Трета година без жена.Побърквам се!
От три години съм без жена. На 38 съм и откакто с последната ми приятелка се разделихме не мога да си намеря друга. Не съм Ален Делон, но все пак съм висок и добре сложен. Имам финансови възможности над средните за страната. Проблема е, че живея в малко населено място и жени явно за мен няма. Взимат ги псевдо мутрите, които се бият по кръчмите. Приятелите ми се изпожениха(за грозни жени, ама наистина грозни), аз не мога. Искам нормална симпатична жена, не силиконова чалгарка с надути джуки. Мисля да ходя по Пловдив или София да си търся жена, но коя ще дойде в малкия град? Въпреки, че имам две коли и собствена къща нещо не вярвам да се получи. Аз както писах съм на 38 вече, а неомъжени жени около тази възраст не се намират. Ще е цяло чудо ако някоя 25-6 до 30 годишна ми върже.
Никога не съм имал особен успех с жените. В повечето случаи съм бил тотално игнориран, а се е случвало момичета да се държат откровено гаднярски при положение, че съм се държал учтиво когато съм опитвал да ги поканя на среща.
И така:
Побърквам се! Искам жена! Искам да я прегръщам, да я целувам, да я радвам, да се грижа за нея, да я правя щастлива. Така ми се прави секс, че мастурбацията не ми носи удовлетворение. Сутринта мастурбирах, обаче цял ден мисля за секс. Толкова, че си мисля, за бившата ми приятелка, която беше меко казано лека жена. Даже ако тя ми падне ще я награбя. Не истина просто. И порно не ми се гледа вече. Искам жена! Иде ми да крещя.
Мислех да ходя на компаньонка, но един час с непозната няма да ми свърши работа. Пък и съм сигурен, че няма да е същото като да гушнеш момиче, което ти е на сърце.
Не задавам конкретни въпроси, не искам и да звуча като мрънкащ, който се оплаква. Който иска нека коментира или просто да даде някакъв съвет какво да правя.

Коментари

1-50 от 64

1.   Има Интернет и е по-лесно да намериш, няма ли свободна някоя да излезете. В нета всичко може да намериш.

2.   Не, жените не се занимават масово с побойници, занимават се предимно с много задръстени и отстъпчиви индивиди, на които им е мана небесна да бъдат с жена. Преди 15 години такива бяха абсолютния аутсайдери, днес почти всяка втора двойка е такава. Жените се мъкнат масово с мухъли, но зяпат нас алфите.

3.   Опитвал ли си да намериш в сайтове и приложения за запознанства? Не подценявай интернет, аз там срещнах мъжа си и почти всичките ми връзки преди това да били от такива места. За идеята ти да търсиш от друго място - също не е лоша. Но защо да е голям град? Може да се огледаш в близките по-малки градове и села. По тези места има много скрити диаманти, стига да имаш очи да ги забележиш.

4.   Брато, споко. Колкото повече ти става фикс идея, толкова по-трудно ще ти е, защото жентие ще те възприемат като отчаян тип. Трябва да се успокоиш, да не мислиш чак толкова за това. А може би пък трябва и да намалиш малко критериите си. Сам казваш, че не си Ален Делон, потърси по-обикновена женица. Може и да не е първа красавица, но ако е добра и почтена е хиляда пъти за предпочитане.

5.   Н 2, що се помисли за алфа? Коментарът ти говори за чекиджия по-скоро, жена не помирисвал

6.   Миличкия <3 опитай в сайтовете или приложенията за запознанства. Там бързо ще си проличи коя каква е, то обикновено си личи. Пак не е най-добрия вариант, защото може да намериш поредната златотърсачка, предвид възможностите ти... бъди предпазлив. Пак е нещо. Не губи надежда и не се задоволявай с малко или с някоя проста парантия. Малко са мъжете като теб вече, звуча симп, знам, но наистина по начина по който пишеш си личи, че си добър човек и ще бъдеш добър мъж и баща.

7.   А стига с вашите сайтове и приложения... От години ви обяснявам, че не работят. Ако са работели, е било преди 20 г. Да, за някой плейбой, повърхностен тип или мъж без грам критерии може и да проработи, но не и за нормален мъж.

8.   Пич звучиш отчаяно и това отблъсква. Явно и жените го усещат това при теб и за това ти удрят игнора.Ко са отчаял!? Заради единия секс си готов да приемиш някоя, която вече си изхвърлил от живота си. Има много плюсове, това да си необвързан. Най-малкото мога да си разхвърлям дрехите, без да ми пилят на главата.Братовчед ми, който живее в Южна Франция със собствена къща там и няколко бизнеса в България, с аполоново тяло, бивша олимпийска надежда по борба, жените му умират в краката. И той така като теб на времето беше зажаднял за семеен живот. Дойде в България на почивка, запозна се с една жена, и на третия ден вдигнаха сватба.След 17 години брак се разделиха, сега е на 50 години необвързан без деца, чука хубавите п*тки по френската ревиера кара си каляската на Амон Ра и въобще не иска да чуе за семеен живот. Като гледам по парковете какви смачканяци бутат колички, все повече мъжкари ще предпочитат необвързания живот.

Чингис Хан

9.   Номер 6, човека пише, че има къща и две коли, не че е милионер. Също никъде не пиеш, че смята да й ги подари. Това е средна класа и е съвсем нормално, какви златотърсачки са ти на тебе в главата :D

10.   Щом ти е цел да си намериш жена, тогава правиш всичко да я постигнеш. Ходенета до големи градове с приятели, почивки на морето (където има повече хора и парти) и т. н. И като си там пак може да си ползваш приложения (за по-лесно намиране и уреждане на срещи).
Не си стар, свободни жени бол над и около 30. Не се самосъжалявай, а се хвани в ръце и просто действай. Забавлявай се, бъди социален и не го мисли много. Нещата ще се наредят точно както трябва.

11.   Опитай в интернет и не бъди предубеден... Ще се появи някоя, може ти да отидеш при нея в големия град. И за теб може да е по- добре. Който търси, намира.

13.   Абе то държава няма вие жени търсите

16.   Странен човек си, аз пък се разведох и сега съм щастлив...

17.   И аз съм тей човек, не си сам, Жените са толкоз смотани напоследък ти им буташ късмета в... те го изп.... Иде ми да го извадя и да ги нашамаря вече

18.   Нищо няма да постигнеш в интернет, момче! На времето и аз бях, като теб. Разделих се с пеиятелката си и години наред секс не виждах, тогава и проститутки нямаше. Тестисите ме изгаряха от болка, бях свикнал на редовен секс. Почти бях спрял и маструбирането, защото не ми носеше удовлетворение. Получавах нощни полюции, природата си искаше своето. Тогава се отказах да търся момичета, ходих по проститутки - един или два пъти в годината, понякога и веднъж на две години. Бях, млад, беден, нисък и грозен, и най - изпадналите ми отказваха. Записах курсове по езици, там имаше много момичета, хубави, млади и свободни.. благородни госпожички и само аз мъж. Не ги притеснявах и се държах спокойно с тях ( намалях напрежението с платени и ръчно), започнах непринудено да ги заговарям, изпращах ги до тях след часовете или ги канех на кафе. И нещата се получиха, сега съм семеен мъж с дете, но споменът от тогава още ми тежи! Посшушай съвета ми, иди там където има много жени!

19.   Не че нещо ама аз като жена във възрастовата категория която търсиш (на 27 съм) не бих се хванала с мъж на 38. Бих предпочела мъж на около моята възраст :)

20.   Жена някаква лесно ще намериш, ама ти си с претенции.

22.   Откровеността ти хич Не отблъсква, свестен мъж с нормални потребности. Браво за смелостта да споделиш нещата тук. С две години съм по-голяма от теб, ако нямах собствено семейство, щях веднага да ти пиша. Успех, ще я намериш! Пробвай сайтове за запознанства

23.   Джингисее, джингисе… Ти ебач, побойник, професор, физик, математик, а брачедите ти със аполонови тела, със 14 бизнеса по света и във банките по 10-12 милиарда евро. Кротни са, е, малък! Не ти ли писна да лъжеш в сайта за 95% от нещата, които ръсиш?! А, да, забравих да добавя, че си ходил на Еверест и си обиколил цел свет със 610 лв. В джоба. Бате, кого лъжеш? xD

Гаро

24.   Гаро-Ганьо, хахаха много обичам бедния Ганьо да драпа и да ме плюе от завист……. Пребоядисай панелката, пусни си Драгана Миркович, налей си първак и си викни ескорт…… спри да се комплексираш от другите. Тия, които имаме повече акъл сме успяли да се измъкнем от мизерията и страната на циганите и тиквите и си живеем живот, на който вас неудачниците на 800 лева в бегето ви се струва фантастичен. А той се е съвсем нормален в нормалните държави.Аре.

Чингис Хан

25.   На твое място бих сторил следното:

1. Паля колата и отивам в Созопол, Свети Влас, Несебър, Слънчев бряг или Албена. Там сега е бумът на летния сезон и е фрашкано с жени;

2. Освен опитите да заговоря жени на живо, също така настройвам приложението Tinder да търси единствено жени в радиус от 2-3 км, за да е по-лесно да се осъществи бърза среща. Задължително задавам да показва само жени под 30-33 години. Не бих се обвързал с жена на близо 40 години, защото почти всички такива (с адски редки изключения) вече отдавна не са стройни и младолики. И по-важното - кога ще се опознаваме, кога ще ражда, кога после отново ще е в добра форма и с желание за редовен полов живот?

3. Спирам непременно да очаквам да се случи обвързване с жената. И не мисля само как да топна чушката, защото това е глупаво и води до поведение, което се усеща от жените като отчаяно. Един такъв зависим мъж е лесен за водене за носа и използване заради парите му. На първо време е важно просто да излизаме с жената, да се забавляваме и да се опознаваме, без някакви прибързани разговори за семейство, бебета и т.н.;

4. Първата среща задължително не е в ресторант! Твърде много от съвременните българки припират мъжът да им плаща сметките по ресторанти и после си бият чукалата, докато мъжът се чуди какво става. Ако една жена откаже първата среща да е необвързана с плащане на пари от страна на мъжа, значи тя просто не струва като човек.

5. Обезателно не бих се правил на тежкар, който парадира с пари. Това е противопоказно. Голямо предимство е човек да е винаги себе си.

- Кифлоприземител

26.   Номер 19, жените, приближаващи 35-40 години, с ужас установяват, че мъжете на тяхната възраст не ги искат за сериозни отношения, семейство и деца. Поне не нормалните мъже. Иначе някой отчаян мъж може и да се примири с такава мома, която отдавна загубила младоликото си излъчване и със силно повишена опасност за плода и за собственото си здраве при едно бъдещо зачеване. Ако добавиш и това, че почти всички жени започват да качват килограми обикновено след 30-тата си година (при някои и по-рано, при някои по-късно), плюс повишаващите им се изисквания към мъжа-глупак, който се очаква да ги търпи такива, то картинката никак не изглежда розова. Ако пък жената тогава има и дете от друг мъж, но иска някой да я приеме така, особено ако той пък няма дете... Трудна работа.

Иначе е ясно, че като си на 27 години, мъжете на твоята възраст все още биха те заглеждали (ако си привлекателна и/или грозна/дебела, но много раздаваща се в леглото). Изчакай 10 години и после си припомни горните ми редове. Ще бъдеш потресена колко бързо се изпарява интересът към теб спрямо 20-те ти години. Аз съм на 41 години и през живота си съм имал поглед над десетки жени, които на младини са си пропилели най-важното време да станат майки и да създават семейства, а сега са стари моми и повечето от тях имат провален брак с дете/деца. А тези, които все още не са раждали след 35-тата си година, някои дори и след 40-тата си, са вечно недоволни от живота си, избухливи, киселеещи, с безумно високи изисквания и с разклатена нервна система, дължаща се на неуспехите им с десетките им погрешни избори на разни бабаити и простаци, в чиито кревати са разтваряли краката си. Добави към това и неистовото им желание да забременеят възможно по-бързо, от което стават още по-нервни и отчаяни. Но се опитват да прикриват отчаянието си с театрална игра, че са уж много независими и успешни. Вътрешно, обаче, всичко им е под пара, защото са осъзнали, че часовникът тик-така все по-ускорено.

Последните ми две приятелки бяха съответно на 24 (като бях на 39, т.е. 15 години по-млада от мен) и на 22 години (като бях на 40-41, т.е. 18-19 години по-млада от мен), като наскоро излизах няколко пъти и с една студентка на 24 (17 години по-млада от мен). И, не защото си търся млади жени, а защото масата стари моми често са трудни за изтърпяване заради себичното им отношение; доста устати и невъзпитани са, макар и привидно учтиви на първа-втора среща - докато човек не ги опознае. Аз също имам изисквания към жената и много трудно някоя над 35 години успява да привлече вниманието ми.
От друга страна, тук-там някоя от по-младите решава, че си заслужава все пак да пробваме - въпреки възрастовата разлика. Те пък често са отегчени от младите мъже, които се навъртат около тях. Ясно е, че им се иска някой млад пич на тяхната възраст, но да е културен, отговорен, да ги уважава, да им е верен, да им отделя внимание и да не ги пренебрегва заради приятелите си, да е опитен, без да прибързва с необмислени действия и прочее. А такива са кът. Проблемът на много от младите жени е, че въздишат все подир най-харесваните млади тежкарчета, за които обикновено се борят и много други жени. Съответно тези мъже, свикнали на купони, алкохол и повишен женски интерес, в най-общия случай (с редки изключения) си гледат собственото удоволствие, като често изневеряват на тези жени, защото явно не могат да удържат нагона си или просто им липсва отговорност и желание за сериозно обвързване и създаване на семейство.

- Кифлоприземител

27.   До 27

Не му пиши, че само се надъхва. Той е спец по всичко, а когато някой го засегне, започва да го хули и напада. Когато го хванат в лъжа или го покажат, като не толкова голям спец, често напуска темата и сигурно се прави, че не я е чел.

28.   Съгласен за чингиса - мега-комплексар е.
Просто всеки негов пост лъха на комплексарщина.

29.   До 19 Когато бях около 26 до 30г момичетата пак не ме искаха.Сега си гледат децата сами.
До 20
Какви претенции?Писал съм, че искам нормално симпатично момиче.
До 23 Писал съм, че заплатата ми е над средната за страната и, че имам къща и две коли.Никъде не твърдя, че съм богат и, че съм обикалял света.Не се филмирай.

30.   Ако бях на твое място, щях да си изтегля приложение за запознанства. Има много сами жени - някои по неволя, други по свое желание и излизат от време на време с някого. По статистика 37-39% от хората са сами, така че имаш шансове. Важно е, обаче, да се погрижиш за външния си вид, защото е от първостепенно значение, наравно с хубавият характер и адекватността. Нещо куца ли ти в тези неща, няма да си намериш жена скоро. Казвам ти го съвсем честно и добронамерено. А къщите, колите и парите са аут от списъка на жените, които биха те взели за повече от еднократна употреба. Някоя спомене ли нещо по въпроса, смело и бий шута.

Нина

31.   Кифлоприземителят също е сам като куче, но със самочувствие поне до съседната галакитка. Женине на 35-40 били престаралеи за него, нищо, че той е над 40, младите - излизал с тях, но - кифли...претенции, претенции - а и той е един кисел стар ерген. Хахахахахахаах.
До автора - не слушай тия, които ообобщават. Търси жена на твоите години, има и такива неомъжени, свестни...в любовта всимчко е на късмет, химия...но все пак, който търси намира - рано или късно. Ако седиш и чакаш да ти дойде вкъщи, няма да стане със сигурност. Трябва да си активен. Това е съзтезание, така че влизай в играта, не гледй отстрани. В живота на повечето хора нищо не идва даром, трябва борба, работа, хъс.

32.   31, той не е със самочувствие, той просто е наранен, дето са му изневерили и това е начина да изрази болката си зад маската на "самочувствието". Защитна реакция на психиката - класически случай. Дълбоко в себе си е самотен, разочарован, тъжен и наранен човек. Имай уважение към човешката болка.

34.   А ти защо държиш някоя да дойде е малкият град?
Само заради жилището ти ли?
Знаеш ли какво се получава в такъв случай?!
Ако дойде някоя в малкият град в твоето жилище се обрича на абсолютна зависимост!
Работа ако въобще си намери (добра и по професия) ще е за по-малка заплата от колкото в големият град!
Ще влага тази заплата в твоето жилище, ще влага и труд, а всеки момент от живота и ще бъде в ТВОЕТО жилище без опция да си закупи и подреди свое си, където да се чувства сигурна и у дома. Заради по-малкото еъзможности, по-ниска заплата, на ТВОЯ територия.
Ако купувате двамата по равно или си склонен да се преместиш в по- голям град където пък има или може да си закупи тя, ще имаш и по-големи шансове. Само много отчаяна жена би влязла в подобна "схема" и не за дълго...
Казвам ти истини, ти ги приемай както искаш!
В днешно време жената търси независимост защото и мъжете вече търсите зависими жени, не финансово, искате да работи и влага в семейството, емоционално да е зависима - да остава без парите си, без собствен дом, без вложения за нейно личностно развитие, без кариера т.н.
Да, големият въпрос- коя ще дойде в малкият град?!
Не пишеш да си обикалял по селата на оглед за моми!

35.   Номер 31, възхищавам се на начина, по който успяваш да изопачаваш и представяш нещата в коренно различна светлина от истинската, пречупвайки всичко през собствената си призма. За това се иска неистова дарба. :) Твои са думите, че жените на 35-40 са "престарели" за мен. Не са мои!
В някои други теми съм споменавал, че най-дългата ми връзка е била именно с жена с 3 години над моята възраст, а също и съм излизал с няколко други над 40 години, но щом ти знаеш по-добре от мен, така да бъде. Аз няма да ти отвръщам с подобни на твоите изразни средства. Напротив - предпочитам да изложа довода си по уравновесен и учтив начин.
Това, че в последните години по-често се случва да съм с млади жени, се дължи не на някакви мои неземни качества (аз съм съвсем обикновен човек с предимства и недостатъци), а защото голяма част от старите моми носят тежък психически багаж поради поредицата си от погрешни избори на мъже, или защото вътрешно ги боли как не са с някой дълбоко загнездил се в спомените им батко от младините им и осъзнават, че на 35-40 години е невъзможно да привлекат вниманието на същия или на друг подобен; също и имат крайно завишени изисквания към мъжете, които не съптветстват на това, което те могат да предложат и като жени, и като отношение. За килограмите и състаряването заради вредни пороци като цигари и алкохол също съм писал и мисля, че и сам(а) си наясно как това действително закопава много жени (и мъже) след години по отношение на външен вид и здравословно състояние. Аз не понасям цигарен дим и няма как да бъда редом до димяща жена и с дъх на катран и тютюн (отделно са вредите за плода, ако ще ражда занапред).
Не забравяй и това, че жените са тези, които избират дали да допуснат този или онзи мъж до себе си. Мъжът избира дали отношенията с тази жена да са дълготрайни (креватните умения на жената не могат да заместят способността ѝ да грижовна, уравновесена и нежна), но за първоначалната "заварка" е отговорна жената. Ако тя не иска, няма как дори да пият и едно кафе, например.
На по-младите жени повече им прави впечатление, ако мъжът се държи на ниво с тях, ако не припира да ги вкарва бързо в леглото, ако е грамотен, ако е кавалер. При срещите ми с жени на около 35-40 години съм установявал, че за тях подобни качества нямат кой знае каква стойност или ги приемат за даденост, но затова пък задължително държат мъжът да е доста успешен материално и са доста язвителни за всичко и понякога правят опити да жилят с тънкообидни реплики, замаскирани уж под формата на "лично мнение". Но най-вече парите на мъжа са им цел. Не, че няма и някакви малки кифли, които искат да си возят дупето в седалката на БМВ-то на Гошко кварталното гъзарче, но аз с подобен тип ограничени жени няма какво да си кажа дори, независимо на каква възраст са.
Една от най-силните ми особености е моят ръст - 171 см. Благодарение на него, жените са доста по-първични в самото начало на запознанството и това помага по-лесно и бързо да отсея тези от тях, с които просто не сме един за друг и с които би било загуба на време да се занимавам продължително. Това с ръста помага жените по-лесно да изтървават истинските си мисли, ако им е чак толкова изнервено и важно той да стърчи много над тях. Дори и да са 20 см по-ниски от мен, пак нещо вътрешно ги гложди и имат страхове да не би децата им да бъдат ниски. Но не се замислят, че това наполовина зависи от майката, а прехвърлят отговорността на мъжа. Бях писал за подобна жена в друга тема - тя е метър и половина, хвана се с един обратното на красив, но с почти 2 глави по-висок от нея адвокат, и съответно сега синът ѝ е висок като нея, но в лицето е хубав като баща си. А преди повече от 10 години излизахме заедно, но дойде момент да се замисля, че иска да става майка и ми беше казала, че аз съм "нисък за нея", защото според нейните разбирания заради мен нейното дете щяло да бъде ниско. Е, накрая тя изтегли късата клечка, и то два пъти, защото е много красива в лицето (направо кукла), но се омъжи за противоположен на нея мъж и нейното дете не прихвана нейния ген в лицето.

Номер 32, моето самочувствие е изградено въз основата на съчетание от: изградена ценностна система, обща култура, грамотност, развитие в кариерата и добри изгледи занапред (работя хобито си, което също е вид успех, отделно от паричните стойности), общо състояние на здравето (не, че се мисля за хубав, просто умея да оценявам и наглед "малкото", съответно съм благодарен, че съм сравнително здрав, умея да виждам, чувам, говоря, ходя и т.н. - неща, които мнозина други са нямали късмета да имат)... На мнение съм, че самочувствието на човек не бива да се ръководи предимно от външен вид или от пари, имоти и други материални неща, ако същият не е наблегнал и на личностно развитие като Човек с главна буква. Ако сме кадърни в някоя област и работим за своите цели, е нормално да бъдем доволни от постигнатото, но не и до степен да се самозабравяме и да се мислим за голямото добрутро.
Иначе си прав(а), че е нормално за един себеотдаен и добронамерен човек да бъде по-чувствителен и е по-голяма вероятността в миналото да се е сблъсквал с хора, които са се опитвали да се възползват от удобния случай на възложено доверие. Важи и за двата пола, защото има и много добронамерени и доверчиви жени, които са си патили от възползващи се от тях мъже. Знаеш, че колкото си по-добър с някого, обикновено толкова повече другият ти се качва на главата. Естествено, не при всички е така и има редки изключения, но в общия случай правилото важи.

- Кифлоприземител

36.   До 34
През годините съм теглил заеми, спестявал съм, за да имам свой дом. Сега как да го зарежа и да отида в, някоя забита панелка да плащам 800лв наем?

37.   Авторе (36) а тя защо да се забива е малкия град и да влага в твоето жилище вместо в големият с възможност за нещо нейно си?!
Разбираш ли!
Просто ти давам отговори, животът си е твой, но не очаквай жена да бъде добавка/мебел в него.
Огледай се по малките села наоколо...и не високо образована.

38.   До "специалиста по кроасаните".
В този пост си смекчил тона, но това не променя факта, че бая цинични приказки си изписал дотук във форума. Но за цинизма ти друг път ще поговорим. Сега по конкретния ти пост под № 35.

Някой да си избира партньор по ръста ми звучи съвсем нелепо и несериозно.
Жена съм в споменатия възрастов диапазон (35-40) и ръст 172 см. по лична карта. Била съм влюбена и в мъж над 190, и харесвам мъж под 170, около 167 (жалко че с него сме разминали с няколко хиляди км. и 20-30 годинки), както и мъж горе-долу на моя ръст (този е съвсем реален). Пък и още от познанството да си мисли дадена жена за бебета с мъжа, пък и колко щели да бъдат високи, като пораснели - ми звучи още по-несериозно и глупаво. Просто не си бил неин тип и си е търсила причина. Не е имало споделеност, любов и привличане помежду ви - не е било до ръста.
И аз не пуша и не пия алкохол (само розе по поводи), но ако се влюбя в пушач, значи ще обичам пушач и толкова. Ще се разберем с него някакси - хората, които се обичат, могат да правят взаимни компромиси. Така че и по този признак не деля мъжете.

А ти си ми малко странен - още от познанството да почнеш да преценяваш една жена за съпруга, бебета и т.н. Много избързваш. Карай го по-спокойно. Не от всяка връзка ще стане брак. Пишеш как жените в диапазона 35-40 били отчаяни, пък на моменти ти звучиш точно така. И още от първите срещи да търсиш някаква форма на физическа интимност. Много форсираш нещата. Знаеш ли какво мисля аз за такова поведение - този мъж е консуматор, търси само секс и нищо повече. Един подобен на теб мъж от интернета така ме отказа със своята упорита настоятелност. Явно е прочел "мъдрите" ти съвети и ги е взел насериозно. Нещата трябва да се случват взаимно и естествено. Хубавите неща стават бавно. Първо трябва да се докоснат душите. Трябва да има нежност, романтика, споделеност. Привличането да стане много силно, неудържимо и тогава да се "консумира". Трябва да се запали огън, който да гори дълго време, а не искра, която да угасне на следващата сутрин.

Към автора.
Авторе, ако можеш да продадеш имота в малкия град и да си купиш жилище в големия, ще се разшири социалният ти кръг значително. Но ако предпочиташ спокойствието на малкия град, тази опция няма да ти хареса.

39.   Кифлоприземителю, геронтофилията е за срам, не за хвалене. Иди за направление за психиатър, ще ти излезе само 3 лв.

40.   До 37
Какво ще влага?Ще дойде в готов завършен дом.Какво има да влага?

41.   Номер 38, по забавен начин успя да започнеш мнението си. :) Аз не употребявам френската дума "croissant", защото българската дума "кифла" си е достатъчно хубава.

Няма смекчаване на тона ми. Аз съм такъв - не отвръщам с обиди и заяждания, когато някой прави нелепи опити да ме обижда и да се заяжда. Ако чак толкова си чела мои мнения из темите, би трябвало да ти е направило впечатление, че така спокойно и умерено съм отговарял и на десетки други нападки от страна на незнайни пишещи.

На теб може и да ти звучи несериозно жена да подбира мъжа според ръста, но всъщност повечето жени правят именно така и за тях мъжете под 180 см са "невидими". Тук-там има по някое и друго рядко изключение, но са колкото да се водят в статистиката на изключенията. Иначе жените около 180 см така или иначе нямат голям избор и са по-склонни да се хванат с мъж около техния ръст, но жените по 150-160 се стремят към мъже 180-195 см, че и нагоре. Колкото са по-ниски, за толкова по-висок мъж драпат. Дори и самите те да са дебели и/или некрасиви. Ти си жена и няма как да знаеш тези неща от личен опит при запознанства с други жени, затова е разбираемо, че не ти се вярва да е истина. Просто твоята целева категория са мъжете, а не жените.
Освен това, ти не си и метър и половина на височина, съответно нямаш притеснения, че потомството ти може да наследи нисък ръст - просто защото не си ниска. Но аз лично съм виждал нервното поведение на подобни жени и за тях това не е никак маловажно, колкото и да са ме харесвали иначе.

А с въпросната г-ца с ръст 150 см имахме връзка месеци наред, но в един момент взе да се притеснява, че навлиза в 30-те си години и реши да късаме под предлог, че ръстът ми бил проблемът за нея и по-точно - за бъдещото дете. След дни изневиделица вече движеше с много висок мъж и с пари, което ми светна тогава червената лампичка, че най-вероятно тайно е излизала на срещи с него и когато в даден момент е усетила, че работата вече е опечена, едва тогава ми е казала. Рева пред мен и ми казваше, че много съжалява, но нямала избор, защото ѝ била нужна сигурност и не искала ниски деца. Повярвай ми, причината изобщо не е в това, че не ме е харесвала като отношение или физически, тъй като си прекарвахме доста добре; а и няма как да си пропуснала да прочетеш в предишното ми мнение (номер 35), че тя се омъжи за един адвокат, който е точно обратното на красив. Сега - не искам да говоря лоши неща за човека, защото никой не избира какви гени да наследи, но все пак нали целта е да напишем истината такава, каквато е, а ти правиш догадки за причината "нехаресване"? Е, той още на малко над 30 години вече беше с прическа на Луи дьо Фюнес (само че с черна коса), с гръцки нос и очите приближени едно до друго. Иначе богат и доста висок - по моя преценка клонеше близо до 2 метра, защото ги деляха почти две глави разстояние. Тук не е позволено да се качват лични снимки, в противен случай не би ми било никакъв проблем да ти покажа как аз изглеждах в онзи период и да се увериш, че изобщо не съм изглеждал грозен. И тъй като няма как да ме видиш, ще трябва или да се довериш на думите ми, или да ги приемеш за лъжа. За мен няма значение, защото не съм приритал да се доказвам някому. Написал съм това, което считам за обективната истина, защото съм виждал въпросния мъж и зная как аз съм изглеждал тогава, а твое е решението на какво ще повярваш.

За пушенето - ти на думи лесно го описа, но съм бил предимно с пушачки и ми е пределно ясна нагласата им. И тя определено не звучи романтично като твоето описание как ще обичаш пушач.

Не съм съгласен и с догадките ти относно "преценката" за жена, деца и т.н.. Аз никога не съм си падал по несериозните отношения и ако ще съм с една жена, то ще е, защото взаимно се харесваме. И тъй като съм всеотдаен и верен човек (нож с две остриета е това), това предполага, че с течение на времето ще се раздавам за тази жена и ще я обиквам все повече, желаейки накрая и да сме семейство. Важно е да се отбележи, че никога не съм тръгвал с приказки за деца отрано и винаги съм изчаквал жената да прецени кога ще е най-подходящият момент за това. Нещо повече - сигурно и сама си чела вече в други теми мнението ми относно връзките - че не бива те да са самоцел и да се избързва, а да се случват нещата по естествения си път, което изисква време.
За брака мнението ми е същото - за него пък въобще не съм се засилил. Eдва ли бих встъпил в брак, тъй като този икономически договор пред държавата не се е доказал като успяващ да сплоти повечето двойки, които са го подписали. Два пръстена, една хартийка с подписи на нея и повторени пред олтара заучени думи за вечни разбирателство, вярност, любов и грижа не гарантират успеваемост и щастие в живота като двойка.

Между другото, една поддържаща се и обноски жена на 40 може да е много по-привлекателна от несериозна, затлъстяла и мързелива на 20. Въпрос на ген, хранителен режим и положени усилия да е във форма. Това съм го писал и друг път.

За избързването с интимностите също бъркаш. Дълго време в срещи или в съвместен живот мога да издържа без интимности, но и жената в този случай не бива да очаква от мен да се раздавам за нея така, сякаш имаме пълноценна връзка, след като от нейна страна изрично няма същото. Всичко е взаимност, а взаимността изключа единият само да иска да получава, очаквайки другият само да дава.

- Кифлоприземител

42.   34/37 съм, грешка...не знам защо ми се е видяло възраст 28 г, а сега виждам, че си в същност на 38г.
В този случай, не знам. Почти невъзможна работа е твоето вече, позакъснял си.

43.   Авторе най-голямата грешка братле, която правиш е, че обявяваш публично включително и пред всички жени, че не ти върви с жените. На, която и жена да кажеш, че не ти върви с жените, ще те потупа по рамото, ще ти даде съвет, но подсъзнателно ще те презира и никога няма да иска да се обвърже с теб. Доказано е, че най-търсените мъже са тези, които са и най-вървежни сред жените. На подсъзнателно ниво им е заложено да се съревноват и да се доказват. Никоя няма ти пусне или да се обвърже с теб от съжеление понеже си сам и си решил да си отвориш душата пред нея. Дръж са мъжки и стига си хленчил. Дядо ми на времето ми казваше: И червата ти да се влачат, ще казваш пояса ми се е разпасал……..

Чингис Хан

44.   За какво да ти завиждам, бе, ашлак? xD Да завиждам на измислените ти истории и че си ебач, богаташ и още какви ли не куп измислени дрънканици ли? Я си седни на мекото трибуквие и недей да лаеш толкова. Излез от паралелния свят, в който си се вкарал и почни да гледаш трезво на нещата, че си се наковал яко. Първо си прочети простотията, която си написал и тогава лично очи в очи ела да ми кажеш Ганьо! Че ти правим главата мека и зъбите дискотека, ашлак!

Гаро

45.   До Циганис хан от Гаро: Дружанка, като почнеш да изкарваш 7200 паунда на месец като мениджър отдел финанси във Великобритания, тогава можеш да дойдеш да ми кажеш, че съм Ганьо. Обзалагам се, че си още в България, пиеш бира и пушиш правени цигари. По цял ден висиш тук и не знаеш какво е социалност, отрепка! Пък ако си в България, изчакай да дойда септември, кажи къде живееш и да дойда да ти направя устата дискотека. Но лайфър тръгнал да вика на хора, които са със години по-напред от него Ганьовци. Паднеш ли ми некъде, ше ти стопим усмивката.

Мод: дистанционно от България ли работиш?

46.   Все едно аз съм писал тази история с малки разлики. Иначе съм като теб на 38, но среден на ръст, нямам връзка от 3 години. За това време само веднъж спах с една омъжена жена на 32, която се беше разделила с мъжа си за година. Просто явно имаше нужда от утеха. Правеше секс като за последно.
Също не ми се маструбира и гледа порно от около две години, не виждам смисъл в това, но го правя от време на време. Живея в Пловдив и имам повече социални контакти, но напоследък предпочитам да не съм активен както преди. С твоята заплата спокойно можеш да си позволиш специален масаж. Добрите струват около 100-150 лв с гола 20 годишна секски мацка. Бях няколко пъти и останах доволен. Целуват те, натискат ти се и те масажират навсякъде. Спокойно можеш да ходиш всяка седмица. Аз лично не ходя вече, защото преминах през друг етап в живота и сега предпочитам да заделя тези пари за параклис или болница, за хора в нужда.
Наистина е проблем на тази възраст ако искаш сериозна връзка за семейство. Трудно харесвам физически жени над 33 години, много по-лесно ме възбуждат младите. Някой съветват да си хванем жена на наша възраст за семейство, а аз като си мисля за семейство си представям няколко деца. Това няма да е лесно с жена на моя възраст. Мога и с такава да излизам, но трябва да я усещам много по-близка и да имам привличане, което е много рядко. С по-младите не го мисля толкова, ако са приятни, възбуждат ме лесно, значи може да имаме деца. Обаче са извън моя кръг.
Иначе съветите на кифлоприземителя са добри, дори перфектни ако не искаш семейство.
Лично на мен вече ми е доста по-спокойно без занимания с жени. Прекалено много енергия, време и игри дори само за запознанства да се случи една среща. Приложенията за запознанства са мъка. Ако си пишеш реалните години, дори няма да виждаш много от жените под 30 години. Ще те мачват жени на 40 и нагоре и поради липса на опции току виж си се хванал с такава за няколко години и ще изпуснеш всякаква възможност за нормално семейство. Все пак не пречи да опиташ, но не влагай големи очаквания.
Между Пловдив и София , определно в София има повече опции. Там има много повече самотни жени на около 30.

47.   № 41, вероятно ролята на парите в тази история (за 150-сантиметровата госпожица) не е за пренебрегване. Съжалявам. Това наистина е гадно. Има консуматори и от двата пола, които търсят само да използват ресурсите на т.нар. си партньор. Явно си попадал на доста консуматорки. И аз съм попадала на използвачи, но не само в любовните отношения - по-скоро даже повече в приятелските.
Дано намериш дама с добро сърце и красива душа!

48.   Пич, малко по-млад съм от теб и не съм бил с жена въобще. Още не се побърквам, само лееекинко се изнервям от капризите на свободните жени. Съветвам те да се постараеш, защото няма гаранция, че ще видиш жена в следващите 5, 10, 20 и т.н. години! Трябва да ти е здрав ангела, братле! Не става с постоянно търсене на някой да те поглези.

50.   С телефон съм, модчо! Дистанционно само за телевизора имам. ;) Просто има хора, които умеят да се пазарят и имат нужната квалификация за подобен тип работа. Нещо, което много хора нямат и не им се вярва, че има българи, които изкарват такива пари. Кой как са уреди, сеш се? А ти недей да са заяждаш, модераторе! Върши си “работата”, заради която стоиш тук.

Гаро

Не знаех, че Теленор България оперират и в Англия.

51.   Гаро-Ганьооо Млад Меримджей 7200 паунда:)))))) с мобилен оператор Теленор в Англия:)))))

Защо така бе господин млад меринджей, от 7200 паунда заплата на месец, не можа ли да заделиш 20 паунда на месец за абонамент към местен оператор? Хахахахахаха

Ганее отвори си двулитровката Пиринско, навий качака от женския пазар, почеши коня и лягай, че и утре те чака доста търкане на билетчета и писане на измислени истории в интернет. Сайта е анонимен иначе с удоволствие бих ти дал локация на , която да ме откриеш и да се опиташ да ми стопиш усмивката. Една ръка само ще ти оставя здрава да си бършеш еваното трибуквие и да пускаш теми в раздела ,,Здраве,, на сподели.

Чингис Хан

52.   Номер 47, в онези години получавах около 1500-1600 евро чисто и не беше зле на фона на тогавашната средна заплата, която беше 5-5 пъти по-ниска преди облагане. Винаги съм споделял парите си с жената до мен и не е усещала липси. Точно тази жена никога не ми позволи да я почерпя и се чувстваше добре тя да поема своята част от сметките в заведенията. В това отношение беше рядкост на фона на повечето жени. Не е показвала да е от типа жени, които се впечатляват от парите на мъжа. Факт е, че мъжът, когото тя избра след мен, имаше доста по-висок доход, плюс имоти. Няма място за сравнение.
Но тя беше потисната от ръста си и ми споделяше някакви притеснения как детето ни би могло да с ръст, среден на нашия общ: тя 150, аз 171, значи по предположение можело детето да е 160 см и на нея това ѝ се струваше малко. И преди раздялата натъртваше: "Заради теб детето ни ще е ниско и затова ми трябва по-висок мъж! Харесвам те, но не искам да обричам детето си на това!". Преди известно време се засякохме с тази жена в един друг квартал и не изглеждаше щастлива от това как се е развил животът ѝ. И причината е точно в това, че синът ѝ е наследил нейния ръст към метър и половина и лицето на баща си, а не като нейното красиво лице. Материално е обезпечена, но очевидно това не е достатъчно, за да е доволна.
Просто гените имат тази способност невинаги да съчетават най-доброто от двамата родители като по поръчка и както на хората им се иска, а всичко е на случаен принцип и понякога се наследяват по-лошите физически особености. В ранните ми 20 излизах с една ученичка, метнала се на красивата си млада майка-държанка, но чиято малко по-голяма сестра беше нейна пълна противоположност и досущ одрала кожата на баща им - стар, дебел и грозен собственик на ресторант.
А това за търсенето на много висок мъж от страна на най-ниските жени е често срещано явление и през годините лично съм се сблъсквал с подобни изисквания на поне 10 жени с ръст около 150-155 см. В последните 10-15 години има някакво разпространявано и налагано схващане, че мъжът трябвало да бъде митичните 180-185 см или повече. Подобни "надъхващи жените" статии съм мяркал в списание "Космополитен" още преди десетилетие, което тогавашната ми приятелка четеше. В тях обясняваха колко неповторима и специална била всяка жена, как трябвало да изисква само най-доброто за себе си и да не се задоволява с по-малко, но никъде не пише, че в същото време и жената трябва да е сред най-добрите екземпляри и да е с висока добавена стойност за мъжа. Има само списъци с "Той трябва това, той трябва онова, искам, искам, искам...". Също и статии от типа на "Развивай кариера, за да си независима от мъжете!", което в резултат води до жени, нежелаещи да раждат в младите си години и изведнъж сещащи се да стават майки едва в късните си момински години, когато вече са изтървали влака. Иначе, това не пречи на същите жени да се праскат с голям брой мъже-играчи през целия си живот, дори и да нямат нито една сериозна връзка зад гърба си. Затова и обикновено повечето жени твърдят, че са имали само между 2 и 5 връзки. Но почти никоя не си признава, че всъщност се е ебала с многократно повече мъже за еднократни или краткосрочни удоволствия. Ето това лицемерие отблъсква много от по-стойностните мъже. Дали тя ще е на 20, на 30 или на 40, тя все е имала малко връзки, броящи се уж на пръстите на едната ръка.

- Кифлоприземител

53.   До 42
Ами позакъснял съм.Както писах когато бях по-млад един куп жени безпардонно ме отрязаха.Сега си гледат децата сами, защото се хванаха с пропадняци.

54.   47 каза "Дано намериш дама с добро сърце и красива душа!"

Явно току-що си затворила задната корица на някой любовен роман!

Дама с добро сърце и красива душа!!! Пхахахахххахаххааха

Къде ги бе? Да, може да има някоя сред милион други. За България като махнеш пенсионерите 2.5 милиона, като махнеш и момичетата под 16-годишна възраст, като махнеш и всички жени над 40-45 г., които наистина вече не може да ги погледнеш, камо ли да си легнеш с тях, то в диапазона 16-40 г. не знам дали има 1 милион жени в БГ?

Значи, Кифлоприземителя се бори да докопа единствената оцеляла ДАМА с добро сърце и красива душа!

Ами другите мъже? Ами ние? За нас какво остава? Кокошките?
Ама да ги ядем или да ги коляме?

"Иначе, това не пречи на същите жени да се праскат с голям брой мъже-играчи през целия си живот, дори и да нямат нито една сериозна връзка зад гърба си. Затова и обикновено повечето жени твърдят, че са имали само между 2 и 5 връзки. Но почти никоя не си признава, че всъщност се е ебала с многократно повече мъже за еднократни или краткосрочни удоволствия. Ето това лицемерие отблъсква много от по-стойностните мъже. Дали тя ще е на 20, на 30 или на 40, тя все е имала малко връзки, броящи се уж на пръстите на едната ръка.

- Кифлоприземител"

От памтивека мъжете са били наясно с вътрешната характеристика, същността и нрава на жената! Въз основа на правилната си преценка те са имали и правилно отношение към жените! Затова винаги е съществувал патриархата като социална система, която и до ден днешен е водеща, но в белия свят с едно голямо "НО"!

Толерирането на женската агресия, лукавост, хитрост, изкусителност, подлост и коварност, чрез които методи те придобват надмощие над мъжете и по този начин обсебват богатствата на планетата, цялостно действа деструктивно на цивилизационния прогрес и морално деградиращо за населението на Земята. А ето и едно много просто и бързо обяснение защо?

- Огромната част от жените нито са учени, нито инвеститорки, нито са реализирани в областта на високите технологии, нито в нито една сериозна индустриална област, която да дърпа човечеството напред!
Когато жените придобият материални блага, за какво отиват те?

Наи-общо казано ЗА ЗАДНИЦИТЕ ИМ!!!

За дрехи, козметика, апартаменти, ЕКСКУРЗИИ, процедури за красота... Т.е. изцяло за едно чисто физическо материално обезпечение, касаещо само и единствено елементарното им съществуване!

Нека само вметнем, че най-богатата китайка има бизнес за женска козметика, благодарение на който е милиардерка! Гримчета, миглички, лакчета...

– Тук не откриваме нищо прогресивно, нищо, което жените правят за прогреса и благоденствието на народите! Жените въобще с придобивките, които получават (независимо от способа), не създават НИЩО СТОЙНОСТНО! Тяхното съществуване се върти изцяло около тях самите, красотата им, материалното им обезпечаване ДО ЖИВОТ и тн.

Не само това, но и те действат ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ДЕСТРУКТИВНО ЗА ЦЯЛОСТНОТО РАЗВИТИЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО!

И нека вземем един много красноречив пример с бившата жена на Джев Безос, която му открадна ДЕСЕТКИ МИЛИАРДИ, БЕЗ ДА ИМА КАКЪВТО И ДА Е ПРИНОС В ИЗКАРВАНЕТО ИМ!

И за какво ще отидат тези милиарди според вас? Яхти, самолети, коктейли, всевъзможни женски сбирки и ядене и пиене цял живот! Разбира се, предвид огромната сума ще се облажат много други хора и една част ще се инвестират все някъде, но това е особен случай. МИЛИАРДИТЕ ДРУГИ КРЪВОПИЙКИ НА МЪЖКА ЕНЕРГИЯ отново ще задоволят най-първичните си потребности за сметка на онези, които искат да се развиват! Защото, за да има развитие, трябва да има инвестиране – не само на труд и знания, но и на финанси и материална база.
Жените по природа НЕ ИНВЕСТИРАТ! ЖЕНИТЕ ПРАВЯТ ТАКА, ЧЕ В ТЯХ ДА СЕ ИНВЕСТИРА!
ЖЕНИТЕ ПО ПРИРОДА НЕ ОБИЧАТ ДА СЕ ТРУДЯТ, НЕ ПОНАСЯТ ТЕЖКА РАБОТА И ГЛЕДАТ ДА МИНАТ С НЕЩО "ПО-ЛЕЖЕРНО"!

Но за сметка на това, светът е пълен с ТУРИСТКИ!

55.   До Кифладжията - ти не се ли усещаш, че като ги пишеш тия фермани, първото нещо, което човек си мисли - леле, тоя и на живо дрънка като латерна...Дървените философи, пенкилерите и прочие всезнайковци в големия град са ужасно, ама ужасно отблъскващи - младо, старо и всякакво човешко същество.
Съжалявам да го кажа, но ще си останеш сам. Твърде много критерии, претенции, ситна цедка, през която се съмнявам да мине и топмодел с докторска степен по биофизика, а насреща -един празен бърборко с неугледна външност най-вероятно- Сори...
М43

56.   № 52, ОК са ти били доходите. Моите са по-малко и ми стигат. Но за нея колко е било ОК, мога само да гадая. Има хора, на които винаги всичко им е малко. Както се казва - апетитът идва с яденото при тях. Но това, което ти е наговорила за ръста, хич не ОК. Продължавам да твърдя, че за съжаление не е била влюбена в теб. :( Болезнено е - така не се говори, когато обичаш. Една влюбена жена не говори така на мъжа, в когото е влюбена. Изобщо няма да забелязва ръст, цвят на очи, коса, дали зъбите му са криви и т.н. Всички имат някакви списъци с качества, които мечтаят да притежава партньорът им. Най-хубавото на списъците е, че отиват по дяволите, когато се влюбиш наистина. Обикновено човекът, в който си наистина влюбен, има много малко общо със списъка, на външен вид. Списъкът за вътрешните качества е важният. Но той обикновено не е дълъг, защото тук лесно се избират няколко основни и най-съществени черти на характера. Ето го моят: интелект, красива душа. Аз съм емпат (даже свръх емпат) и съответно търся емпат.

Имал си късмета да я срещнеш случайно в някой квартал. Аз нямам този късмет с момчето, което ми докосна душата и после изчезна. Наричам го момче, не мъж, само защото има момчешко излъчване. Един поглед в един момент и магията се случва... и никакви списъци не те интересуват повече.

Това с ръста на мъжа мисля, че идва от архетипно схващане, че високият мъж е физически закрилник на жената. Като теорията за алфите, бетите и т.н. (то до делта стигнахме, но пък до омега има още много букви :D, а едно време делта беше сладолед). Хората малко странно гледат на двойки, в които жената е по-висока от мъжа, но не на всички жени им пука от това. На мен не ми пука. Навремето имах гадже няколко см. по-нисък от мен, даже и пушеше. Симпатично и интелигентно момче и щях да се влюбя в него, ако не бяха постоянните му залитания по бивши - "не можеше" да се откачи от тях и затова аз се откачих от него. Той обаче се притесняваше, че съм малко по-висока от него (около 3 см. бяха).

А тази теория "колко сме специални и затова заслужаваме най-доброто" съм я забелязала и аз. Наскоро си говорихме с една много добра приятелка по тази тема как този начин на мислене тихо и постепенно превръща хората в егоисти и консуматори. Защото, както ти заслужаваш най-доброто, така и човекът отсреща също го заслужава и ако няма компромис, става сблъсък на интереси. И поддръжниците на тази теория ти казват, че ако ти не избираш най-доброто и не взимаш най-доброто за себе си, видиш ли, ти не се обичаш достатъчно. Защото примерно не си си взел най-хубавия плод от фруктиерата, а си го оставил за някой друг. Това беше примерът, който даде моята приятелка. Аз ще го оставя за нея, тя за мен - така е при емпатите.

1-50 от 64