Той непрекъснато ми намеква разни неща
Здравейте!Момиче на 20 години съм.
Имам приятел от почти 2 години, Той е на 34. Общо взето между нас всичко вървеше, или поне аз така си мислех. Той има приятел, който от скоро само ми говори, че приятелят ми бил с мене само зареди секса, че гледал само другите жени и тн. Как като били двамата той едва ли не избягвал да се вижда с мен, а искал да излизат с други момичета.

Много ме заболя като ми ги наговори всички тези неща, ама въпреки това как мога да му вярвам напълно? Ами ако лъже? Неговият приятел ми сподели наскоро, че ме харесвал много, обаче аз го отрязах на момента. Не знам в момента моя го гледам само с недоверие, и само ме измъчват тези мисли. Не искам да му казвам приятелят му какво ми наговори, за да не ги скарам ама... Ох много въпроси ми се блъскат! НЯКОЙ ПРЕЖИВЯЛ ТАКОВА НЕЩО? МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ НЕ ИЗДЪРЖАМ ПРОСТО!

P.S. Ужасно съм ревнива, понякога чак до болка!:)

Коментари

1.   Имах подобна ситуация преди години..
Обожавах приятелят си, боготворях го и не исках да повярвам в думите на негов близък. Знаех за чувствата на "доносника" към мен и отдавах думите му на някакво тайно желание да ни скара.
Оказа се, че ме е лъгал не веднъж и дори, за 3 годишната ни връзка, две жени са абортирали от него.
Това не значи, че твоят приятел те мами.. но е възможен вариант. Един разговор (СПОКОЕН), без да споменаваш за приятеля му, би решил проблема. Кажи му, че "женската ти интуиция" подсказва нещо.. и се надявай да бъде искрен с теб.
Успех!

2.   Ревността е най-лошото което имаш. Аз бих говорила направо с него. Ти сама без да ти казва някой друг усещаш ли нещо в поведението му?

3.   Голям приятел, няма що. На твое място щях да кажа на приятеля си какви ги говори другия зад гърба му. Те да се оправят.

4.   Нещо нещо на интрига ми намирисва. Този приятел да не се окаже не дотолкова приятел, ами да иска теб и да се опитва да ви раздели. не твърдя, че мъжа ти (така да го нареча за да не стане повторения с използването на думата приятел) е света вода ненапита, ама... не се връзвай толкова на чуждото мнение. Трябва сама да познаваш мъжа, когото обичаш..

5.   Приятеля му иска да те...

6.   Мирише на интрига, 5 е прав. Честно, ти такива ли работи разказваш на приятелките си за момчетата им? Дори би се стремила да запазиш неща за себе си. Колкто до гледането - всички мъже си гледат, лошо няма, но това нищо не значи!

7.   Аз, ако бях на твое място щях да говоря с приятеля ми и да му разкажа всичко. Щях да се опитам да поговорим и да изясним ситуацията. Разкажи му за неговия приятел. Сподели всичко, седнете, поговорете и се изяснете. По добре е да чуеш истината, отколкото в главата ти постоянно да има съмнения, въпроси и подозрения от рода на "Как мога да му вярвам напълно? Ами ако лъже? " Провери дали лъже. Бъди смела и успех!

8.   Аз също имах подобно преживяване и за жалост аз бях приятелката, която трябваше да отваря очите. Моята най - добра приятелка с която се познавам цял живот имаше връзка с момче от година и няколко месеца, когато ми сподели (по- скоро се хвалеше) , че излиза и с други мъже по - възрастни заради тръпката и просто ходи с това момче за сигурност. Е да , но и той беше мой близък приятел, не колкото нея , но все пак близък и след разговор с нея в който тя не се вразуми, говорих с него. Първоначално се шокира и помисли , че имам чувства към него, което в случая изобщо не беше така, спря да ми говори , както и приятелката ми .... е най - накрая след още година те се разделиха, защото човека разбрал всичко .... не казвам разбира се , че е задължително твоя човек да ти изневерява, но определено си заслужава да поговориш с него, може да споменеш, че са ти разказали, но не точно кой . Просто с намек, все пак разликата ви е 14 години и може и да се е случвало да ти изневери, не го казавам с цел да обидя който и да е , а с мисъл , че той очаква едни неща от живота , а ти други и колкото и да се обичате това в даден момент ще си каже думата. Е, успех и дано всичко да е просто измислица, а ако е точно това, по - добре сподели с гаджето си, че неговия "приятел" злослови по негов адрес.

10.   Приятелят му много загрижен за теб, бе! Какъв добър човечец, значи! Той е постигнал каквото е целял-напълнил ти е главата с глупости-сигурно те харесва и злобее срещу приятеля си, вкарва интриги да се карате, или ти отнемаш от времето им да се шляят заедно... Или може би е грозен тъпак, който злобее, че си няма гадже и иска да не е сам в самотата си! Я си поговори с твоя човек и му кажи тези неща-и да избира-или теб или интриганта!

11.   Това е мъжкото приятелство - ефирно и фалшиво точно колкото женското.

12.   Авторката:Лошото е, че онзи ме заплаши, че ако кажа нещо на моя такава интрига щял да завърти, че накрая аз да излезна виновна:(Че го бил казвал за да съм си отворила очите и прочие...