Какво да правя
В друга държава съм от долу горе една година и все още уча езика кое разбирам кое не.. но се справям. Като цяло с приятелят ми започнахме да работим заедно, но той си намери друга по-заплатена и се премести. Още като започнахме забелязах че един от шефовете ми адски секси. Висок, с атлетично тяло, красив и всяка една жена която работи там го желае. От скоро с него си ставаме много близки.. не знам как но преди си бяхме само на здравей и чао от няколко седмици той не спира да ме търси да си говорим търси близост и със всеки изминал ден падат граници.. той е със самочувствие до небето.. говори само с хора на неговото положение и всички ни гледат и се чудят какво прави той с няква обикновена работничка който дори не говори правилно езика.. и аз се чудя.. знае че си имам приятел и аз знам че си имам приятел обаче когато е около мен забравям всичко. Адски много ме привлича.. не знам какво да правя Обичам приятеля ми от много години сме заедно не искам да изневерявам но как да се контролирам..

Коментари

1.   Ми дай му човека да те опраска един път. Може и повишение да получиш. Щом е със самочувствие до небето, значи е точно за българска кифла.

2.   Какво да ти кажа? С твоя приятел мислиш ли, че имате бъдеще? От гледна точка на финансите твоят е безпаричен в сравнение с шефа ти!

1 е прав, ако искаш секс, адреналин и повишение, избирай шефа, но преди това скъсай с приятеля си и не го лъжи!

Ако все пак мислиш, че с приятеля ти сте много сходни и имате бъдеще, не се занасяй с шефчето с голямато самочувствие.

Като цяло, много срещана дилема за всички млади женички родени в Източния блок, когато отидат на запад - дали да спя с шефа/мениджъра, дали да стана държанка, дали да стана к*рва или директно да се хвърля в дълбокото за по-вече пари, т.е. дали да стана проститутка?

Твой си е избора!

3.   Не знам чуждия език колко го знаеш, ама съдейки по писането ти май и българският ти е чужд. Както и да е...По темата- усеща се, че ти вече 50% и повече си готова да пуснеш на шефа си. Не е станало още само защото той не ти е го предложил директно, но вече е сигурен, че няма да му откажеш. Както е сигурно, че няма да си нито първата, нито последната подчинена, която е нае@ал.
"...знае че си имам приятел..."- много е смешно, ако си мислиш, че това ще го спре. А пък това, че много обичаш приятеля си и не искаш да изневериш звучи фалшиво, след като се чудиш как да се контролираш.

4.   Ако исках повишение вече да съм спала с него виждам че има интерес ;) въпроса беше че държа на приятелят ми и с него не сме от вчера а от години и винаги съм му била вярна.Просто за първи път изпитвам такова силно желание да имам някого.Как веднага си пратите грешни изводи не знам...

5.   Щом е за пръв път, може. То от един път курва не се става.

7.   Хахха въобще не са грешни изводите, работата ти е ясна