Глупост която направих
Здравейте преди няколко дни видях комшийката с един готин клин и исках да и направя снимка отзад и да я пратя на колега. С няколко от колегите така си пращаме подобни снимки, всичко е просто е така като игра на шега.
Лошото е , че комшийката ме видя и е казала на синовете си които са ми приятели, и единия днес ме видя и вика какви са тия глупости дето правиш. Аз отрекох, че има нещо вярно, а и не исках да му обяснявам на улицата че наистина съм искал да снимам. Не съм женен та да имам проблем с жената, но ми е доста неудобно от комшийте, мисля да им кажа, че всичко беше е така по-скоро на шега, но незнам точно как да го направя. Със синовете и може и да говоря, но от връстниците особенно от нея ме е срам и не мога даже и да се извиня.
Мислят ме най-вероятно за някой извратен, а всичко си ми беше на шега за една снимка.

Коментари

1.   Споко, твоето нищо не е... Колко хора си отидоха, докато се опитват да направят яко селфи...

2.   На нейно място бих пратила и мъжа си заедно със синовете, да им обясниш какъв си шегобиец...
Между другото по закон нямаш право да снимаш никого без негово съгласие.
Съгласно чл. 32, ал. 2 във връзка с ал. 1 от КРБ
Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.
Забраната за заснемане се извежда още и от Закона за защита на личните данни.
Така че не е никаква шега и не е смешно забавлението, което сте си измислили с колегите ти идиоти.
Тъпо и просташко е, като ви се снимат задници, снимайте си вашите, пращайте си снимките и им се радвайте.
Помисли си ако се ожениш дали ще си ок някой да снима гъ-а на жена ти и да разпространява снимките?

3.   Спокойно, нищо кой знае какво. Била е със секси дупе и клин. Днес всеки има телефон и може да снима, нищо че има закони. Всеки го е правил, дори за фон да е било. Трябвало е просто да кажеш, че клинат и стои секси само за снимка, затова си снимал и е точно така. Няма нужда да обясняваш на кого си я пращал.

4.   Напълно съм наясно, че постъпката е грозна и просташка и съжалявам. Просто до онзи ден ми беше по-скоро на шега, не съм се и замислял за евентуални последствия от тая глупост.
Със сигурност няма вече да го повторя.

5.   До 2
Глупости, когато става въпрос за обществени места - МОЖЕ. Автора не пише къде е снимал комшийката си, но ако я е снимал в метрото например или пък в мола - няма никакъв проблем.

6.   Не ми е проблем, че е незаконно, знам че нема да се занимават с това, иначе в магазина съм я снимал. Работата е там , че ми е много неудобно и се чувствам доста виновен. Все пак сме двор до двор и се виждаме доста често.