Изневерявате, пък и сте нагли
Към изневеряващите, реално вярвате ли си, че обичате човека до вас? Колко време могат да продължат лъжите ви? При разкриване на изневяра пак лъжете и мишкувате по всевъзможен начин. Този до вас не заслужава ли да намери някой, който да го обича и да не го прави на глупак? Някои толкова си вярват, че и на калъп не биха признали. Има начини човек да разбере винаги, но вместо да получи честен разговор, другият се оплита в поредните измислици, че и нагъл става.

Коментари

1.   Глас в пустиня :)

2.   При съмнение, вместо да се ядете от ревност и мъка, наемете частен детектив. И ако подозренията ви се потвърдят, го притиснете с доказателства. после решете да му простите или да го/я изритате от живота си.

3.   Това са болни хора. Не търси логика и рационалност в поведението им.

4.   Ти защо толкова се вълнуваш от темата? Това също е много показателно за теб, какво те гложди? Гледай себе си,? Хората изневеряват по ред причини и трябва осъзноване защо се е стигнало до там.

5.   До надъханите СОПОЛАНКОВЦИ тука:

А вие да не мислите, че човек изневерява ей-така, от келешлък? Или от желание да наранява и да разрушава?
Освен това, какво означава "реално ли си вярвате, че обичате човека до вас?". С "човека до вас" обикновено сте създали ДЕЦА, чието отглеждане ви бетонира заедно за едно поне 20-25 години! Вие мислите ли, че можете да погледнете 25 години напред в бъдещето и да видите тично как ще седят нещата след толкова врене? Ами ако партньорът ви е ОХЛАДНЯЛ, ами ако е УМРЯЛ, амо ако, ами ако, ами ако???

Един силно препоръчителен съвет към съдещите: НИКОГА, АМА АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ ИЗКАЗВАЙТЕ МНЕНИЕ И НЕ ОСЪЖДАЙТЕ ДРУГИТЕ ЗА НЕЩО, КОЕТО НЕ СТЕ ПРЕЖИВЕЛИ ЛИЧНО!!!
Хал-хабер си нямате какво и как се случва, за да ръзсаждавате по темата, подобно на девствени сексолози!

Такава тема и такива коментари могат да пишат само хора без житейски опит, и с бръмбари в главата...

6.   5, е, да, то оправдания винаги има. Особено ако е умрял :), каквото и да означава това. Аз мислех, че като е умрял партньора ти, си свoбoден, ама явно се бъркам. Децата са дежурното извинение. Изневеряващия никога не се чувства виновен, той винаги си има извинение - или децата, или не го задоволяват сексуално, или не му обръщат внимание. Като ти се доебе, извинения да искаш. Но защо ли хем е много недоволен, хем не се развежда и пак си стои при мъжа/жената и само си поебва отрани нещо. Ех, че удобно - и вълка сит, и агнето цяло.

7.   Това , че съм си пъхнал пениса в друга жена, не ми пречи да обичам съпругата си. Май придаваш прекалено голямо значение на секса. Нищо, малка си, ще пораснеш.

8.   7, ами аз съм голям, ама факта, че изпитваш нужда да си го пъхаш в друга, означава, че само си мислиш, че я обичаш. Казвам го като човек, който е мислил да изневерява и се е осъзнал. Преди и аз си мислих като теб - само пъхаш, какво толкова. Е, да, ама.... тц. Ама това може да го разбере само осъзнат човек, чийто акъл е малко повече от нагона. Докато кръвта е в долната глава, няма достатъчно за горната. И 15 единици да ми набиете, това е истината. Това, че не ви се връзва на извиненията и съвестта, е друг въпрос. Боли, не боли, това е истината.

9.   7 - Същото важи и за жена ти, голяма работа, че вдигнала краката и ѝ го пъхнал някой друг, нали те обича?!

10.   7, това, че жена ти го лапа на друг също не значи, че не те обича. :))

11.   10, точно така. Особено ако някой и се изпразни в устата и тя след 10 мин отиде и целуне мъжа си, без дори да си е измила устата, определено означава, че много го обича и уважава.

12.   Те именно затова изневеряват - защото са нагли. Ако имат съвест и уважават партньора си, първо ще се разделят с него/нея и после ще се отдадат на любовта, страстта или там каквото е с другия човек. Децата не са оправдание. Данък обществено мнение не е оправдание. Пари, имоти и други материални неща пък още по-малко.
Както казва един изневеряващ колега "Тайната на щастливия брак е да не си гледате телефоните". На това щастие ли му викат? Това е цинизъм и консуматорство. Живот в лъжа - това е тяхното, а не щастие.

13.   То и ако забременее и роди от друг, не означава, че не те обича, нали? Голям праз, че 18 г. си гледал детето на комшията.

14.   6, ами ако на партньора му е умряло либидото? А твоето ври и кипи? Айде, по-леко.

15.   14, жена ми, докато беше бременна 9 мес. и после доакто детето не стана 2-3 г. почти не ми е пускала. А на мен ми се ебеше, та две не виждах. Трябваше да еба наред като оттърван ли, докато тя се мъчи вкъщи с дете/бременност. Бих си чекии, не се умира, вервай ми, изпитано. Не е като секса, ама поне не съм се излагал да се върлягам с кварталните курви, докато жена ми будува с детето денонощно. Аз не можех ли да се търкалям с курволяка и после да изтъквам извинения?

16.   Каквито и извинения да си измисляте за изневярата, такива НЯМА. Ако толкова се обичате, ще намерите начин да се оправите, или просто ще се разделите.

17.   Хаха има и случаи жената да не отказва и мъжът пак отива на жена и то платена. И с дете, и не му се отказва и хем си ходи на платена, хем лъже, че няма пари. И при разкриване на изневярата лъже, че такова нещо нямало. На това какво му се казва?! Цинизъм. Защото на много хора в такова положение и майчинство като четох тук и един коментар им се отказва до пълното възстановяване. А тук не е така, за да може другият да е добре. И накрая какво? При курва. Цинично.

18.   15, лъжеш!
Или нищо такова не се е случило, или нямаш жена/семейство изобщо!
Един чорап започне ли да се разплита, повторно заплитане няма!
3-4 години не му била пускала, и после изведнъж се присетила... - На баба си ги разправяй тези...

19.   Пак ви казвам - всички, които лаете тука, сте надъхани като комунисти какво трябвало и какво не трябвало да бъде.
Когато нещата ви дойдат до главата, ама до вашата глава лично, не до съседската, и когато си кажете: "Ама това с мен ли се случва?!" - тогава и само тогава ще разберете какво е, и дали са "оправдания" и злонамереност!
До тогава - трупайте житесйки опит и не знайте много-много! Та от първи комунисти, да не станете първи капиталисти, и да се изненадате от себе си :)

20.   Н 15, включвайте се нормалните мъже в подобни абсурди понякога, иначе изглежда, че са останали само отчайващо изкуфелите.

21.   За да се стигне до изневяра, има глад за съчувствие. Ако се държите като дървени, едтествено, че ще се търси разтуха при по приятни хора. Гова се отнася и за мъжете и за жените. За да няма изневери, трябва да няма лицемерие във връзката! Лъжейки някого, лъжете себе си, рано или късно всичко се връща!

22.   18, естествено, че няма да повярваш, щом това разбиране ти е толкова чуждо. Е, не може всички да сме курви като теб.

24.   Отдавна съм спряла да търся обяснение и логика в изневерите. Просто е безсмислено. Тука често се обяснява това явление с глупави мантри-че нещо е липсвало в брака, жената не пуска, че мъжът или жената, с които се изневерява са по-млади и хубави. Банални оправдания, за да може изневеряващия да обясни грозната си постъпка. Жената, с която моят мъж ми изневери нито беше по-млада, нито по-слаба, нито по-хубава от мен. Секс не съм му отказвала никога и съм го правила не по задължение, а със огромно желание и страст, нищо не съм отказвала. Остава"нещо да му е липсвало"в къщи. Да, ама от моята позиция също мога да кажа че ми е липсвало, и то не "нещо", а много, много неща но това не е ставало причина да го търся при други мъже. Моят мъж, също като №7 ми обясни супер нагло, че това, че е отишъл при една к. рва съвсем не означава, че не ме обича, че трябва да се разграничава секс от любов, че съм единствената жена, която обича. Не, не ми стана по-леко, за мен е супер странно по този начин да се отнасяш с човек, който твърдиш че много обичаш. Така че, авторке, моето лично мнение за изневеряващите-не само нагли, те са егоисти, мислещи единствено за себе си, подли, незачитащи чувствата на най-близките си хора.... мога още много дълго да изброявам. Иначе браво на №15, щастлива съм да науча, че още има такива мъже.

25.   24, от моя страна мога да добавя, че се почват и едни обиди и инициирани караници и се чудиш този, който до вчера те е обичал защо се отнася така. Накрая се оказва, че според психолозите това е нормално поведение на изневеряваща, за да каже "Ето, ние не сме в добри отношения, затова стана и защото ти така и така ми говориш", разбира се всякакви караници има, но говорим конкретно при установена изневяра. Общо взето се чувства ужасно този, на когото са изневерили другият не му дреме и си съчинява поредната лъжа, защото иска хем вълкът да е сит, хем агнето цяло, хем да чука настрани, хем да има и семейство. 24, вие останахте ли заедно след изневярата?

26.   Изневеряват само курвите, независимо от пола, но лично на мен са ми по-гнусни мъжките курви. И, да, мразя и жените такива. От която и дупка да си извадите поредното, нелепо оправдание, просто не важи. За изневярата няма прошка. Като не ви устройва нещо, сядате и говорите. Ако няма промяна - разделяте се и тогава си развявайте карантиите на този и онзи. В абсолютно всички останали случаи сте МРЪСНИ, ДОЛНИ КУРВОЛЯЦИ!

Нина

27.   Нина, видяхме те и теб, няма нужда.

28.   Нина, ти как дефинираш "курва"? За мен млада жена, която има неангажираща връзка само за секс и е имала няколко сексуални партньора/връзки, тоест това, което си ТИ, е курва. Твоята дефиниция каква е?