Престанете да коментирате изневеряващите! Темата е изчерпана, знае се защо изневеряват
Здравейте,
Много коментари за тези изневеряващи, много нещо. Прекалено голямо внимание им обръщате. А причината да изневеряват е ясна. Просто не могат да живеят с един сексуален партньор. Десет брака да имат пак ще изневеряват. И за най-големия виртуоз в секса да са женени пак ще изневеряват.
Тук не включвам суингарите-те са наясно със себе си. Чест и почитания!
Тук не включвам семейните с отворен брак -те са наясно със себе си. Чест и почитания!
Тук не включвам - влюбилите се един в друг и се развели да живеят заедна. Смели хора. Чест и почитания!
В групата на изневеряващите включвам тези мишоци, които си търсят моногамен партньор за сигурност и спокойствие, а в същото време се крият и хойкат насам-натам, с този и онзи, с тази и онази намиращи си различни причини и оправдания за поведението си. Всичко това те го осъзнават, но не могат да спрат. Проблемът обаче е и друг: те нито се приемат за сексуално зависими, нито искат да се подложат на терапия, нито се смятат за виновни пред партньора си, нито полагат сили да спрат, а бе с една дума прави са отвсякъде. Същевременно въобще не допускат в съзнанието си, че партьора им също изневерява. Твърдят дори, че безумно обичат човека до себе си, дори когато му изневеряват.
Ами, това е! Има такава категория мъже и жени, те съществуват и живеят сред нас, те са част от нашето ежедневие и ние трябва да приемем това.
Истинска любов пожелавам на всички

Коментари

1.   Моногамията, не е естествена. Наложена ни е от норми, за да намалим природните си инстинкти. Казва го човек, който Не изневерява Физически, но иначе го правя редовно в представите си...и това трябва да ме прави по твоята логика също човек с проблем. Излиза, че съм лицемер. Не пред жена ми, на нея и казвам коя бих изчукал въпреки, че него правя, а пред себе си. Да ти имам категоризациите! Идиот...

2.   Да, за мъж, който ми се кълнеше колко ме обича години наред и секс не му беше отказвано изневери ми с проститутка същия месец, в който се роди детето ни, както и месеците след това като държа да подчертая, че получи секс деня след минаването на кръвта, която изтича след раждането при мен след 40-тия ден. Не само, че секс не му е отказвано, а и всякакво сексуално желание. По-възрастен е. От случайно съобщение се разбра, че е ходил при проститутка при това я е заплашил да не си отваря устата по телефона. По-възрастна от мен жена, платена жена в периода, когато се жалваше, че няма пари за нищо (дете, домакинство, всичко). Извод: престанах да вярвам в любовта, страдах, плаках, дадох си време. Нещо наивно и чисто в мен се пречупи и вече си мисля, че всеки лъже, мишкувай, да, точно като мишка, придобих една мнителност, която не ми харесва. Докато приятелки избират сватбени рокли, получават красиво предложение и имат хубави, хубави празници най-хубавият период в живота ми се помрачи. Отслабнах и много се депресирах. Да си предаден е ужасно чувство

3.   Най ме кефят арабите!
Имаш пари - имаш 4 жени.
Нямаш пари - лъскаш сам бастуна!

4.   2, ехе-е-е.. Като те чета имам чувството че някакви търговски сделки разигравате и сте подписали договор, и той въпреки изгодните за него условия, го е нарушил в твой ущърб... Всъщност нещата са доста по-прости. При раждането на детето, жената съвсем несъзнателно съсредоточава всичкото си внимание върху него, и мъжът често се чувства излишен.
Ти това с проститутката, наистина ли му викаш "изневяра"?!
Май изобщо не си в час.. (а като гледам - не искаш и да влезеш)

5.   До 2

Да си подбирала по-добре!

Мъж

6.   До 1. Авторът говори за физическа изневяра, а не за извратените ти емоционални състояния. Това да казваш на съпругата си, коя жена искаш да изчукаш и да не го правиш е още по лошо и за нея, и за теб.

7.   Номер 1, напълно те разбирам, тя и жена ти в представите си е с друг.

8.   Супер, а сега трябва да разберем и защо все още са заедно, е, не е трудно да се досетим, но все пак.

9.   Чест дава добичето на суингъри, на отворени връзки, на още там дебили. На педофили подпичкваш ли се? Като им даваш чест, не коментирай за изневяра, ненормалнико.

10.   4, ти не си в час и изобщо не си наясно нито какво е любов, нито какво е семейство. То и жената като преспи с някой ако си го има като жиголо, дай и това да не наричаме изневяра

11.   До 10. Чест им дава, защото са честни един към друг. Просто е..

12.   Н 4, дава чест на откровените по между си, там е разликата.

13.   До 2

Какво означава "секс не му беше отказвано"? В една връзка се очаква само единият да иска секс, а другият не? Тогава това вече не е връзка, асъжителство по неволя.

14.   Смешна тема! Авторе, направи ни услуга и карай на сиунгърки! Или поне на "немоногамни" - каже ли ти, че е моногамна, бягай далеч!

15.   За или против няма да коментирам, ама не разбирам с това ли ви се изчерпва живота с некви чушки и краставици . Все едно сте пилци пици в клети. Сакън да не избега некой.

16.   Авторът акцентира на честността в една връзка, затова дава пример със суингъри и тези живеещи в отворена връзка. Та иска да каже, по-добре е да си честен и откровен с партньора си, отколкото да мишкуваш и да го лъжеш. Съгласен съм с това, чи изневеряващите са полегати, те и затова не се женят помежду си.
Трябва малко човек да се напъне да вникне в един текст вместо да го чете отгоре-отгоре и после да плюе.

17.   Абе, всичко това е вярно авторе, но има една поговорка "страх лозе пази". И при изневеряващите е така, искат да се ебат навън, без да се развеждат, защото иначе ще им се развали уюта и няма кой да плаща сметките. Ибрикчийска работа, това е.