Въпрос към всички влюбени
Здравейте, отдавна посещавам сайта и реших и аз да се допитам до вас по един въпрос който ме мъчи.
В момента харесвам много и съм влюбена в едно момче, но не сме заедно. Мисля, че и той има някакви симпатии към мен, но до там.
Става въпрос, че аз постоянно водя някакви въображаеми разговори с него, като даже съм си втълпила, че имаме някаква телепатична връзка.
Например започнах да чувам някакви, неща, които си мисля, че той ги казва. Да, знам, звучи налудничево. Случва ми се най-често вечер тъкмо като заспивам и чувам нещо да казва все едно, като понякога е и свързано с някакъв мой въпрос и все едно ми отговаря. Или сутрин като се събудя, още докато съм сънена още и не мисля за нищо, пак нещо чувам. Случвало ли се е на някой от вас или аз полудявам?
Само да спомена, че преди около 4 години имах пак нещо подобно, но с друг човек, пак не съм имала нищо с него, но пак си въобразявах, че го чувам.

Коментари

1.   Въобразяваш си. Не си телепат, или магьосница. Просто съзнанието ти създава тези разговори, защото го искаш и си мечтаеш. Водиш разговор със себе си и си представяш идеализирана версия на този човек.
Не си луда, просто самотна.

2.   Аз мога да осъществявам телепатична връзка с жена, с която имам отношения. Може да ти звучи супер странно и да си мислиш, че си измислям или лъжа, но аз знам, че мога да го правя. Покрай мен и жените се научават, а пък аз го научих също от жена преди доста години, която може би без да иска го направи, но аз разбрах, че съвсем целенасочено може човек да влияе на друг, ако поиска. Под влияе нямам предвид да го контролира или манипулира, но да го кара да си мисли за него.
Общо взето мога да накарам всяка жена да си мисли с часове за мен, но трябва да се познаваме и да имаме поне някакви отношения.
Да не би да се познаваме и с теб ?

3.   Всичко е игра на мозъка. Вероятно си се вманиачила по този човек. Липсва ти внимание, истински разговор с него. Мислите просто изкачат в главата ти, така е с повечето хора, малко се владеят, но аз мисля, че колкото и да владееш мисълта си, все някога ще се отпуснеш. Не е възможно 24/7 да контролираш, но това е друга тема. Не е телепатия, запомни го. Ако въобще има такова нещо, то се случва при по-осъзнатите хора. Струва ми се като признак на някакво психическо разстройство, може да прочетеш в нета, но не се плаши. Не означава че си луда. Важно е да си го избиеш от главата. За целта или наистина говори с него и осъществи някаква връзка, или си намери друг. Ако второто е невъзможно си намери някакво хоби, за да не мислиш толкова много.

4.   По принцип ако си по сензитивна е напълно възможно да канализираш човека на други нива и да контактуваш с него.

5.   Здравейте, много ви благодаря за отговорите, донякъде съм съгласна със всички.
До номер 2, как по-точно, в какво се изразява при теб тази телепатия? Чуваш ли някакви думи, изречения и усещаш ли настроението на човека, без да сте заедно и без да го виждаш?