Раздяла
Разделихме се с приятелката ми и сега ми е много мъчно. Чувствам огромна празнина и липса около мен. Как да преодолея това състояние, защото ме изяжда отвътре?

Коментари

1.   Е така е като цял живот сте свикнали да сте с някой друг. И като останете сами- Шок
Мъжете трябва първо да се научат да бъдат сами, да са си самодостстъни. Да зависиш и щастието ти да зависи от някаква путка е много жалко.
Промени си мисленето

2.   И на мен ми беше тъжно. Сега като погледна назад ми е смешно и не мога да повярвам, че ми е било тъжно.

3.   Ами кофти. И аз се разделих с приятеля ми и ми е мъчно. Но след като виждам, че не му дреме, аз защо да влагам повече емоции в това? Няма смисъл. Та така и при теб. Щом е теглена чертата и в случай, че реално нямаш вина за раздялата, просто забравяш и това е. Разсей се с нещо , което обичаш да правиш , ще мине с времето.

4.   Сега раздели, един ден смърт, това са нещата от живота, които са ужасно трудни за преглътване.
Що се отнася за разделите и връзките:
Когато съм бил във връзка или съм прескачал от една в друга , съм се чувствал най депресиран.
Сега съм сам и ми е много добре, независимо че много хора не го приемат за нормално.

5.   KAK? ...с време..

6.   Дай път на болката и не се плаши. Всяка раздяла е неприятна, всички ревем и се тръшкаме тайно от хорските очи. Това са нещата от живота. Страдай си, изписвай си мъката, гледай дъжда през прозореца все едно си герой във филм. Никой не страда вечно за раздяла, все идват по-хубави времена и се разсейваме от по-приятни занимания. Просто не потискай чувствата си, другото ще се нареди. Времето ще ти помогне, работата и близките също.

7.   Каква беше причината за раздялата? На колко години си?
Напиши на един лист хартия какво не харесваше у нея. Скрий някъде всички нейни снимки и вещи, напомнящи за нея, не й гледай профила във Фейсбук и др. медии.
Ж 45

8.   Говори със нея нея губи знам ли аз така направих е не беше окей смисъл кола след катастрофа не е кола нужно е време и после пак сте си вие.