Озлобена и отхвърлена жена
Здравейте, чувствам се адски зле защо обичам мъж който не може да ми даде това което искам, а само секс без чувства и връска. Затова аз съм много озлобена и искам да му отмъстия нали знаете няма нищо по лошо от отхвърлена и озлобена жена. Ето аз съм така готова съм на крайни действия само и само да си отмъстия, тъй като е наранена егото ми и самоуважението ми.

Коментари

3.   Преди да те питам за злобата и феминизма, я си кажи ти с какво му показа, че искаш нещо сериозно с него, поговорихте ли, какви опити направи, какво ти беше поведението ако е имало опити?!

4.   Намери си друг. Мъжете най ги боли, когато бързо ги прежалиш и им намериш заместници. Друго отмъщение няма, не е и нужно, това достатъчно ги побърква.

Нина

5.   А не смяташ ли, че ти си прекалено озлобена и изпълнена с омраза. "мъжа не може да ми даде".... А ти какво му даде и беше ли уважителна към него...

6.   Ти си жена, по всички съвременни критерии и тенденции имаш право да мъстиш. А ние, мъжете, ако сме "отхвърлени и озлобени", не бива да правим нищо, освен да си подвием опашката.

7.   Няма нищо по-жалко от жената, за която говориш... При това и злобна!

Отношенията с някого са като да си затворена в гумен балон с него - хвърлиш ли камък по неговата глава, той рикошира о стената на балона някоко пъти, и рано или късно идва и счупва и твоята глава...

Той искал само секс... А ти без секс как си? Не си 100 пъти по-изнервена и озлобена, отколкото когато имаш секс?! А за това, че не сте изградили пълноценна връзка, не е виновен (само) той - може би ти не ставаш. (Като те чета - наистина не ставаш, ама хич...)

8.   Ми щом не му пука няма как да го нараниш. И за какво ще си отмъщаваш? Че те е изчукал и е избягал ли? Хах, голяма работа.

9.   Номер 4 ти е дала най-правилния съвет. На него така или иначе не му пука особено за теб, така че единственият вариант е да му нараниш егото. Избери демонстративно друг пред него и направи сравнение, което не е в негова полза. Зарежи го първа и му кажи, че връзката ви вече не те устройва и че си намерила друг по-подходящ за теб партньор, който ти дава това, от което имаш нужда. После го отсвири тотално, не влизай в комуникация и игнорирай, ако има опити да те придърпа обратно.

10.   Значи купи си речник, кака и не се занимавай с глупости. Има и други мъже.

11.   Айде по-спокойно, авторке. Звучиш точно като някой озлобен мъж от простолюдието (някой би си помислил, че самата темичка е съчинена от такъв). Виж, ще се опитам да те успокоя малко - пълно е с мъже като с твоите душевност и нрав (дори само огледай този сайт хахаха), поради което много лесно можеш да си намериш някого. Стига да не си крайно грозна. Но има и доста грозници, които са с характер, че и интелект колкото твоя, а не са сами.. Остави го този бившия, че още повече ще заприличаш на озлобен застаряващ батка... Айде излез на въздух и иди да си купиш една нова блузка примерно, разходи се малко по главната, изпий едно капи... Животът е хубав.

ж33

12.   Просто приеми, че човекът не те харесва достатъчно. Не можеш винаги да получаваш това, което искаш. Представи си мъж, когото не харесваш, не те кефи, не те привлича, обаче е обсебен от теб и иска да ти отмъсти защото го отхвърляш. Дали ще ти хареса?

13.   Не ѝ обръщайте внимание на тази, че ще започне да пуска още повече измишльотини. По правописа ще я познаете- пише ходИя, видИа, отмъстИя, вместо ходя и пр., връСка. Прави го нарочно. Очевидно няма друг начин да се забавлява.

14.   Не съм сигурен, че чувствата ти изобщо и ат нещо общо с точно ТОЗИ мъж. Замисляла ли си се че ти просто си си такава - мразеща ? И че всичко се върти около това ти да се чувстваш добре.

Така като гледам с право човека не иска да има нещо сериозно с теб , защото отношението ти към него е някакво едно такова чалга-примитивно.

15.   Вие българките сте толкова ужасни, чак се чудя още колко ниско може да паднете. Авторката със сигурност е българка. Неграмотна, нагла и злобна. Искала връзка с него и искала той да се раздава за нея... А ти изобщо направи ли нещо, за да заслужиш това внимание? Щяла да му отмъщава... Бог да пази мъжете от такива като авторката.

16.   Аз лично си мисля, че този мъж те е преценил достатъчно добре.

Номер 4 - ти като се изпикаеш, вълнува ли те чак толкова в коя тоалетна ще си изпразниш мехурчето? А би ли ревнувала ли и ако други хора се облекчават точно в тази тоалетна?

17.   До номер 15, българките са такива, прав си. Ама и мъжете, които си харесват, в 90% от случаите са на тяхното ниво. Така че ако не си някой тъпанар с високо самочувствие може да си спокоен, защото не покриваш критериите на ганьовата щерка.

18.   Мъж съм. Първият ми съвет е да се научиш да пишеш малко по-грамотно. Не знам за този, който те е отхвърлил, но лично мен много ме отблъскват неграмотни жени. Може и това да е една от причините да не те иска, защото неграмотността си личи. Разбирам да ти е изневерил, докато вие сте във връзка или да се е изгаврил с теб, че да му отмъстиш и да му го върнеш, но доколкото разбирам, той просто не е приел твойте чуства, което се случва доста често. И другите хора са им разбивали сърцата и не са им приемали чуствата им, пък като ги гледам не са тръгнали да си "отмъщават". Също така не мога да разбера в какъв смисъл имаш впредвид да му отмъстиш? Ще го колиш ли, ще си хванеш някой друг и ще го вържеш него за някой стол да гледа как правите секс с другия ли, докато му натякваш каква мацка е пропуснал? Уточни се. Просто го забрави и си намери нов.

19.   Ето ви още малко от съчиненията на същата авторка:
"Още същите чувства"
"Здравейте, минаха доста години от както не съм се виждала с първата си любов и още не мога да го забравия и изтрия от живота си...Дори да не съм го виждала от толкова години сърцето ми бие само за него. Това ли е истинската силна любов. " и т.н. В тази тема изживява наново силната си любов, за злоба и отмъщение нито дума.
"Безразличен е към мен"
Тук пак е влюбена, но мъжът не отговаря на чувствата ѝ.
Мисля, че и това е нейно "Несподелени чувства"
"Иска само секс"
Не я приемайте на сериозно и не се хабете да ѝ отговаряте.

Сигурно има и още, модераторът знае по IP.

Модератор: "Още същите чувства", "Иска само секс" и "Несподелени чувства" са от един и същи IP адрес, но тази тема и "Безразличен е към мен" са от други адреси.

20.   Дали като видиш любовника си унижен и смачкан ще получиш нужното удовлетворение, че си отмъстила? За какво отмъщаваш? За изгубеното време или за разбитите мечти? Или за безсилието да го накараш да те обича? А ти самата обичаш ли го? Едва ли, защото тогава нямаше да си озлобена и да търсиш отмъщение. Щеше да сложиш край на тази връзка и с достойнство да продължиш напред.

21.   Препоръчвам ти посещение при психиатър и ендокринолог. Ако вече имаш диагноза, смени специалиста, явно лекарствата не ти влияят достатъчно успешно. Сериозно!

22.   4, явно бая са ти минали между краката, за да си така уверена, Нено. Лошо няма, то и затова има публични тоалетни.