Коя бихте избрали за съпруга
Ако трябваше да избирате между следните две жени за съпруга, коя бихте избрали?

1 - вярна, работлива, отговорна.
2 - има големи цици и дава отзад.

Коментари

1.   Много ясно, че 1...втората опция е само за студентските години така между другото.

2.   2

4.   Има големи цици и дава яко отзад!

5.   Бих избрал вярната, работлива и отговорна жена, но трябва да има и взаимно физическо привличане помежду ни, защото без него нещата няма как да се получат. Въобще не ми дреме ще пуска ли отзад или не, защото жените си имат друго място за целта и по-важно е да си го търси редовно и да ѝ харесва. И задължително трябва да обича френската - както да получава, така и да дава.
Големите гърди не са гаранция, че ще ми е по-готино с някоя жена. Всичко е въпрос на усещане, привличане, ценностна система и дали ще имаме общи интереси и дейности в ежедневието. Ако гърдите са стегнати, пък макар и малки, усещането е по-приятно, отколкото твърде големи и увиснали гърди.

- Кифлоприземител

6.   За теб лично: 2рата, защото очевидно ще бягаш след такива като нея.
Първата ще е добра съпруга и майка на децата, но това може да го разбереш на 40-50г., когато улегнеш и няма смисъл от 1, защото чисто, и просто ти ще изневеряваш с такива като 2. Такава жена като 1 не заслужава такъв мъж. Щом се чудиш явно желанието за "цици и отзад" е много по-силно от разума. Вече ми е ясно, че те перат хормоните за това докато не "порастнеш", че за друга дума най-много да не ми публикуват коментара... не търси жени като 1-но!

7.   Едно не изключва две, така че и двете :)
Но ако наистина трябва да се избира едно.

8.   Всички български мъже биха избрали номер 2, дори мислейки си, че са номер 1! То всички си мислят, че номер 2 са номер едно. То се е видяло.

9.   Хаха мъжа ми харесва големи, но за аналнуя няма желание. Мъжете и те не гледат само това. А просто да желаят жената, тва че има големи цици не означава че първите неща биха и куцали хаха.

10.   Избери 2, защото 1 не заслужава да бъде компромисен вариант, докато ти си мечтаеш за големите цици.

11.   Аз съм и двете така, че моя мъж е късметлия

12.   В ежедневието я искам да е работлива, вярна и добричка, а в леглото курва и мръсница.

13.   Бих избрал вярна, работлива, отговорна, която има големи цици и дава отзад.
- Кифлоизлетител

14.   Много инфантилно зададен въпрос. Ако няма какво да си кажем и не сме на една честота, дори комбинация от 1 и 2 няма как да компенсират това.

Чингис Хан

15.   Моите предпочитания са също като тези на №5. Не бих премахнал нищо повече или да добавя нещо повече от това което той №5 е споделил. Браво младежо, споделяй по-често защото ти имаш много правилен поглед върху живота. Омръзна ми да чета кухи коментари от повечето младежи като №4 например.
И продължавай да приземяваш кифлите.

16.   Честно казано, първо харесах жена ми защото харесваше секса отзад, много. Впоследствие се влюбихме и се оженихме. Това беше преди 18 години. Тя още харесва секса отзад.

17.   Вярна, работлива и отговорна. Стига да не е някоя грозотия или дебела.

18.   Първата. Такива са рядкост. А като втората винаги мога да си намеря, че и да ги сменям.
:) така и направих преди години
м37

19.   Естествено, че първата. Тялото може да се промени, дори и да не е хубаво - фитнес, диети, пластична хирургия.
Характерът, от друга страна, не можеш да го подмениш или купиш.
Щом си задаваш този въпрос, обаче, явно заслужаваш за жена втората дето ти пуска отзад.
Ако първата жена разбере, че въобще си се чудил между нея и някоя друга, ще те разкара за нула време и няма въобще да я чуеш повече.
Стойност, бейбе, някои жени я притежават.

20.   Откровенно трябва да си пълен идиот да избереш 2. Момче, намери си момиче, което наистина ще те обича, мисли за бъдещето си, не мисли с долната си глава. Навярно онова момиче номер 1 всичко би дала за теб, а физическото привличане от коментар 3 ще си дойде от само себе си ако се обичат, големите гърди и даването "отзад' както цинично се изразявате не са добродетели, не знам колко глупав трябва да си да питаш.

22.   1!!!

23.   Те тези качества не са взаимно изключващи се какво пречи и да е работлива и да има големи цици, и да е отговорна и да дава отзад?

24.   Ако може и двете.

25.   2.

26.   Айде вече изтрийте тая тъпа тема, че само задръства останалите коментари и теми... Докато не събере 50 коментара ли ще я държите?!?

27.   Авторе, за теб 2. Не заблуждавай и себе си и 1вата жена.

28.   Plot Twist, и двете са прасезаври на по 100 кила, ама първата е вярна и работлива щото никой не я иска иначе, а втората има големи цици защото е 100 кила.

29.   Колкото и да обяснявате на автора, едва ли ще разбере. Човек който задава подобен въпрос, е от типа хора които избират №2. Подобни хора се водят единствено от външен вид и нагон, за тях неща като любов, обич и вярност са непознати термини. За всеки влак си има пътници, въпроса е поне човек да осъзнае кой е неговия влак.

Ако толкова те интересува външния вид авторе - недей да се жениш. Така или иначе с това мислене вероятно ще попадаш на жени подобни на теб, та като дойде време да я смениш, и тя ще те смени с друг подобен. Недей да лъжеш себе си или жените че става въпрос за чувства обаче.

30.   29, аз тъп не съм, ама ти си, понеже не схвана, че темата е писана с ирония.