Аз ли съм в грешка ?
Здравейте, до скоро си имах приятелка с която се разделихме по нейно желание. Причината беше, че съм я бил стискал много и не съм и давал пространство да диша. Ако бях такъв човек нямаше да пиша този пост тук, проблема е че цял живот съм гледал да не се бутам при хората и винаги съм оставял те да ме допуснат. Тя е много красива, умна, забавна и амбициозна жена и за пръв път през живота си смея да твърдя че обичах някой. В предните ми връзки винаги съм бил неглеже и не съм вкарвал дълбоки чувства, но тук беше различно. В началото тя супер много ми пишеше и звънеше. Постоянно ме проверяваше дали съм добре и искаше да ме чува. Беше странно, но с времето свикнах. Един ден просто спря да го прави от нищото. Почнаха вълни от скандали и караници понеже я попитах защо ме игнорира вече. Когато ми каза, че иска да се разделим ми даде причината че постоянно съм и писал което много ме изнерви първо защото тя ми пишеше нон стоп преди, второ защото аз никога не съм бил човек на чата и не съм писал през 2 минути. Друга причина е, че съм се цупил много като не искала да излиза, което не е вярно. Мен ми ставаше кофти от това че не ме търси въобще, не за тъпото излизане. Докато бяхме във връзка и писах за добро утро, по средата на деня да видя как е и вечерта ако не сме се видели за лека нощ.
Мислех, че и харесваше и затова го правех. Няма да стоя и да обяснявам колко боли и такива глупости защото никой нищо не може да направи по-въпроса. Живот. Какво е вашето мнение по въпроса ? В грешка ли съм аз или просто кофти разминаване има в изгледа на двама ни ? Има ли смисъл да се опитам да се събера с нея ? Ако някой го интересува в средата на 20те години съм, не съм на 15.

Коментари

1.   На твое място няма да я потърся, няма смисъл, щом тя не иска да е с теб. След няколко месеца ще ти мине.

2.   Авторе,
може да си й омръзнал, както и да те е заменила вече с друг. Ех тоя чат...разваля връзките.

Няма нищо по-хубаво да се събудиш с едно добро утро от любимия човек или пък през деня да се поинтересува как си, какво правиш, независимо колко напрегнат е бил денят вечерта да си кажете лека нощ и да знаеш, че те обичат и мислят за теб.

Но понякога тези мили жестове не стигат и момичетата търсят друго, нещо което да ги халоса по главата, ама са големи шматки. Не оценяват какво им се дава и тя не го е оценила, но нали знаеш - всичко се връща :)

Горе главата и продължи напред. Знай, че всичко това, което се случва с нас е било необходимо да го преминем, за да разберем какво искаме за напред, не е случайно. Усмивки момче, което не е на 15 :)
- ф36 -

4.   Тоя филм с задушаването съм го гледал вече, момата си има друг тъпкач.

5.   "Един ден просто спря да го прави от нищото." = има си друг.

6.   Хахаха, с мен пък скъсаха поради точно противоположната причина - че не съм бил търсил контакт достатъчно често. Познатите й я били търсили по-често от мен (то понеже толкова ги знам, нали... ) и такива ми ти работи. И това ми го каза, след като месеци преди това беше със скрит статус във Viber - та си нямах идея свободна ли е да пише, претоварена ли е с работа и т. н.

А иначе я възприемах по същия начин, по който ти описваш твоята - външен вид, интелект, амбиция. Честно казано си я представях като жената, с която бих прекарал остатъка от живота си (и също като теб, отдавна не съм на 15).

Та брат, мисля че както твоята, така и моята, просто са си измислили оправдания в случая. Не върви просто да каже, "еми чувствата изчезнаха просто, сорка", не звучи сериозно, трябва да даде причини! Обаче такива "обоснования" звучат малко като оня виц за Зайо Байо, дето Вълка и Лисицата го спуквали от бой независимо дали носел или не носел шапка. Damned if you do, damned if you don't.

Когато изчезнат чувствата е адски лесно да се намерят оправдания. Грешката определено НЕ Е в теб, това мога да ти кажа със сигурност.

7.   От автора:Номер 6, определено има нещо доста изчанчено в нашите истории. Аз също я приемах като човек с който бих си прекарал живота. Опитах се да се съберем, но ми каза че вече не ме вижда по този начин, а по-скоро като близък приятел. Определено не ми е добре, но такъв е живота. Стискаме зъби и продължаваме напред.