Защо белите жени стареят толкова бързо?
Гледам момичета на по 25 а вече изглеждат доста набръчкани и нямат вече онази подкожна бебешка мазнинка. А на 30 са още по-зле. Но ако видим някоя източно азиатка и на 30 са като тинейджърки, как става този номер? Черните африканки са някъде по средата - по-бавно стареят от белите, но по-зле от азиатките.

Коментари

1.   Ген. Но пък азиатките почти винаги имат акне.

2.   Добре,че белите мъже компенсират това и след 25 само се разхубавяват, нямат бръчки и имат онази подкожна бебешка мазнинка.

3.   Жените с тънка кожа са така

4.   Глупости. Всичко си е най-вече до ген.

Нина

5.   Българките употребяват прекомерни количества грим, често започвайки още от 15-годишни, а понякога и по-рано! Гримът запушва порите им, пречейки на кожата да диша по естествен начин през по-голямата част от деня. Пълни глупости са рекламните твърдения, че еди кой си грим бил полезен за кожата и дори подмладявал! Ако това беше вярно, нямаше да сме свидетели на ускореното състаряване на най-гримиращите се жени! Затова и обилно гримиращите се жени, след като свалят грима си, дори и като са млади, почти винаги изглеждат с поне 5-10 години по-състарени, отколкото са в действителност.

Не съм съгласен обаче, че азиатките са младолики. Познавам някои такива, живеещи в България, както и съм общувал с още повече азиатки в чужбина. Те носят дори по-тежък грим от българките, но разликата е там, че първо обилно покриват цялото си лице, след което отгоре слагат умерено грим така, че да изглежда естествен, т.е. не прекаляват с цветовете и веждите, поради което рядко някой страничен човек може да отгатне, че са гримирани. Без грим са по-безлични и съвсем не така младолики.

При азиатките обаче има една кофти за тях генетична разлика - те след 40-те си години много рязко се състаряват, защото подкожните им мазнинки и мускули спадат като обем повече, отколкото при другите раси. Важи и за азиатските мъже, които до към 40-50 години изглеждат добре, но изведнъж след това вече приличат на дядовци. Много азиатски мъже оплешивяват около 40-тата си година, докато при европейските мъже това се случва в пенсионна възраст. Баща ми, бог да го прости, имаше гъста коса и на 76 години. Мои роднини мъже също имат коси, макар да са на по 70-80 години. И се сещам само за един роднина, който леко оплешивя към 60-тата си година.

- Кифлоприземител

6.   Така изглеждат повечето, защото ядат боклуци, не спортуват и дънят цигари по цял ден. Азитаките и негърките може да са по-бедни, но живеят по-здравословно.
Ж

7.   Нали, 2, особено българските мъже. Имат доста подкожна мазнинка даже - особено в шкембетата. Красавци! Обаче тръгнали жените да обсъждат, видиш ли...

8.   Мисля, че е ген също. Аз съм на 32, но ползвам много натурална козметика и продукти с хиалурон и нямам нито една бръчка. Кожата ми е изпъната и млада. Никой не ми дава тези години. Когато родих ме питаха не съм ли малка. Мислят, че съм на 22-23г. Но се старая поддържам се слаба макс до 53 кг., пия много вода, маниачка съм във всеки аспект от визията си. Кожата ми е матова, може би оказва влияние. Но е суха. Затова овлажнявам много. Старая се да спя добре и си намерих лека работа, да не се товаря за да не се състаря рано.

9.   1. Дрънкаш пълни глупости! Лично съм се интересувал, защо азиатките толкова младеят, истината е , че те са най-вманиячените на планетата жени относно подържане на кожата си. В момента излизам с една китайка на 33г. обаче изглежда като на 22г. Всеки ден си взима специална билкова вана за подхранваме и тонизиране на кожата. Отделно, се къпи с някакъв тибетски съпун, без парфюм пак с някакви билки. Вместо хляб яде само ориз. Постоянно си прави разни маски с прясно пряко с мед. Сутрин става в 5 и започва с физарятка. А не да спи до следобяд и се събужда с цигара и кафе. Иначе съм виждал и сестрите и всичките са младолики.

Чингис Хан

10.   Храна, климат, начин на живот. Хората с проблеми остаряват по-бързо от тези, водещи спокоен живот.

11.   Щото като навърти 150 дискотеки и очите и стават като на баща и електрожениста. Пиене, пушене, дрога, тези работи съсипват жените за отрицателно време. И от 13 годишна с тежките гримове, как на 30 да младее...

12.   Защото от 12 годишни се цапотят и опитват да изглеждат на 25 годишни... Като стигнат 25, вече изглеждат на 35.

Другото е че пушат и пият много. Повечето не се и хранят добре, карат на кафе, цигари, солети... Някои са доста слаби, други пък са доста дебели. Рядко да попаднеш на някоя с нормално телосложение.

А тия които пищят, че било до "ген", да прочетат малко. Гените предразполагат към определени неща, но много, много рядко ги определят. Примерно до ген е да можеш да надебелееш много. Но все пак, е до яко тъпкане да го постигнеш на практика. Ако се храниш нормално, все тая че имаш ген да дебелееш.

Примери за запазени жени според мен има от всеки етнос. Това че има повече азиатки, е най-вече до култура.

13.   2 добре, Карън.

14.   Хахха виж това видео и елс пак да ми обясняваш колко са младолики
https://youtu.be/9HBB_uWZVKk
Живея в Испания и тук са навсякъде, май най-много от тях има.
Виждам ги всеки ден, изключително рядко явление е натурално младолика китайка без "тапицерия".

15.   Джингиза с правописа от маалата е спец по всички теми. Ако някой пише за хубавиците от околните планети на Тау Кит, веднага ще се включи, понеже е ходил и с такива и познава родата им.

16.   Заради цигари, алкохол, наркотици и зле нанесен грим.

19.   Освен ген, мисля че и храната също има значение. Доколкото знам, в азиатските страни, поне в Япония, така нареченият junk food и газираните напитки не са толкова популярни там, както и сладкото в прекомерни количества. Много Източни мануални практики за поддържане на тялото и кожата тръгват от Азия. Тези неща си имат своето влияние.

Black Sabbath

20.   В допълнение към моя коментар номер 5. Повечето българки се състаряват ускорено поради съчетанието от някои от следните неща:
- целодневно запушване на порите на лицето с грим;
- ядене на нездравословна храна;
- пиене на газирани и други вредни напитки;
- пиене на кафе (силен окислител на организма);
- пушене на цигари;
- пиене на алкохол;
- употреба на наркотици;
- твърде късно лягане и късно ставане;
- недостатъчно излагане на слънчева светлина;
- рядко използване на душ (много жени не мият косата си в продължение на дни и обикновено къпането при тях се осъществява от раменете надолу);
- често използват мокри кърпички като заместител на миенето на лицето с вода;
- продължително излагане в среда с лош и задушен въздух (барове, кафенета, дискотеки, пушене вкъщи и т. н. );
- прекаляване с гримасите по време на разговори и спорове (често мръщене и цупене, по-рядко смях);
- прекомерна употреба на телефона, водеща до подпухнали торбички и зачервявания около очите, както и до бръчки на врата;
- чести посещения на солариум, заради което кожата изгаря, изсъхва и се сменя по-често (същото важи и при твърде много печене из плажове);
- лековерна употреба на всевъзможни "кремове за подмладяване", които имат обратния ефект, но това жените го разбират едва след години, когато вече е твърде късно да поправят пораженията от грешката си.

- Кифлоприземител

21.   Аз не съм с такива впечатления. Завършила съм в чужбина и в курса имахме много колеги от най-различни държави, в това число и от африкански и азиатски страни. След 15 години си направихме среща по случай някакъв юбилей на университета и при онези, които успяха да дойдат, ми направи впечатление, че не са мръднали точно европейките. Азиатките някак се бяха съсухрили, чернокожите - напълнели и отпуснали, а най-зле бяха латиноамериканките, някои не ги и познах веднага.

25.   Щото поемат сперма от много мъже. Колкото повече се ебат, толкова по-бързо се състаряват.
Не ги гледай тия от порното. Там е измама със светлина и грим.
Красотата е в девствеността.

26.   Номер 19, в азиатските държави са луди на тема сладкиши от всякакво естество. И най-вече в Япония. Разликата обаче е, че основното им меню включва предимно ориз, салати, риба и друга и морска храна, което спомага за цялостния им здравословен ген и почти пълната липса на хора с наднормено тегло. Друга причина за последното е и дългото им работно време, плюс също дългото пътуване до/от работа при повечето от работещите, което не им позволява да ядат толкова често като при други народи.

И пак ще повторя, че точно гримът състарява жените най-много от всичко друго. Човешкото тяло има нуждата да диша през кожата и да отделя пот и натрупалите се в организма отрови през нея, включително и през кожата на лицето. А тежкият грим при жените възпрепятства това и задържа отровите под кожата на лицето, в допълнение на лисата на кислород за кожата.

- Кифлоприземител

27.   Брей, че много недопуснати коментари има!? Тоя модератор нямаше ли да се махне бе? Нали уж му беше омръзнало и щял да спира с модерацията си. О, пардон, те били двама и сега другият беснее и реже коментари, дето не пасват на гейщината и на женските войни за социална справедливост SJWs! Няма по-големи злодеи от модераторите. С право ги мразят всички и ги кълнат заради гадното им отношение към потребителите. Без модератори форумите щяха да са приятно място за споделяне на мнения, и щеше да могат да се чуят и двете страни, а не да се толерират само женски и педалски мнения. Дори и да иска някой да отговори било на автора или на някой коментар, форумната полиция му запушва устата. Не било по правилата или пък е "език на омразата". Тази дискриминация на мненията която налагат модераторите и провежданата политика на феминизъм и педерасщина насърчава директно омразата межди половете и дори е причина за убийствата на жени и гейове. Поражда мизогиния сред мъжете, ама как да им го обясниш? Няма следствие без причина. Бях го казал с подробности, но сигурно модератор феминистка не допусна коментара ми. Е, как да не мразиш такова женско поведение? Пак го казвам!!!!!
Няма красиви жени! Природата ги е ощетила и всичките са грозни. Над 70 % са дебели, целулитни и сбръчкани, човек да ги гледа и да се гнуси. Останалите пък са склеротични-анорексички, все едно са излезли от концлагер. Рядко има нормални-стандартни според схващанията на мъжете жени. Но, и те са грозни в лице. И тоновете грим не помагат, защото женската физиология предполага натрупване на голямо количество подкожна мазнина, която деформира женското тяло след 35-40-тата година. Е, това си е моето мнение, на друг може да е различно. Дано види "бял свят" коментарът ми, за да знаят жените колко много са "красиви", "неотразими" и "желани" от мъжете, които ги презират заради прекомерно големите им юридически права и необяснима женска наглост. Защо ги наричат нежен пол е учудващо. Шоперхауер е направил точното определение за тях......-Неестетичен пол! След простотията на Ме Тоо, движението MGTOW набира все повече последователи и скоро феминистките ще ядят мъжки шамари, като платят пре-скъпо заради мръсотията, с която заляха света. Мъжете винаги са били, и винаги ще бъдат с по-висока стойност от жените, защото природата е решила да бъде така, и гражданските извратени закони са безсилни срещу нея!

28.   26, не споря по темата. Това съм чела, а и също че много повече държат на качеството на храната, както и на ходенето.

Black Sabbath

29.   Чингиз хан е прав за дръпнатите. Като работих в Англия бях 2 години с една виетнамка и живяхме заедно. Няма такива маниачки на тема кожа. Всяка вечер си правеше маска за лице от разни смачкани плодове и мляко и слагаше и краставици на очите си, защото там се бръчкало повече. И вани специални си правеше. Пълна противоположност на мен, бай Ганю балканския се надсмива над тези простотии хахаха. Ефект има, обаче и наистина са младолики, но си имат други кусури. Аз от моята младолика избягах с 200 накрая

30.   27, всички сме сигурни за теб, че твоето тяло е естетически издържано, най-вероятно с шкембе, вървящо 2 минути пред теб. Ех, поне е забавен форумът с теб, дори те чета на приятели.

31.   От номер 26 до номер 28:

Аз не съм чел, а изразявам мнението си изцяло от видяното от мен през годините ми житейски опит. Имал съм възможността да наблюдавам развитието на физиологичните промени у жените като млади и после като по-възрастни.
Повечето проблеми относно нарушено здраве, бръчки, лоша кожа и прочее всъщност си ги създават самите жени, които се прецакват с грима си и като ядат нездравословна храна, която повишава киселинността в организма им. А повечето от младите жени също и пушат и пият алкохол (някои и наркотици вземат) и използват грима като основно средство да скриват пораженията по кожата си. Лакът за нокти при тях пък е средство да скриват пожълтяването на ноктите, което е явен признак за наличието на вътрешни болести. Същото с отнася и за гъбичките и другите болести, виреещи във влагалището им. Те са последица от нездравословен начин на живот, нередовна чистоплътност, запушване на порите на лицето им и задръстване на кожата им с вредни химически съединения, които навлизат в организма през нея.
Между другото, по миризмата на потта лесно може да се познае дали някой човек е болен или не, дали се храни здравословно или не. Колкото и да е странно, при изпотяване по-често жените имат ужасно миришеща пот, и по-рядко мъжете (при мъжете гадно миришеща пот имат предимно пияниците и възрастните бачкатори по строежи и предприятия). Независимо, че жените си слагат дезодорант или парфюм в големи количества, и че уж се славят като по-нежния пол.

- Кифлоприземител

33.   27 - Жените били неестетични, казал божествено красивият Шопенхауер! Мдааа... високото грозде винаги е кисело, ама много кисело, казала лисицата.
Кой разбрал, разбрал!

34.   33, това че жените са неестетични си е природен факт-неуспорим, и ти много добре си го знаеш нищо, че не искаш да си го признаеш. Шопенхауер е велик гений и философ и няма значение дали е божествено красив или не, защото нещата, които казва са истина!!! А това с гроздето и лисицата, по-добре го кажи на себе си, защото повече важи за теб! Очевидно е че ти нищо не си разбрала, но няма и да разбереш, защото не искаш, и защото си жена! Феминистката извратения достигна своя връх, и ако скоро мъжете от целия свят не се консолидират и заедно не изметат с физическа сила цялата женска власт от политиката, с човечеството ще бъде свършено!

35.   КъпИ ли се китайката бе чингисе? Еее където и да отидеш по света селото си остава.

36.   Продължителност на живота, общо състояние и външен вид зависят от 2 фактора - ген и обстоятелства в хода на живота. И да забавиш някои процеси с определени процедури - пак не можеш да избягаш от остаряването и смъртта. Това е.
Ж33

37.   Н 34, не, няма да се свърши човечеството, а ссмо гени като твоите!
Такива грешки няма да съшествуват!

38.   Така и не я разбрах за какво е тази омраза към жените. От двата пола има боклуци, особено при мъжете положението е в пъти по-зле - порно, извращения, гейски наклонности, мързел, курвенски душици, лъжи, използваческо мислене, алкохолизъм и тн. При жените има само един вид утайки и това са златотърсачките, ама това са само половината. При мъжете порно извратеняци са почти всички, много рядко нормални се срещат. Смятай сега... Предполагам, че проблемът е, че никоя не ви иска, оттам и бълването на помия.

Ако в България свестните жени са 2 млн, примерно, свестните и красиви мъже ще са не повече от 4-6000, а може и толкова да нямате. А ако включим и фактори като подхождаща възраст, интереси и местожителство, става тъжно...

Нина

39.   31, гримът в малки количества дори оказва положително влияние върху кожата, за да не отива цялата мръсотия в нея. После гримът се маха и кожата диша. Пък и зависи от качеството на самият грим.

Black Sabbath

40.   Номер 39, който те заблуди, че "гримът помага на кожата"? В женски списания ли си го чела, или някоя позната те е накарала да вярваш в подобни неща? Каква е тази "цяла мръсотия", която отива в кожата на лицето? Напротив - кожата на лицето (а и на цялото тяло) има нужда да диша и междувременно постоянно освобождава натрупалите се отрови в тялото, чрез потта. Дори и да не се чувстваш изпотена, кожата въпреки всичко пак изпуска пот, макар и в толкова малки количества, че не ти прави впечатление. Ако обаче запушиш порите на кожата с грим и тя не може да диша, ти хем спираш притока на кислород за кожата, хем и задържаш натрупаните в подкожната мазнина отрови.

Единственият случай, в който намазано с крем лице може да предпази кожата, е когато работиш като миньорка под земята и си целодневно подложена в агресивна среда с прахоляци от сажди. Или, ако работиш в химическо предприятие с обилни отровни изпарения. Или, ако си войничка в Афганистан и гълташ прахоляците и саждите от изгорял барут и огън, в съчетание с адския припек.

Но в нормални условия гримът е много вреден. Това, обаче, вие жените го установявате с огромно закъснение на по-голяма възраст, когато вече гримът е извършил пораженията по лицето ви и после се чудите защо почти без изключение на 30 изглеждате като на 40. А ако гримът е в съчетание и с цигари, тогава състаряването е още по-стремглаво.

- Кифлоприземител

41.   47, ясно е, че човечеството няма да свърши въпреки феминизма, а такива като мен непрекъснато се увеличават и точно ние ще сложим края на феминизма, а защо не и края на женския пол, който явно вече е напълно ненужен и чрез феминизма само пречи с присъствието си за развитието на техн. прогрес на планетата!
38, Нина, доста си заблудена от феми-заразата. Боклук като цяло е женския пол. Този толкова много грозен пол си е въобразил че ще е равен на мъжкия и че само заради детеродните му способности ще превърне мъжете в роби, чрез извратени репресивни за мъжете закони. Омразата към жените от мъжете е породена от феминизма или от омразата на жените към мъжете, заради мъжкото превъзходство поради различната физиология на двата пола. Не е вярно, че при жените имало само един вид утайки... златотърсачките! Днес женският пол изцяло е вече утайка с много малки изключения. Такова женско безобразие, жените да се блещят на мъжете, да ги обиждат, да ги заплашват и тормозят чрез извратени закони наложени от други извратеняци, а мъжете по закон да нямат право да пребият от бой наглата жена е най-голямата извратения споходила човечеството в 21 век. Свестните жени в България ще са 2 милиона ама друг път. Няма свястна жена феминистка, а всяка жена при днешната извратения е потенциална феминистка. Мъжете стават алкохолици заради гадостите в законите и за това по някога си отмъщават на жените употребявайки мъжката си физическа сила, дар от природата. Мечтай си ти, че мъжете никой не ги искал. Точно обратното е. Порно индустрията задоволява фантазиите им и без женско присъствие. Нека жените да му мислят, вече се оплакват в сайтовете, че за тях е настъпил полов глад и нямало вече истински мъже. Естествено е, да няма мъже за тях, защото жените вече не са онези красиви създания, за които са писани много романи, а любовта вече не е романтична, а извратена. Рядко е да видиш днес красива жена по плажовете или при масови културни мероприятия. Все грозни в лице квадратни дебелани ама с голямо самочувствие, и те били равни на мъжете, щото приличали на тях. Може да приличат, но само приличат на мъже, и никога няма да станат мъже. Освен с по-голяма физическа и ум спрямо жените, мъжката фигура е изящна, осеяна с мускули, които придава физическата красота на мъжкия пол. Има малък процент от мъжете, дето приличат на бременни жени в осмия месец, но те не са повече от 10-15 %, и обикновено са феминисти борещи се за женската кауза, която в същност е кауза пердута!

42.   Н 41, в почивка ли си? Явно си на свободен режим и като те пуснат за някой ден, право у сподели-то дс се изявиш, белким се почувстваш подобен на хората и ти.
Иначе се радвам, че си добре и все така силно възхитен от мъжете, явно добре те обслужват там.
Радвай се на колкото ти остава живот, а аз се радвам, че след теб нищо няма да оставиш от генетиката си ;)

43.   41, фантазията ти е безгранична. Аз винаги съм се чувствал, като хората, защото не съм с вагина, а съм с пенис, какъвто ти нямаш. Я първо си помисли кой е човек, мъжът или жената?
man е равно на мъж-човек в превод от английски! За жената още се спори в теологичните среди, дали има или няма душа и все още надделява мнението че няма! Колко пъти да казвам кое е правилно като тълкуване и определение спрямо половете?
Казваме - "вървял един човек по тротоара с жена си и с детето си"! Я сега помисли върху това изказване: - "вървяла една "човечка" с мъжа си и с детето си по тротоара"! Май нещо не се получава! Няма нужда да се възхищавам на мъжката сила и ум, защото аз ги притежавам, докато за теб съм сигурен, че нямаш такива качества. А, колко живот ми остава ти няма от къде да знаеш, както не знаеш колко живот ти остава и на теб. Ако човек знае кога ще умре, ще си изкопае граб на харесвано от него място. За теб не важи защото тъй както жените живеят по-дълго с 6-8 години от мъжете, така и някои от тях умират преждевременно, поругали мъжка чест и са се самозабравили, че мъжете стоят над тях в природната йерархия! И, още нещо, като информация за теб.....отдавна съм се размножил и вече съм оставил доста от генетиката си, ти да му мислиш, мъжете не искат жени феминистки за съпруги и не заплождат такива, за да намалят феминистичната зараза!

44.   42, 41 съм!!! Изобщо не съм в почивка, защото никога не съм спирал да работя и няма защо да ме пускат, защото всеки ден съм си на "свободен режим", и съм винаги свободен. Нямам нужда да се изявявам право у сподели-то, защото си имам достатъчно места и в реала, където да се изявявам, нито пък да се почувствам подобен на хората и аз, защото съм си подобен на хората, че и много повече от тях. И аз се радвам, че ти се радваш, че съм добре и все така силно възхитен от мъжете, то ние сме си и за възхита а, че никой не ме "обслужва" бъди сигурна, защото аз съм много физически силен и няма да го позволя! Но като те чета, явно на теб ти се иска да бъдеш "обслужена" от някой мъж и много те сърби отдолу, и сигурно си в месечен цикъл, щом лееш толкова женска злоба и омраза по мен. Напразно се радваш, и че след мен нищо нямало да оставя от генетиката си, защото много отдавна вече съм оставил нещо от генетиката си..... макар че не беше каквото го очаквах (мъжките наследници са продължението на мъжа), но какво да се прави, Божа работа, пък и е нещо, и е по-добре от нищо!

45.   40, учила съм го. Установено е от хора, които много повече разбират от нещата. Каква мизерия? Повечето хора живеем в големите градове, където въздухът е доста замърсен. Някои гримове имат известна слънцезащита, което е от изключително значение, предвид това колко са вредни слънчевите лъчи и колко състаряват. Плюс това, няколко часа носене на грим не вредят на кожата. После махаш грима (за което също си има начин, така че да се изчисти напълно) и всичко си е нормално. При редовно и правилно почистване на кожата, проблемът със запушените пори изчезва, а порите могат да се запушат и без да се ползва грим.

Black Sabbath

46.   Айде бе Нина? Сериозно ли? Като гледам във фейсбука днешната българка 25-35г. 80 процента са с лизбийски наклонности. В какви предизвикателни пози се снимат заедно още малко ще си оплетат езиците и ще си го наврат там където на плажа им влиза пясък. А и думата курва, съществува само в женски род. За да станат някои мъже боклуци пак са виновни жените. По принцип възпитанието на децата в къщи е работа на майката. Самото държание на една жена определя и държанието на мъжа от среща.

Чингис Хан

47.   Номер 45, къде си учила, че "гримът е полезен за кожата, когато тя не може да диша"? Кои са тези хора, "които разбират повече"? И от кого разбират повече - от теб, или от мен? И ти как го установи, че разбират повече? Защото ти изсипват тези лъжи по телевизията или в някое женско списание ли? Предавания и статии, издържащи се от реклами на гримове. Това ли е твоето схващане за "разбират повече"?

Пишейки за слънчезащитата, ти въз основа на какво го заявяваш това? Повечето гримирани жени нима по цял ден са изложени под жаркото Слънце да копаят на нивата или да берат ягоди и домати? Именно в жегата кожата има още по-голяма нужда да диша и да изхвърля подкожни мазнини и отрови, чрез потенето. Потенето е естествено явление, предизвикано от тялото като ответна реакция на повишената околна температура. Със запушването на порите с грим жената всъщност се противопоставя на тази естествена нужда на тялото.
От вредното влияние на УВ лъчите всъщност предпазват слънцезащитните кремове, които нямат нищо общо с грима! И това не ги прави полезни за кожата - просто пречат от ускорени изгаряния, ако часове наред се припичаш на плажа.

И, знаеш ли кое е най-смешното в тези твои съждения и опити да защитиш веруюто си? Че най-силно и целогодишно се гримират не жените, подложени целодневно на припек навън, а тези, които стоят на изкуствена светлина в разни фирми, учреждения или в училище, както и ходещите вечер и нощем на барове и дискотеки, докато Слънцето се пада от другата страна на земното кълбо!

И от 100 кладенеца вода да носиш, пак не можеш да оправдаеш носенето на грим с нещо, различно от истинската цел, заради която жените си го поставят във всеки един сезон и независимо дали навън се показва Слънце или Луна - защото не се харесват как изглежда естественият им, истински облик. Затова използват този вид маска, наречена грим, за да видоизменят облика си до такива степени, че чрез зрителна измама кожата, очите, веждите, устните, носът и скулите им да изглеждат коренно различни от истинските такива. Аз съм "За" това жените да носят умерен грим, който да подчертава излъчването им, но също така съм "За" това да си казваме истината такава, каквато е.

п. п. : Нека не отварям дума колко "полезни" за здравето са и подплънките в сутиените, високите токчета на обувките и всякакви други форми на оптическа измама относно женската фигура, защото вредите от тях са не по-малко значителни от тези на грима.

- Кифлоприземител

48.   47, женски списанийца рядко чета, така че, ако обичаш не ми ги приписвай. Учила съм го в специалността си. И се върни на предните ми коментари, в които говоря за лекият ежедневен, пък и дори лек нощен грим, а не за намазаните дискотечни тупалки, които си видоизменят фасадата с гримиране. Ти първо не знаеш разликата между малко фон дьо тен и пудра и саниране с грим. Не знаеш и колко са вредни слънчевите лъчи, заедно с разните солариуми. Сегашното слънце не е някогашното доста по- щадящо слънце, така че слънцезащитата под някаква форма е повече от желателна.
Днес цял ден съм на вън по задължения, преди малко се прибрах и пак ще излизам. Не съм с грим, но съм наясно, че слънцето не ме щади, но периодично, както и преди пътуване слагам малко фон дьо тен и пудра с бонус - малко спирала. Ако си махна грима, съм си същият човек. Излизам си навън и не ми дреме кой ме харесва и кой - не, когато съм с или без грим (както съм сега).
Фон дьо тенът създава една бариера, която стопира цялата мизерия и прах да навлезе в кожата на лицето. Вечерно време го махаш и кожата остава сравнително чиста. Дали фон дьо тенът запушва порите и пречи на кожата да диша, зависи от съставките и от количеството му. Някои дори и овлажняват кожата. Когато аз имах акне, фон дьо тенът ми помогна в някаква степен с борбата и помагаше, намалявайки пъпките ми, особено преди път или живеейки в големият град. Пудрата, поне за мазни кожи, отнема излишният себум, а някои пудри са антибактериални. Така, че да, гримът - в нормални количества, добре подбран и без канцерогенни съставки - е полезен, а при редовно почистване на кожата, няма как да навреди и запуши порите. А както ти споменах, порите на една кожа могат да се запушат и без употребата на грим.

Black Sabbath

49.   Бедните са състарени-стресова работа,липса на качествена козметика.А и всеки се състарява някога-затова са процедурите и пластичните операции.В азиатските държави най-много се правят пластични операции,още от 18-20

50.   Ее и това здравословно хранене-колкото и здравословно да ядеш, ще умреш някой ден(от него се дебелее повече). Знам наркоманка на 70, която пуши, яде мляко с бисквити само и изглежда на 30