Когато мъж блокира
Здравейте, какво означава според вас когато един мъж ви блокира и иска да спре всякакъв контакт с вас. Вие как бихте постъпили и как бихте се почувствали от това.

Коментари

1.   Аз лично съм блокирвал бивши които вече не са част от живота ми,близо 8г вече са блокирани и дори не съм ги и виждал а сме от град 10 000души.Направих го защото съм бил предаден и наранен,търсеха ме постояно след това,разпитваха за мен но до там.Просто направих така че да не ме видят повече и да изчезна от техния живот,колко и да не им се вярваше,но стана

2.   Според мен е супер детинско и незряло. Колкото и да си обиден и наранен, едното блокиране нищо не решава реално. Ако не успееш да преодолееш нещата отвътре и сто пъти да блокираш някого ефект няма да има, само си заравяш главата в пясъка, но много малко хора го осъзнават това.
Мен ме блокира едно момче преди време, дни след като скъсахме. Уж всичко беше ок, но изведнъж ме блокира. После ме отблокира като му поолекна, но като цяло, направи го не толкова, защото иска да сме в добри отношения, а защото му се искаше да си избие комплексите върху мен. Игрички колкото искаш ми сервира...
Затова - приеми това блокиране като знак за лабилна психика и за желание да те нарани и продължавай напред. Блокирането без основателна причина (кибер заплаха или сериозен конфликт), се води психически тормоз.
И ако ти пише някога пак - игнорирай и никога повече не се занимавай с него, нищо хубаво няма да излезе.

3.   Ами не иска във фейсбука му да излизат снимки, които да му напомнят за теб, причината я знаеш ти, ние само може да гадаем. Не виждам какво има да правиш...

4.   Значи, че не иска да се занимава с теб и ти трябва да го оставиш, а не да му досаждаш. Не е приятно някой да ти досажда. Аз съм блокирала много пъти, бившия също, точно по тази причина - досажда.

5.   Кой пък ви каза, че само жените можем да блокираме и отсвирваме тотално някой? Въпреки, че въпросът е тъп, отговарям- означава, че въпросният мъж ти е бил шута и не иска да има нищо общо с теб. Каквото и да си мислиш, насила хубост не става.

6.   Блокирвала съм телефона на мама, че ми досаждаше по едно време.... :) хххеххехе Но гаджета бивши не, то и няма смисъл....Най обичам да давам мислен игнор и да не отг, пък той човекът нека си пише, все някога ще му омръзне.

Блокиране :

- досаждане
- ако си е "поиграл" странично, докато е бил скаран с гаджето си, обаче са се сдобрили и да не те види тя случайно
- когато човек е наранен

Искам да кажа, ако човекът е МЪЖ, той няма нужда да "блокирва" демонстративно, освен ако не иска да покаже на срещуположната страна, че е наранен, за да й е гадно и на нея. Иначе това са детски номера и един мъж няма се занимава са такива истории, той просто ще подмине историята...

7.   Ще го тормозя докато не му издадат ограничителна заповед.

8.   С нещо си го изнервила/разочаровала/огорчила...
Намери начин да се свържеш с него и му сподели как се чувстваш! Успех!

9.   Ти как мислиш? или тук те изгубихме вече?

10.   Аз също бях блокирана от МЪЖ на 33 години. Той имаше чувства към мен, а аз бях обвързана и явно не е искал да гледа мои снимки, знам ли. И все пак за мен това е доста детинско. Утре като се засечем в магазина там как ще ме блокира?

11.   Ще схвана намека, че не иска да има нищо общо с мен и ще продължа живота си.