Приятел или не?
Здравейте, аз съм момче на 17 години. Мисля, че съм писал тук преди. Както и да е. Нека да започна от там, че преди бях много срамежлив и не допусках хора до себе си. Промених се, и уж намерих приятели. Забравих да кажа, че съм гей. И намерих приятелка. Споделяме и сме добри приятели, поне според мен. Но тя има приятел за който нямам добро мнение. Той работи и е на 24г. а тя на 17г. Той работи в Германия а тя учи. Изневерявал и е, а тя му прости. Правила е секс с него, но я е страх да каже на родителите и. Много пъти сме се карали защото тя постоянно говори с него, и аз като я питам защо не вдига.... Еми пише с него. Не я задължавам да ми пише ама е малко тъпо да започваш приятелство с някой да му пишеш един път в седмицата. Приятели сме от две години. Много ме дразни, че не ми звъни и пише никога първа. Защо? Еми питам я и винаги казва, че има работа. Много пъти съм прекратява приятелства заради такива неща. Ама вече ми писва. Ти да си приятел с някой а той първото което е да не се сеща за теб, да я слушаш постоянно как говори за нейните неща, а като искам аз да говоря нещо тя не ме слуша. Казва ми, че се мисля за нещо повече. Еми тя говори постоянно за другите и ме пита дали гъза и е достатъчно голям. И когато след поредния скандал заради приятелят и, ми реве, и ми казва, че винаги съм до нея в трудните моменти, а тя не е до мен. Кажете ми, и мокя без тъпи съвети от хора които не разбират какво е да губиш приятели. Какво да правя? Има ли смисъл да се опитвам да говоря с нея? Човек които никога не ме търси, използва едва ли не като удушник и никога не ме изслушва! Благодаря, предварително!!!

Коментари

1.   И на двамата ви трябва кошче за душевни отпадъци, някой душеприказчик, да ви слуша жалбите и излиянията и да ви успокоява. Психолозите го правят, но срещу заплащане на час. Отдушник е думата, която си искал да напишеш. Удушник вероятно е нещо, свързано с душене.:))))