Интересно ми е защо се случва и как ?
Доста често срещам по темите, а мъже на живо са споделяли които че интересно защо някои от тях си го губят с проститутка, а други с нормални момичета. Не искам да хейтя по тези мъже, но не е ли хубаво да го направят за пръв път с човек с който имат връзка или с човек който обичат. И споделете при вас как и защо така се получи ?

Коментари

1.   Хубаво е да, но докато ние не мислим много, много, вие дамите сте много капризни. Не само в интимния а и в социалния смисъл. Образован съм, много скромен човек, сравнително финансово стабилен и смея да твърдя, че нещо различно от кифла никога не ме е забелязвало.

За всеки влак си имало пътници ми повтарят. Какво правим, ако съм товарен?

2.   При мен се случи с момичето което обичах по това време, бяхме на 16. бяхме в 3 годишна връзка, бих казал че е най-добре да познаваш човека добре преди да го направиш за първи път

3.   Какво точно си губят? Самочувствието, портмонето, положението? Защото ако имав прдвид девствеността, то тази дума е в женски род и няма как да го изгубят, може да я изгубят. Между другото много тъпо звучи "губя си девствеността", сякаш някъде си се заблеял и си я изтървал, а не си участвал в предвиден и желан от теб полов акт. Но това е друга тема.
Иначе ако говорим за девствеността, хората си я дават както и на когото решат. Ти гледай себе си.

Лола

4.   Ами не всеки е плейбой и може да си намери жена с щракване на пръсти, особено когато е девствен. Колкото и странно да ви се струва на жените, е така. Вие не можете да го разберете, защото за жената е в пъти по-лесно да си намери партньор, но за повечето мъже изобщо не е лесно, защото всяка търси нещо по-така и трудно прави компромис, дори самата тя да не е кой знае какво. И на края става така, че се уреждат само топ мъжете, а голяма част остават неоценени. Все пак не е проблем един мъж да оправя по много жени, така че реално повечето мъже остават ненужни. В курника например има 10 кокошки и 1 петел и всичко е точно. Ама ако имаше още 9 петела, както е при хората - проблем. Половината ще си умрат девствени, защото има само един най-добър петел и всички кокошки ще искат него, за да имат добри яйца и здрави пилета.

5.   В България ако си добър и се отнасяш добре с българките си стоиш девствен или ако имаш малко повече късмет си с някоя на по- ниско ниво от останалите ( най- ниското от попринцип трагичното ниво на българката). Ако си тъп и нагъл ще се уреждаш, може и да не е с най- големите красавици( по българските стандарти, защото в България реално красива жена според мен няма в сравнение с някои чужденки). И ако си свестен в повечето случаи ти остава или с проститутка( не е за предпочитане, но ако си стигнал до там по- добре да не е в България), или се примиряваш с някоя изключително тъпа Ганьовка ако си изкарал " късмет". Третият и най- добър вариант е да си търсиш щастие в чужбина. Никой не ти дава гаранция, че ще ти се получи, но трябва да се опита. Българка не ти трябва, при тях упадъкът във всяко едно отношение е огромен.

6.   Това ,,обичам" и всякакви там брътвежи за чувства и откровения, може само да те изолира от момичета. И девствеността при мъжете е излишно уголемен ,,проблем" тъй като няма никаква философия в този процес. Никой не е срещал затруднения, в природата му е. Няма и никакви промени след полов акт, освен самовнушения за престиж. Който среща трудности и се притеснява, има друг проблем. Добре е да се отбележи, че няма такова нещо - ЛЮБОВ ПРИ МЛАДИТЕ ХОРА, не и при 95% от двойките. Това е за България! Те са заедно, просто защото имат взаимен интерес. Има момчета, които лъжат на всяка втора дума, а са минали по няколко мацета, та след третата бройка всяка ще му върже, важно е да е имало поне три преди нея, да не се мине. Обаче не е гаранция, че той ще прави нещо с усет и страст, ама задръстенячките няма да се впечатлят от тези му липси, понеже преди това е имало вързия. Те ще приемат някой за готин, ако той се котира между хората около тях, а не защото могат да го преценят, както и чувството му за хумор на същия принцип. Аз на някои се чудя. Има сексуални мъже, които ще докарат повечето жени до оргазъм и водопади, а те с ,,вървежните" припкат за лубрикант до аптеката, какво да се прави. Трябва си акъл за някои неща. И да, определено е добър избор да отидеш на компаньонка, жалко че тази дейност не се контролира у нас, та всичко да е изрядно и коректно. Тогава хептен никой няма да си дава зор да сваля момичета по барове и да се прави наклон за да му вържат, те сами ще си го търсят заради ниско самочувствие и желание да се докажат. Жените са комплексирани от своята приложимост, та гледат да се харесат на някой.

7.   Не знам, ама номер6 звучи като един много объркан от злоба съвсем вече немлад мъж... Номер2 е единственият читав човек до момента в тази тема.

8.   7, жена си, нали? Ако беше мъж, щеше да знаеш, че не си ли в топ 10% на мъжете, има да чакаш някоя да ти се навие на девствения.

9.   Не знам мен първия път ми беше с една филмарка, която не искаше да пуска (а не беше девствена, за разлика от мен, бяхме на 15), като дойде моментът ми беше писнало да я гледам. Общо взето най-лошият секс през живота ми.

Лошото на проститутките е, че закачат хората както хазарта и наркотиците.

10.   Всеки както си иска така става!

11.   Аз на го направих на 19 с чужденка, която обичах и имах връзка 2 години и половина. Някак си без чувства, игра ще ми е неудобно да правя секс. Може би затова съм бил само с 2 жени досега, но не ме и интерисува особено. А относно за опадъка на морални ценности, които описа номер 6 са навсякъде. Някак си вече хората имат възможност да опознаят човека добре преди да се оженят и ако решат, че няма да стане, опитват късмета си с друг. Колко е правилно или грешно не знам, не съм съдник.