Сънища, които се сбъдват! (Бихте ли помогнали с тълкуването на последния)
Моля, ако някой умее да тълкува сънища, да ми помогне да разтълкувам моя...
Аз съм студентка, живея с приятеля си, с когото имаме вързка от 4 години, всичко ни е наред в отношенията и в леглото също. Последен курс съм и вече се ориентирам към търсене на работа по специалността, та чрез приятели се запознах преди месец с човек, който ми предложи работа (познат на познат). Бяхме на делова среща с него и жена му, за да се запознаем и да разбера повече за позицията, която предлага. Може би е по-голям 5-6 (едва ли повече от 10) години от мене. Обсъдихме си въпросите, които имахме и оставих предложението и всички мисли за работата настрана, защото влязох в сесия... И спрях да мисля за този човек.

И не мислех до днес... Снощи имах странен еротичен сън с него, който много ясно си спомням. Бяхме в някаква изоставена сграда с него и някакви други хора. Чувствах много силна близост към него и от негова страна чувствах същото, а също и силно сексуално привличане и желание. Отделихме се от останалите, по-точно той ме заведе някъде, където правихме секс. Беше много хубаво, чак физически изпитах удоволствие от съня (в съня свърших, а той свърши в мен). На учудения ми въпрос защо и какво е напарвил, той отговори нещо от рода на "имам ти доверие, исках, не се притеснявай". След това започна по-различна сюжетна линия, където пак бяхме заедно и чувствах доверие към него, а той прикриваше пред останалите това, което бяхме нпаравили, но се държахме като двойка.
Та относно "сбъдването"... Днес следобяд този човек ми изпрати покана за приятелство във фейсбук, където не съм с цялото си име дори (освен ако не ме търси специално, няма как да ме намери). Чувствам се странно сега, предполагам смисълът на съня е бил не в нещо интимно, ами в това, че ще ни продължат отношенията само на професионален план.

Заглавието знам, че звучи странно сега, като "сбъдването" всъщност не е в буквален смисъл. Но веднага ще кажа защо именно на това се спрях. Рядко ми се случва толкова ярка емоция да изпитвам по време на сън, най-често дори не си помня сънищата като се събудя... Но подобни сънища, които са разтърсващо емоционални съм имала 2-3 до сега и във всичките мигновено, още на следващия или по-следващия ден се случват някакви неочаквани странни неща с човека, който съм сънувала.
Примерно преди години, когато имах съмнения относно първата си връзка, но още си бях в отношения с бившия сънувах как той си тръгва от мен и още на следващия ден започна серия от няколко дни, в които той просто изчезна - нито пишеше, нито ме търсеше. Малко след тази ситуация приключихме връзката си.
А него го срещнах също след такъв пророчески сън - сънувах как се срещам с напълно непознат човек с външност като неговата и сънувах чувството на влюбване и от двете страни. Два или три дни след това се срещнахме случайно...

Та последният ми сън пак беше много наситен с чувство. Глупаво е да вярвам, че ще се сбъдне толкова буквално. Затова и се обръщам към вас, които можете да помогнете с предположение!

И благодаря предварително!

Коментари

1.   Само жена, която има 4 годишна връзка и всичко и е наред ,ще хукне да се чуди и мае за секс сън с потенциален работодател или колега. И то женен.Искаш да се сбъдне ли или какво?
Сънищата са отражение на нашия вътрешен свят, мисли, мечти, страхове. Дори и да имаш по-развита интуиция едва ли всеки твой сън се сбъдва. Възможно е да си сънувала този човек, защото възлагаш надежди за работата, защото го харесваш като мъж, или просто подсъзнателно търсиш нещо ново в любовта.