Прецаках ли взаимоотношенията си с него?
Здравейте, много съм разтревожена, защото ме е страх, че съсипах отношенията си с момчето, което харесвам.
Първоначално станахме доста добри приятели, той ме целуна, казвал ми е, че ме обича и след това реших да го притисна и да го питам дали иска да зодълбочим отношенията. Той се стресна и ми каза, че не иска да се обвързва. Аз го приех, но от тогава той е любезен, но дистанциран.
Живеем в малък град, него го нямаше няколко месеца, през което време той ми харесваше снимки в социалните мрежи, пращеше ми сърца. Преди няколко дни се е върнал и днес го видях. Той отново ми се зарадва, прегърна ме, но нищо повече. Пое си в една посока, аз в друга.
Сякаш вече го е страх от мен, избягва ме, не ми се обажда, че е в града. И това сигурно, защото знае за чувствата ми.
Какво да правя, чувствам се ужасно. Излезна ли по улиците ще го видя и пак неловко и отхвърлено се чувствам.
Как да се държа с него?

Коментари

1.   Хем те мляскал, хем не искал връзка. Казвал ти , че те обича, а не иска реално да е с теб . Надявал се е на секс от време на време, да сте си приятелчета за секс. Недей съжалява, от това нямаше да излезе нищо. Само щеше да те използва и да се гаври.

2.   А защо те прегръща като те види и ти е пращал сърчица докато го е нямало? Мен ако питаш този човек хем го сърби, хем боли, тоест в момента не иска да се обвързва, той си знае защо, но като нищо си те е "запазил" като вариант за по- нататък, ако реши че вече иска връзка.
Най- добре охладней към него. Ти очевидно искаш други взаимоотношения, а не приятелство. Започни да се държиш по-студено като го видиш. Направо не му обръщай внимание. Няма да кажа "намери си друг обект" защото от личен опит знам, че е трудно когато някой конкретен ти е интересен в момента и считам, че този съвет е много повърхностен. По-скоро изчакай чувствата ти към него да изстинат.

3.   Разкарвай го тоя!

4.   Този не ти трябва.
Ж

5.   Аз не мога да разбера ей това " той ме целуна, казвал ми е, че ме обича и след това реших да го притисна и да го питам дали иска да зодълбочим отношенията. Той се стресна и ми каза, че не иска да се обвързва. "

Въпросът ми е следният, как ще казва че те обича някой, а след това ще те избягва? Или ти е казал, че те харесва, пък ти си си помислила, че е обич. Акъла не ми го побира? Или в днешно време е така, признавате си чувствата и после кой от къде е ,обърках се.
и аз съм на мнение на н1, че е искал само секс, ама с това задълбочено обвързване си е плюл на петите. да знаеш това не е мъж...