Зодиакални проблеми във връзката
Здравейте, аз съм мъж зодия водолей и имам сериозни проблеми във връзката. Приятелката ми изневерява със зодия близнаци? Значи аз съм в пълен потрес бате, не знам как да си подредя мислите. В реда на мислите си искам да се оплача от ретроградния меркурий и астралните проблеми, който настъпват в следстие на него, откакто влезнахме в ретрогранден меркурий въпросната ми приятелка започна да ми прави вудо магии на хуя докато спя с други и в следствие на това не мога да си използвам въпросния орган на макс потенциал и съм самотен и ме боли, боли много. Според мен приятелката ми е обсебена от мен и ми иска златното семе, ама аз не и го давам, защото тая тъпа везна ми манифестира лоши енергии около мен. Според вас това на ретроградния меркурий ли се дължи или приятелката ми е обладана от демон от осмия гръг на Ада? Споделете вашето мнение

Коментари

1.   Отиди на 4 ти километър в София,там ще ти помогнат...Боже,слез си прибери вересиите....

2.   Мисля че въобще не си се опознал щом се впускаш на везни, те са обречени да бъдат привличани от близнаци.

3.   И тримата сте тотални въздухари.
Надявам се, че ще разбереш какво имам предвид.

4.   Не е остроумно, ами просто тъпичко.

5.   хахахахахах истински ме размя авторе, водолей везни близнаци - вие сте си в кръга на ада, излез от там....
водолеят казва " какво правя тук, аз от тая планета ли съм?"
везните протестират " искам да ми е красиво, да обичам, да съм обичана ама още не знам какво точно искам от всичко това"
близнаците - " каквото и да искам, го искам веднага, тук и сега" ; " тази ли да избера или другата, оффф и тази, и другата, и следващата"

Доста оригинално написана :) браво
От ф36

6.   Моето мнение е позитивно. :д Човека явно гъбарка кукумицините, които избират хора по хороскопа от трета възраст. :д

7.   Авторе на тази неизмислена тема, за всичко си има решение:

1. При следващия съвпад на Венера и Марс отиваш в магазина, който се намира на другия край на града ти и си купуваш:
- 100 грама грах
- половин шише портокалов сок
- Ламборджини /ама не истинско, а детско камионче, имитиращо Ламборджини/

С теиз покупки в този важен период на изневеряващата ще ѝ падне либидото и ще спре да ти кръшка.

2. За магиите е достатъчно да почакаш следващата Сатурнова дупка - тогава магиите се обръщат срещу извършителят им. Да му мисли какво ще стане с вагината ѝ!

3. Не се коси за златното си семе! Откакто го понижиха в платинено /твоето специално, другито още си имат златно/ цената му на борсата падна 29 пъти. Ако наистина го иска, е от онези, дето не ги бива на борсата. Ще ѝ се смееш, когато ходи да проси пари от хората и предлага пълна програма в леглото за 2 лева!

4. Не, според мен се дължи на опозицията на планета от Втори и планета от Осми дом, както и на факта, че нейният Пети дом е страшно разхвърлян и ипотекиран от известно време. Препоръчвам ти да вземеш асцендента си, да го заведеш на море и докато сте там, да му разместиш Уран и Плутон на наталната карта. Когато това стане, само рисуваш усмивка на Меркурий и си готов! Ако асцендентът те хване по време на действието, ползвай като защита Синя луна или за по-сигурно повтарящ се аспект между Юпитер и Нептун. Ако не помогне, премести планета на 28-ми или 29-ти градус в наталната си карта!

Спокойно! И нека планетите бъдат с теб!