Истина или не
Здравейте! Пише една жена на 22 години. От 2 години съм във връзка и сгодена за мъж на 25 години, живеем заедно от самото начало. Нещото, което ме накара да пиша тук е една случка, която ме обърка и създаде в мен много въпроси.. Преди 1 седмица годеникът ми беше излязал с неговата мъжка компания, за да се видят ( аз там работа нямам, не че ще. ме. върне, но само момиче с компания само от мъже някак не върви, а и нямам общи теми с тях и ще бъде дискомфортно както за. мен така и за моя, защото пред мен не може да се отпусне да си пийне повече ( откакто сме заедно се е напивал само 3-4 пъти и то с компания и повод, казва че откакто е с мен не се отпуска да пие както преди, защото ставал лигльо като се напие и че е по- добър откакто сме заедно, правя го по -добър, дори и пред близките си го е казвал. Та, така и въпросната вечер ми звънна 1 път да ме чуе как съм (беше трезвен), говорихме си малко и така. По-късно вечерта ми писа колко много ме обича, че. ме обожава, няма друга като мен и беше късно вечерта (беше доста пиян) и го питах на другия ден дали помни какво ми е писал каза че даже не помни че е писал и какво е писал. Интересно ми е човек като е пиян казва ли истината, той дори не помнеше какво ми е писал, бил е толкова пиян. Питах него каза, че го мисли, пита ме аз как мисля... На сутринта вече трезвен пак ми писа че ме обича няколко пъти, беше ми купил даже сладко като се прибрах от работа и не знам какво да си мисля, дали ми казва истината или не знам.... Постоянно пита дали му се сърдя за нещо, дали съм му ядосана ако изофкам, дали има проблем (това е отдавна, преди въпросната вечер и даже след нея). Опитва се да ми угажда, да прави компромиси, до мен е когато имам нужда и проблеми, даже щеше да се сбие с един ето ме закачи.
Дайте ми мнени дали е бил искрен когато ми е казал че. ме обича, обожава, че няма друга като мен и е бил доста пиян че чак на другия ден не помни че ми е писал?
Благодаря предварително за отделеното време, имам нужда най -вече от мъжки мнения!

Коментари

1.   Пусни я още 5-6 път тази тема и може да разбереш истината!

2.   Търсиш проблеми ли? Не може ли просто да се радваш на живота си?

4.   Надявам се на годеникът ти две проститутки да са му го лигавели точно в тоя момент, в който ти е пускал съобщанието. С такива луди като тебе как се живее?

Братан.

5.   И аз това се чудя дали пиян човек казва истината ...