Къде са нормалните/свестни жени?
Както казва заглавието..
Говорим за момичета/жени между 20-30 години.
Такива, които имат нормални изисквания към мъжете и не ги е завладяла грандоманията.
Такива, които знаят колко струват, какво искат и какво могат да дадат в една връзка.
Такива, които не търсят алфата и омегата, sugar daddy или фитнес маниака с 50-те думи речник или Гошо с БМВ-то и скъпите дрехи.
Такива, за които не е важно колко хора ги следят в инстаграм.
Мисля, че ме разбрахте.
Трудно е да скрия разочарованието си.
Чудя се на кино ли да ходя, по баровете ли, в библиотеките, на фитнес, или къде?? Уроци по танци ли да запиша, поредна магистратура, къде да отида? На общи събирания с приятели??
Къде са тези момичета? Вярвам, че съществуват...
Има ли такива въобще обаче или вече са заети??

Мъж на 27 години с реална представа за себе си. Не съм Брад Пит, не съм и Бил Гейтс.

Давайте съвети къде да ги търсим....

Коментари

51-58 от 58

55.   До 50

Ама стига вече с това " не успях да срещна" мъжът с главно М, човекът с главно Ч. Щом си имала връзка само с такъв тип мъже, то значи и ти си била същата. Била си жена, която не е искала нищо сериозно, или си имала някакви неразрешими травми, или просто те е било страх от обвързване. Няма как да срещаш един и същи тип мъже и да ме убедиш, че ти видиш ли си била прекрасна във всяко отношения, ама само те използвали.

56.   Такива жени има много, само дето няма кой да ги оцени щото вечно гледате курвите, нали се сещаш?
Всеки говори как търси свястна и как му е омръзнало от курви ама все такива са ви в главата и само това ви интересува.

И само да ти кажа, недей да бъркаш свястна с наивна, защото една свястна жена си има изисквания и те не се отнасят до външен вид и каква кола караш, ами да я уважаваш и да не правиш неща които я карат да се чувства зле, това включва да бъдеш лоялен, сериозен човек, който си държи на думата и не говори празни приказки, да не даваш смесени сигнали, тоест днес се държиш така, утре иначе, днес си мил, утре повишаваш тон за дреболии...
Защото една свястна, нормална жена не би търпяла неуважение, унижение, изневери, подценяване...
Преди да търсите свястна жена, първо проверете дали вие имате какво да и предложите и както вече казах не става въпрос за доходи и визия, а за качеството ви като човек, защото каквото и да си говорим хората не се променят.
Ако един мъж е склонен към изневяра, това си го влече и рано или късно ще го направи, каквото и да му дава жената с която е, ако един мъж е лъжец, той все ще си лъже, та дори да няма за какво, ще измисли все за нещо...
То затова повече се примиряват и си хващат посредствена лека жена, същата като самите тях и си се лъжат и изневеряват взаимно, та поне да са квит.

57.   От Автора към Номер 56.

Напротив. Жените в момента обичат да се държиш с тях като парцал и боклук, да ги ползваш като кухненски робот и да не ги зачиташ и уважаваш.
Думите ми са много тежки и звучат лошо, но са самата истина.
Харесах си една жена. Започнах да показвам някакви чувства към нея. Държах се изключително кавалерски и възпитано с нея, точно както смятам че трябва да се държи един мъж с жена. Колкото по-добър и по-мил ставах, тя толкова повече се отдалечаваше от мен. Накрая се хвана със селски бек, който буквално идваше от къра в големия град и не можеше да говори български... В момента той пие всяка вечер и я бие, но тя си седи при него. Как да го разбирам това?
Не ми стана тъпо, защото осъзнах, че аз съм напълно нормален човек в моите възгледи и съм добре възпитан. Никога не бих посегнал на жена, никога не бих я нагрубил. Те сами си причиняват всичко това и сами не уважават себе си. Може би си го и заслужават....

58.   #55,

След като си позволяваш да ме цитираш, поне го прави коректно.
Едно е да срещнеш мъж, друго е да имаш връзка с него, трето е да имаш сериозна връзка. Написала съм, че съм срещала, а не че съм имала безброй връзки.

Аз не се страхувам да бъда сама. А на света няма човек, заради когото да си струва да загубим себе си.
Травмите са, за да се преодоляват и не са оправдание. Оправданията са за периода, когато сме деца, а през останалото време имаме възможност да избираме и да правим избор.

До автора на темата:

Отдавна нямам интерес, желание и време да си занимавам с онлайн запознанства.

Ме

59.   Няма ги свестните жени. Прокудихте ги с обсесията си с разни плеймейтки и кандидат- плеймейтки, имитаторки на поп фолк певици, моладжийски кифли, кръчмарски и дискотечни параспурици, градски и селски бръмчалки и пр. Масата мъже нямат око за обикновените жени. Не, че е гаранция, че не може да е част от някоя от гореизброените категории, въпреки обикновеният, дори и скромен външен вид, но шансовете да намериш свястна сред такива, са по- големи, докато при гореспоменатите елементи шансовете едва ли са повече от 5%. Пък и скромната на пръв поглед градска, селска или областна к***а обикновено се издава с поведението си. Но масата мъже са твърде заети да "праскат" лайкове на (уж случайни) к рв н$ки снимки у фейсбОКЛукУ, да ухажват такива жени на живо или виртуално, да коментират и зяпат такива. Просто за мнозинството мъже опаковката, лесното поведение и кипренето заемат първите места от критериите. На последно място стоят качествата. Така, ставащите за нещо жени, остават незабелязани. Много потенциални свестни жени тръгват по лош път, точно защото виждат, че жените с някакъв морал не са интересни за противоположния пол и решават, че ще станат точно обратното, за да привличат мъжко внимание. Сега, ясно е повечето мъже на какви велики глупости са способни, само и само да топнат чушлето. Истината е че въпросните к*рви, кифли, принцеси и там, който както ги нарича, са продукт най- вече на малоумни мъже (те не са единственият фактор, разбира се, но играят голяма роля).

60.   Има свестни жени и мъже, но повечето от тях са заети или имат своите собствени страхове и травми или са наранани и предпочитат да бъдат сами. В живота си привличаме, хора, които подсъзнателно мислим, че зслужаваме. Не обичам да се дават генерализации и квалификации на хората по принцип.

61.   Докато търсите идеалния или идеалната, няма да намерите. Такива няма. Тея с големите претенции, обикновено си остават сами. Това важи и за мъже и за жени. Грешката ни на повечето е, че все търсим кусурите и вина у другите, а рядко се вглеждаме в себе си и се запитваме, на нас какво не ни е наред, та все попадаме на неподходящи.

62.   Нормалните/свестни жени са при нормалните/свестни мъже.

51-58 от 58