Помощ, мазохистка съм
Помощ, много ми е зле, влюбвам се в хора, за които знам, че ще ме наранят, винаги ме боли накрая, и винаги знам че така ще се получи и аз си го правя.. това е в емоционалната част, от която ми е наистина зле и искам да избягам, но не мога, колкото повече знам че ще боли, толкова повече хем искам да избягам, хем нещо ме тласка натам. Отново към болезнения развой на взаимоотношенията.
Във физически аспект също имам мазохихистични фантазии, че ме изнасилват, измъчват, убиват, всякакви зверства, за които по-добре да не изпадам в подробности.. но не съм пробвала в реалния живот, всъщност мисля че ме е страх от физическата болка. Но това не ми пречи да си причинявам постоянно емоционална такава, а от нея ме е не по-малко страх от физическата, даже повече..
Страх ме е от болката, а я търся. Отделно страдам от чувства за вина и всякакви тревожности, нерядко се събуждам със сърцебиене и много тревожни мисли. Имам ли нужда от помощ!? Мазохист ли съм??

Коментари

1.   Защо не пробваш с професионална помощ, ако ли не сподели с много близък човек.
Според мен всичко ти е в главата.

2.   Нищо ти няма, просто се заеми с нещо по-полезно от фантазирането на глупости, прочети нещо различно от женските блудкави романи, иди на фитнес и се понатовари, преплувай 10-15 дължини в басейна, качи се на Мусала, да те позаболи телцето и да ти се проветри мозъчето. Хвани едно гадже да те изкърти от натурален секс и ще забравиш за садо-мазо и пр. тъпни.

3.   Номер 2 не чета женски романи, но така ми се стичат нещата в любовния живот както описах. А що се отнася до тези брутални фантазии тях си ги имам още от детско-тийнейджърска възраст и все още ги имам независимо от нормалния секс, който съм правила. Спортът е добро решение, но временно, после същите желания и проблеми се появяват отново....

4.   Еми проблемът ти е, че си родена в ограничената България, където садомазохизмът се приема за извращение... което си е, де... НО и те изкарват като изрод, че ти харесват такива работи.

BDSM си е култура широко известна почти навсякъде, но в същото време почти неизвестна по нашите ширини и масово криворазбрана от всички. Ти си подчинена (submissive) и мазохистка, та ти трябва подходящия/щата Доминантен/на (Dominant) за да ти реализира мазохистичните фантазии.

И естествено, само защото си фантазираш че те убиват НЕ означава ще някой ще те трепе, а само че ще се вкара в ролята, в която ще си помислиш, че наистина го възнамерява. В белите страни му викат ролеви игри (roleplaying games). Дойде ли ти прекалено в повече, изричаш безопасната дума (safe word) и ВСИЧКО приключва.

И точно в това идва разликата. Некой изрод ще те бие и шиба с камшика колкото си иска, докато някой опитен в BDSM ще прави същото, НО с огромното разграничение, че когато кажеш "стига" не само ще ПРЕКРАТИ каквото прави тутакси, но и ще те прегърне след това. Само защото те мъчи НЕ означава, че не му пука, даже напротив, даже точно обратното.

Не знам каква помощ да ти предложа, освен да се осведомиш по темата за BDSM, да разбереш че е нещо, което се основава на ВЗАИМНО ДОВЕРИЕ и тогава да си търсиш "дом".

5.   Аз имах такава приятелка, беше над 30. Искаше да я връзвам, да и говоря мръсотии, да я пляскам по гърдите, бедрата и дупето. Имаше цял арсенал от белезници, въжета и вибратори. А относно самия полов акт, мога да кажа, че беше силно пристрастена към аналния секс. Предпочиташе го пред вагиналния.

6.   Номер 4, прав/а си най-вероятно трябва да пробвам там (в BDSM) и в крайна сметка може и да намеря това от което имам толкова силна нужда, че почти ме яде отвътре...

7.   Номер 4, и също така бих могла да си потърся и Доминираща, тъй като съм бисексуална, влюбвала съм се в мъже и в жени еднакво силно, имала съм тези мрачни фантазии за изнасилвания и мъчения както от страна на мъже, така и от страна на жени (лесбийки)

8.   При мен се оказа, че има връзка със семейния модел, правих анализи на родителите и взаимоотношенията ни, за да си изясня причината, оказа се, че имам страх от емоционално свързване на дълбоко/душевно/духовно ниво. Трябваше да си призная пред мен колко съм уязвима и колко голямо желания за любов и свързаност имам. Както и да интегрирам женското начало в мен - да осмисля жената в мен и да поема отговорността за нея.
Не се впускай в БДСМ, там има опасни клопки, трябва да си наистина много наясно със себе си, да познаваш не само желанията си, но и лимитите си, и себе си, и психологията си, и подсъзнанието си, опасно е, ако не си изключително наясно със себе си и подсъзнанието си. Въобще не го препоръчвам. Изобщо не смятам, че там е истината, това е повърхностно решение на проблема, а той е - липса на любов.

9.   Купи си едни дъмбели и стелка за йога. Пандемия е, използвай го за оправдание да се самоизолираш - явно хората около теб ти влияят зле. В краен случай, си намери некой садист еднодневка и не забравяй безопасната дума. Ако не ти е харесало, ще ти минат всякакви мераци. Ако ти хареса, ти си знаеш. Толкова от мен.

10.   Оправи си daddy issue-тата дето имаш.