Тя ако имаше истински намерения, 100 пъти да сте го направили до сега.

2.   Еми номер 1 е прав. Отдавна трябваше да си и го сложил и да си забравил.

3.   Щом да пишеш чак тук не ти е безразлична..А във цялата ситуация ти си смешника!

4.   Нещо не ти вярвам. Жените не се държим така.

Нина

5.   Големи тъпотии са това, ако е истина. Напълно подкрепям коментар №1. Докато си играйкате на иди ми-дойди ми, животът си върви...

6.   Е как така? Ти сега за 4 год. не я ли из****?

7.   Оф, искаш ли я или не я искаш???? Защо си усложнявате живота? Отрязала го дай да й го връщам, ужас! С омраза и комплекси, разберете, нищо не става! И всичко гадно се връща е тоя живот, може да е утре, или след 60г но ще те удари когато си най-добре и ще се чудиш от къде ти е дошло. Не мога да повярвам, че чета одобрена история от някой, който абсолютно съзнателно прави гадни и мръсни неща!

8.   От автора:

Нина нешо и аз не ти вярвам, че не правите така. Другите явно не са и прочели историята.

9.   Явно, не си много добре, за да се занимаваш с тая история години, че и накрая да пишеш някъде . И, за какво -да се изкараш велик в някакъв сайт. Това ли ти е най-голямото постижение?

10.   Get a life, дет се вика. Вместо да си живееш живота, ти 4 (четири)!! години си пишеш с някаква и се чудиш дали и кога да да я чукаш или не! Не мога да повярвам, че го пише зрял мъж. Ти трябва да си тийн, който се шегува.

11.   Какво има да ѝ четем толкова на историята ти, авторе? Тя те отрязала два пъти, ти четири години ѝ го връщаш? След като можеш на второто писане да ѝ откажеш , да я блокираш и да не се занимаваш повече, да си намериш друга/и, да си живееш живота и да забравиш? Ако имаш пълноценна връзка, която да те прави щастлив, нямаше и да си спомняш за тази жена, камо ли да пускаш тема и с години да търсиш реванш. Типично комплексарско поведение.

12.   Типичната история - 30 годишни се държат като 15 годиншни пишлегари които си мерят онази работа. Толкова повърхностно поведение и от двата фронта - получават повече удоволствие да отхвърлят хората отколкото просто да се изчукат. Самият акт на автора да пусне тема, че да разкаже кретенската си история тук, е напълно в тон с това. Какво ли си е мислил, че ще му кажем "Жените са такива"? Мен лично ми се гади от толкова посредствени хора дето и най първичният акт - клатенето, не могат да го направят като хората защото просто са увредени личности, пълни с комплекси.

Коментарите не са много по стока - "до сега трябваше да си и го сложил и забравил". И кво? идната седмица ще отиде да клати следващата. Аз си имам термин за това - тиндърски манталитет. Все едно гледам циганската махала. Там никога не се знае последната нощ кой кого е наебал.