Не мога да го забравя!
Здравейте! Моята история започва така:Преди няколкло месеца се запознах с едно момче онлайн, след седмица някъде се видяхме! Той не искаше връзка, само с**с, за разлика от мен, аз исках връзка, но се примирих и с това, обаче с времето нещата се промениха, почнахме да се ревнувам, да се караме, да приключваме всичко, и да го започваме отново. Бяхме като двойка, спяхме заедно, гледахме филми, прегръдки, вечери, но всъщност в неговите очи бехме просто с*кс партньори, макар че той ми призна, че е влюбен в мен. Минаха 3 месеца, много раздели, блокирания, приключвания на отношенията, и окончателен край, които сложи той! Вече минаха 2 месеца, от както нямаме нищо, липсва ми адски много, излизах с други, опитвам се да го забравя, но всеки ми е безразличен, отблъсквам всеки, всякаш не мога да погледна друг.Изяждам се отвътре от мисли, имам чувството, че ще полудея, винаги съм преживявала мъжете много бързо, не съм си ги слагала на сърцето... Но този.. Какво ми направи не знам, само за 3 месеца... А всякаш са 3г.. Онзи ден ме потърси, да ме бил чул, от тогава пък стана още по зле.. Мисли,мисли 24/7, толкова ми липсва, но не смея да му го кажа, за да не ме отблъсне. Дайте съвет как да го преживе, ще съм благодарна

Коментари

1.   И какво ще стане ако каже "не"?

2.   Правилното решение е да му се обадиш, подходи приятелски, усети интунацията в говора му и чисто приятелски затвори разговора с думата “дочуване”.
Ще имаш ясна представа как е той и ще мислиш в друга посока.
Няма нищо срамно жена да бъде първа в разговора, напротив показваш че знаеш какво искаш !

3.   Като за начало бих те посъветвала, щом се чувстваш по този начин спрямо него, да не излизаш с други и евентуално да им даваш надежди. Хората не са ти някакви изтривалки или вещи, които да използваш за да забравиш изгората си, а личности с чувства и емоции.

4.   Случват се такива неща. На всеки му се е случвало да страда заради някой. Продължаваш напред, започваш да се грижиш за себе си и да правиш себе си щастлива. Влез в някоя готина среда. Аз цял живот от една на втора, та на трета. Цял живот ми разбиват сърцето и накрая спрях да се мъча. Започнах да се развивам, да уча, да подържам външният си вид готин и въобще ама въобще и не помислям повече за любов. Като гледам колко хора по света страдат и се самоубиват дори. Като гледам как се карат постоянно двойките и са зависими един от друг.. Не благодаря.. Предпочитам да съм свободен, харесва ми това. Влюбен съм в свободата си. Имам си приятели, имам си куче, от време на време и секс правя.. Въртят се някакви жени около мен. Пътувам по света и изобщо се наслаждавам на свободата си. Ама любови и романтични колумбийски сериали - НЕ. Тъп филм, капан за глупаци

5.   Детски работи.

8.   Влюбена си. Обади му се уж по друг повод и виж как ще реагира. Може да е влюбен, може и не. Така е в живота. Дано да е.