Как да й се отблагодаря?
Здравейте, пиша с един малко по-специфичен въпрос, относно една колежка в университета. Понеже на мен ми се наложи да пътувам точно, когато трябваше да си заверяваме книжките и да оправяме разни документи в университета, помолих въпросната колежка да занесе и моята книжка и въобще да ме отмени в това отношение. Тя го направи и беше много коректна, но проблемът при мен произлиза от това, че откакто се затопли, с нея се виждахме по-често, а аз от известно време си падам по нея. Има тяло на богиня, винаги се носи оскъдно облечена и ми е супер кофти, че я искам основно за секс. Иска ми се да й се отблагодаря за услугата, като я вкарам в леглото. Ще бъда безкрайно благодарен на всички, които ме посъветват как да го направя!

Коментари

1.   Ха ха ха! Вземи я почерпи един коктейл поне, бе авторе! Пари ли нямаш или си такава пинтия? Щял да се отблагодарява в натура като някоя закъсала к...?! Хем си я използвал да ти направи услуга, хем и секс да ти пусне! Че тя може изобщо да не иска да легне с тебе! Особено ако разбере, че това е за благодарност! Ега ти селяндурското мислене!

2.   Струва ми се, че няма да и се отблагодариш, ами ще искаш нова услуга от нея. Вероятно ще те отреже и ще пострадат и колегиалните ви отношения.

3.   Ха-ха-ха аве номер едно, до кога ще считате секса , който давате на мъжа като услуга, бартер, награда и валута за придобиване на нещо? Аман от курви бе! Не е ли секса взаимно удоволствие? Или е кеф само за мъжа? Както ти е кеф да пиеш коктейла, така ще ти е кеф и да ти влиза нали? И после оргазъм. Даже много по-голям кеф от котейла според мен. Закъсалата явно си ти, като някакъв просяк, се чудиш, кой да измуфтиш за едно пиене.

Авторе, без почерпка няма да минеш. Обаче задължително алкохол и повечеко. Гледай да я понапиеш и задължително да е вечер. Вечер хората губят повече задръжки стават по-емоционални. Поразпитай я в каква обстановка обича да излиза. Кръчма, пияно бар, ресторант? Проучи на какво се кефи. Не бързай. За голямата риба, трябва повечко чакане. Отначало пробвай само физически контакти.Хващай я неволно за ръката примерно до като пресичате уж да я предпазиш. Една жена, ако не ти се дърпа при физически контакт, половината ебане ти е в кърпа вързано.

Чингис Хан

4.   Да ѝ се от благодариш, като я вкараш в леглото? Хах!
Ж33

5.   Услуга, като я натаковаш?! Тя не ти е споделяла, че го иска, ти го искаш.
Съвет, пробвай да стоиш на сянка.

6.   Я па тоя

да използват секс като награда могат само жените, по-добре я почерпи нещо

7.   И ако се изложиш в леглото? Я, по-добре й купи шоколад...

9.   Защо реши, че след като ти е помогнала, е навита ла спи с теб? М? Много долно от страна на мъжете е да смятате любезността за флирт. Обикновено не е. Аз също съм помагала на курви като теб, авторе, без да знам и като научих какво им се върти в главите, получиха по един шут отзад. Относно облеклото, всеки сам си решава как да ходи. Тук не ти е Саудитска Арабия, няма и да стане. Бегай там.

Нина

10.   Сополанко, за благодарност към момичето ще си извадиш пишката?!
Тя била с тяло на богиня, тая твоя пишка дали е като на бог, поне да не се излагаш като ще я вееш?
Приготви и торбичка за повръщане за всеки случай!

11.   Ха-ха!
Представям си жената на ректора ако ти беше направила услуга - в какъв филм щеше да си сега! То не филм, ами цял сериал...
Даже можеше и по вестниците да ви пишат - трагично загинал студент при неизяснени обстоятелства...

13.   Добре си решил. Така е редно. И аз така постъпих. Една приятелка на жена ми стана причина а се запознаем. Винаги съм и бил много благодарен, но нямах възможност да и се отблагодаря. Чак след 4 години, когато се разведох и жена ми с любовника и, и детето ми взеха апартамента, реших да се отблагодаря на тази приятелка. Няколко месеца и благодарих, докато зачена, изчаках още няколко месеца и я пратих да живее при брат си, който живееше с жена ми.
Благодарност. По-добре късно, отколкото никога.