Защо жените над 25 не искат да се примирят, че са стари, и вече никой мъж не ги иска?
Въпросът ми е съвсем ясен и красноречив. Защо жените над 25 отказват да приемат, че вече не са първа младост и вече не са така свежи, сексапилни и красиви, като момичетата на 15-16, и леят толкова много злоба и омраза по тях, постоянно се сравняват с тях, че и даже се изкарват по-млади от тях? Може би от завист към тях, заради младите гаджета, които така мечтаят и бленуват да им откраднат? Драги жени над 25, мисля, че е крайно време да се изправите пред суровата, болезнена истина - жената на 25-26 започва да се сбръчква, остарява и погрознява прогресивно. Кожата се отпуска и увисва грозно, като гушата на пуйка, и става страшно набръчкана, грапава, мазна, потна и миризлива, и адски непоносима и отвратителна на допир, и с колкото и гримове и фон дьо тен да се мажете, и колкото и лифтинг процедури да си правите, нищо не може да спре силата на гравитацията. С нищо не можете повече да залъжете мъжете, че сте като младите момичета - друго си е младо, свежо, зелено, палаво и игриво агънце на 15-16, друго е дърта, застояла, вмирисана от употреба чанта от 25 нагоре, не може да се сравнява. Та, въпросът ми е: Драги жени над 25, как очаквате мъжете да погледнат на вас като на млади момиченца, след като само външният ви вид е като на застарели 50 годишни пачаври?

Коментари

1-50 от 80

1.   Човек, ти добре ли си главата ? Сериозно питам, трябва ти лекар. Първо - за какви 15-16 годишни говориш ? Те са деца ! Второ, жените над 25 далеч не са грозни и сбръчкани. Явно си мъж, не знам на колко си, но дано не се занимаваш с малолетни деца ! И дано темата е еб@вка... Всяка възраст си има своите красиви черти. Виждала съм жени и мъже над 50, които изглеждат много добре. Не може хората да сме винаги млади "агънца". Имаш психично разстройство според мен и огромна насъбрала се злоба. Направо не знам какво друго да ти кажа...без коментар.

3.   Улучи болната тема на много от жените :D. За щастие това не ме засяга, въпреки че съм на 30. Омъжена съм от дълго време и с мъжа ми се разбираме. Нямам комплекси и не ми дреме кой и какво мисли за мене. Поначало не спортувам и кожата на краката ми е отпусната, като тяло бивам.. Нито съм манекенка, нито дебела, в лице съм младолика и нямам бръчки.. Не завиждам на никоя и което си е истина, си е така! Младото си е младо, но не всички са красавици. Аз запълних "критериите" на мъжа ми, както и той мойте, така че се взехме и се обичаме. Под критерии... Той ми е първия приятел, гадже и всичко сме изживели заедно. Това му е по- важно, отколкото 15-16 годишни, които духат на всички за по 5 лева и са пускали на всеки батко, за да се качат и повозят в колата му.

4.   Жените над 25 ли?! Те под 25 са още деца - живеят при техните, тате носи - мама меси, а "жената" си чати безгрижно по разни социални мрежи...

6.   Много си прав! Всеки може да чукне в интернет и ще види, че пикът на женската хубост е на 18 години. До към 30 красотата ѝ се изчерпва.
Докато мъжете са в своя пик на 50. Тогава са и най-желани, разбира се, ако са постигнали нещо в живота...

Жената е най-млада, най-привлекателна и красива в периода 16-24 г. След това разликата е налице и я виждаме всички при всички дами.

7.   Зависи доста от гените и начина на живот, чак такива обобщения не бих правил като автора, а и по скоро бих сложил граница от 30 не 25 като него, защото 25-29 все още стават докато след 30 почват промените при повечето. А и има някои жени които остаряват добре и които през 30те и 40те си години изглеждат също толкова добре колкото са изглеждали и през 20те или преди това.
Например Пеги от ''Женени с деца'' е през 30те си и малко от 40те когато се снима сериала и въпреки това ми е харесвала повече от дъщерята която е с 20 години някъде по-млада.Или Моника Белучи, Уинона Райдър и др. Но това не е само с актрисите ами например сещам се когато бях студент, до една дюнерджийница видях 3-4 мадами на 35-38 някъде които се връщаха от бар или нещо подобно,но на външен вид пръскаха и не отстъпваха на студентките на по 20-25.

8.   Може би ще засегна и двата лагера и ще получа много единички, но ще си кажа мнението.

Това си е удар по егото. Една жена и на 60 няма да си признае, че е грозна. Все едно мъж да си признае, че с годините му става все по-мек. Никакъв шанс.

Иначе умишлено съм наблюдавал жени на различни възрастни. Разбира се, то си и до ген и начин на живот, но като цяло за мен най са красиви на 19-24. След това вече процентът красиви започва да пада. До към 27-30 все още има красиви, но са малко по-малко като процент. След 30 вече процентът рязко започва да пада. Ако да речем на 20 г. 30% от жентие са красиви, то на 30 - са не повече от 10, а след 35 са си направо изключения, под 1%. И колкото и джуки и татуси да си правят и колкото и на фитнес да ходят, не помага. Няма го това свежо и младо излъчване. Да, може да игори някоя излишна мазнинка и да се подобри малко визията, но излъчването вече не е същото. Няма как да сравниш естествено извяна 20-годишна мацка, бъкаща от естрооген и прогестерон с 40-годишна кака, пък ако ще и изкуствено изваяна. Нито кожата, нито аромата ѝ, ното излъчването, нито стойката, походката, езика на тялото, феромоните, нищо не е същото вече.

Но истината е, че и ние мъжете не ставаме по-хубави с възрастта. Макар че при нас е малко по-различно, защото на мъжа понякога му отива да изглежда като по-зрял, тъй като той се възприема като лидер и трябва да е опитен, патил и т.н., но това е по-малкия процент. Повечето си остаряваме по не особено красив начин. Айде поне богатите мъже могат да компенсират с пари, ако нямат нищо против да чукат меркантилни кифли.

9.   Имаш сериозна нужда от психотерапевт. Вече са ти го написали в коментар 1, не мисля са се повтарям.
Май търсиш с какво да се оправдаеш пред себе си, че имаш педофилски наклонности.
Младите също търсим младо, не щем сбръчкани деденца с жилаво месо. Тези от нас, които се прежалват за пари, в 90% от случаите имат daddy issues.
Ж21

10.   Глупости са това. Фолк певицата Лияна живее наблизо и е на 40 години - мога да ти кажа, че скрива 90% от пиклите в малкия си джоб. Няма грам сланинка по нея, кожата й е опъната, косата дълга и поддържана, висока е, с уникална усмивка и зъби.

На момичетата 15-18г.(момичета - не жени!), предимството им е, че тамън излизат от пубертета и са с прясно развити вторични полови белези. Повечето ги мързи да спортуват след това и да се поддържат - пият, пушат, ядат мазнотии и сладко - и затова на 25г. някой увисват. В случая трябва да виниш мързела им, а не възрастта.

Има уникални жени и на 30 и на 35, а в някои случаи и на 40! Не те знам за какви 15 годишни говориш, но ако си зрял мъж не ти ли е малко ниска границата ? С балони и карти ю ги о ли ходиш по срещите ?

ZZ

11.   Това са пълни групости. Една жена над 25 все още е млада. Всичко е до гени и грижа. Има жени на 30, които са красиви и елегантни, има и свинелки на по 20. Аз лично знам много жени, които над 25 си намериха половинки и си имат деца. Знам жена над 30, която като си качи една обикновена снимка във фейсбука, почват да валят покани, че даже и перверзни предложения.
Между другото, убедена съм, че ако някое "агънце" напише, че иска висок, красив и заможен мъж, пръв ще писнеш каква златотълрсачка е и как била важна личността на мъжа, докато по отношение на жените само визията е важна за теб. Лицемерие. После за не цивриш пак, че всички жени са "к*рви", защото не си гледал качествата на време. И твоята визия е до време, а мъжете след 30 обикновено пускат шкембета, почват да оплешивяват и да се сбръчкват.

12.   "и вече не са така свежи, сексапилни и красиви, като момичетата на 15-16"

Предвид тези педофилски изцепки, искрено се надявам, че модераторите вече са предали IP-то на автора на съответните власти.

"да се сбръчква, остарява и погрознява прогресивно. Кожата се отпуска и увисва грозно, като гушата на пуйка, и става страшно набръчкана, грапава, мазна, потна и миризлива, и адски непоносима и отвратителна на допир"

"дърта, застояла, вмирисана от употреба чанта от 25 нагоре"

Очевиден трол. :D

Авторче, така като гледам си неосъзнат гей бе, братле. :) Споко, в панделата ще имаш предостатъчно време да се насладиш на мъжки ласки. :)

13.   ХАхаха автора наистина успя да ме развесели,че ми беше скучно.Иначе по темата никой разумен човек не би се съгласил с подобно дебилно мнение,дори дете да попиташ ще ти каже че това са пълни глупости особено ако се поддържа една жена и на 40 може да си е огън,както каза някой по-отгоре зависи също от гени и начин на живот

14.   100% вярно.

Те и на 35 така си мислят.

БГ жените = микс от соц кретения западна курвения

16.   Жените над 25 били стари? Ти май верно не си добре с главния. Те до 30 даже са още деца. При някои даже живота им започва след 40.
Ти да не си някакъв пубер на 15 ?

М41

18.   Хахахахаха, ще се пукна от смях!
Омъжих се (за първи път! ) на 44!
Имаме дете (първо за двамата) на 2 години!
След бременността тежах 3 кг по-малко от преди (а наддадох точно 11 кг. накрая в 9 тия месец). И в момента съм 60 кг., 165 см.
Хайде, не съм имала огледало да се гледам явно, ама сляп ли бил мъжът ми? Очевидно, а и необразован, че не е чел тази прекрасна статия, хахахаха!

Ж47

19.   Леле, колко злоба в един пост. Не е първият в този стил. Направо ми е тъжно за автора. Още по-тъжно ми става, ако си представя, че е някое младо момче на 25-30 г., което вместо да се обича с млади момичета на неговите години, си губи времето в хейтване, тролене и т.н.

20.   След 30 вече кожата не е същата, но пък 15-16 е твърде крехка възраст, за да се споменава изобщо. От 18 до 30 е разцвета, като има и изключения. Зависи от гена и от поддръжката. След 40 обаче нищо не може да се направи. Това по отношение на външността, което е твърде повърхностно, за да служи за критерии за качеството на един човек. При мъжете е същото. И те имат своите години на хубост, адреналин, потентност, мъжки сексапил и определено това не е след 50. Обикновено от 25 до 40 и то не при всички. Повечето са тотал щета, особено в България. Бирени шкембаци, пилешки мускулчета, ниски, плешиви и доста комплексирани. Определено повече красиви жени има, отколкото мъже.

21.   Хм...аз съм на 36 имам дете , приятелят ми ен а 28, съвсем съм с добре, защо да се ядосвам, не ми е липсвало мъжко внимание през годините.
АВТОРЪТ не си е пил хапчетата или някоя го е прецакала

22.   До 20-23 говорим буквално за момичета. След това за неосъзнати тепърва майки... и след 30 говорим за жени. Интересното е че като си тийн не възприемаш гледната точка от тази страна, защото няма от къде да имаш опит. Като пораснете ще разберете, че няма нищо по женствено и красив от една осъзнала се жена. И не ви говоря само за ебането, а за маниери, интелект, разбирания. До 20 години едно момиче какво мнение ще има и отношение за живота незнам. Та това дете още живее при родителите си или е от "цяла" година на квартира. Та тези женствени жени до скоро са се хвалили една на друга, че са пили КАФЕ вече няколко пъти и че са ходили на дискотека.

23.   Да оставим педофилията настрана, но наистина много жени на 30 дори не осъзнават, че биологичният часовник тиктака и не всичко е постване във Фейсбук, рокличка и гримче. Да, вече на 30 жената трябва да се поразмисли и ако иска деца, първо да започне да прави първото, защото при широко разпространеното инвитро за второ дете се чака задължително 2 години, заради операцията.... Странни са ми жени, особено в граничната възраст от 35, без деца, без връзка, живеещи при мама и тате и в много случаи изтъняват нарочно гласа си, за да звучи по детски, турили едни роклички, които като модел отиват на две годишни. Мъжете не отстъпват. Мъже на по 40 се обличат като тийнейджъри, разцъкват в сайтове за секс, ходят по проститутки, а пари да си оправят зъбите не дават, захапали цигарата, лицето им набръчкано като вестник от пушене и кофти храна.. Ние сме народ не втора, а пета употреба.

24.   Има някои жени, които отдалече изглеждаш като топ модел, обаче от близко става олеле майко. 2 пласта шпакловка с грим.
Ония ден пред мене две такива си говорят и едната вика на другата:
Не мога да възприема мъж, който няма книжка е и не може ме закара.
И те така те...

25.   хахах, интересна тема, ама това с 15 - 16 годишните ме уби. Очевидно, че поста е провокативен и леко тролски, ама....

1. Пример

Три съученички на сестра ми. И трите на 22-3, супер красиви, свежи, абе ТОП. Не ги виждам около година и половина, през която се оказва, че и трите са се наливали с алкохол до безпаметност по 2 пъти седмично.
Лелле, като ги видях... бяха дръпнали с 10 години напред... падна ми ченето.

Извод: Алкохолът състарява със скоростта на светлината

2. Така описаните 15-16 годишни- супер свежи, обаче дечковци- виждам пак една такава мацка (25г.) от училище, е бате, беше станала една от най-хубавите жени които съм виждал и ако я сложиш до 100 такива 15-6 годишни, никога няма да отместиш поглед от нея. Тя на 15-16 беше едно измито момиченце 45 кг със едни зачервени бузки.

3. Има голяма разлика между сегашните 16 годишни и преди 10-15 години. Модата се измени (голи кореми, къси гащи- с размер на бикини и т.н), носят се много, ама много повече гримове, които ги правят да изглеждат на супер стегнати и свежи 22-3 годишни, а всъщност, то се научило да си връзва обувките оня ден.... Като един приятел вика, забивам едно страшно гадже в дискотеката и я питам все пак на колко си.... тя му казала на 14, ама тя 1.70 .... цици, гримове.....хахахахах

4. Няма да обижадам българките, ама не са топ красавици, дори като ученик (не беше толкова отдавна), познавах цялата гимназия, ама цялата и открояващите се с естествена красота от 500-600 момичета бяха не повече от 50 (10%) Другите си бяха нищо особено.

28.   Днес бях на плаж и очите ми яко шареха, имаше си изобилие от жени и останах доволен от "плажчето":)
Та наблюдавах, че тези над 30 определено са настъпили промени, които някак си не ги прави толкова секси, колкото тези до 25-26 да кажем
По-младите братко стегнати задни части без стрии , стегнати гърди, стегнати коремчета... бонбонки, докато тези над тях работите определено куцат, но това е кръговрата на живота, никой не може да избяга от това, като това важи и за мъжете, но поне при тях, ако се поддържат добре до 40 г могат да изглеждат като 20 годишни, че и по-добре

30.   Аз пък не мога да разбера, авторе, на теб какъв ти е проблемът с това?

31.   30 - проблемът е в това, че българката от никой и нищо не си вади поука и не си взима бележка!

33.   Ха, аз съм на 31г, но едно момче на 25г ме хареса и се интересува, така че не точно. Дори и за 50годишните си има мъже. Не е нужно всеки да иска 22 годишни.

34.   Какъв ви е проблема, всички остарява е. Като ти харесва някоя, какво значение има на колко е, някой да не те кара да я взимаш като не те устройва.

35.   Kaквито са жените над 25, такива са си. На автора, какво му пречат и какво го вълнуват очакванията или представите им? Той нали с тях не се занимава. Защо им търси отчет и обяснение?

Ако е ученик е нормално да се интересува от момичета на своята възраст - нека си общува и социализира с тях, какво го бъркат изобщо жените над 25? Щом харесва ученички, нека сваля ученички. Само се опасявам, че той самият отдавна не е ученик. В България сексът с 15-16 годишни все още е престъпление. Любопитно, дали авторът е наясно, какво ще направи с него бащата на 15-годишното палаво и игриво агънце, ако му чуе разсъжденията.

Психопатска е леко самата тема - имам чувството, че става въпрос за човек, който е толкова вътре в собствената си изкривена реалност, че дори не осъзнава обективният смисълът на написаното и как се възприема то от нормалните хора. Стряскащо, но пък със сигурност дърпа интерес и провокира реакция - предполагам затова се и допускат подобни изказвания.

36.   Предлагам твоите дружки по "предпочитания" масово да "отрежете" 25-годишните и да ми дадеш адресите на отрязаните! Тъкмо да имам огромна база данни със "стари" според вас жени. Ах, как ще им се радвам! Ама то едно е да си мъж, друго е да си... сети се сам какво! Стари били... пич, звучиш като 5-годишно дете, за което 20-годишните са дедовци, а 30-годишните са с единия крак в гроба. Да не казвам какво е положението от 40 години нагоре за същото хлапе! Столетници, баце! Все си мислех, че в някой момент пораствате, ама явно някои си остават с акъл на 5-годишни... Че и акъл раздават - пак като 5-годишните, които са егоисти и смятат себе си за номер едно. Детска му работа!

37.   Как може да твърдите, че жените на 25 са стари? Моля? хаха това може да го каже или някой педофил или някой който не може да предложи нищо на една истинска жена и затова търси малките ученички, защото тях лесно може да ги зариби. Хайде авторе, признай си от кой от двата типа си?

Една жена е най-красива и в своята най-голяма зрялост и най-силна сексуална енергия между 25-30, защото освен поддържан външен вид, може да предложи и интелект, обноски, както и сериозно отношение. Нещо, което не може да бъде предложено от по-малко момиче, защото то още не е узряло и не знае е*е ли му се или му се пикае.

За дамите над 30 - не знам повече от вас как може да твърдите, че били грозни, обаче аз такива парчета съм виждал на 30 , че ще ви падне ченето и само педофил или гей би твърдял, че не са по-сексапилни от повечето 20 годишни. Ако не ми вярвате - тръгнете един уикенд в кварталите в полите на Витоша - Бояна, Драгалевци, Симеоново....ще видите тогава доста майки на 30 и малко нагоре които излизат с децата или пък отиват да бягат в гората или пък да тренират йога. Само гледайте, след това малките 20 годишни пикли ще ви се струват грозните :)

42.   Май за някой "гроздето е кисело" и сега се опитва сам себе си да убеди, че 25 годишните са стари и грозни, абе направо да се затварят по къщите и да плетат докато гледат сериала, вместо да си признае, че някоя 25 годишна му е била шута, защото явно не става.
Смешна работа!
Авторе, а аз като съм на 35, какво да правя? Да ходя да си прережа вените ли? Че явно изглеждам като 90 годишната си баба и няма смисъл да живея.

43.   Аз съм 37-ми и в добавка към предния ми коментар, ще спомена, че повечето момичета под 20 годишна възраст, в днешно време, са с паласки, поради вредния начин на живот който водят от малки - хранят се с дюнери и други боклуци, наливат се с алкохол, пушат и почти не спортуват. Аз лично много рядко виждам ученичка с хубаво тяло или черти на лицето. Повечето са доста зле изглеждащи поради деструктивния си начин на живот. Не така стоят нещата обаче сред по-големите жени. Повечето жени, които съм виждал и които познавам, над 20 -25 годишна възраст водят здравословен начин на живот - хранят се с био храни, ходят редовно на фитнес, ходят на йога, бягат редовно в парка или в планината и тн. Въобще не знам как може да става дума за сравнение между малките пикли и истинските жени. Освен, както споменах вече в предния си коментар - ако не си педофил :)

44.   Объркал си заглавието, авторе!
Поправка "защо жените под/над/около 25 не се примирят и започнат да ми пускат и на мен"

45.   Номер 9, като спомена за жилавото месо, наскоро едни твои връстнички (май и по-малки от теб) споделиха друга гледна точка по темата:
https://fb.watch/72oJbUW-K2/

Има жени на по 40 години, които с лекота обират погледите и са по-стегнати и хубави от огромна част от младите жени, но всичко е въпрос на гени, хранителен режим и спорт. Аз не деля жените на възраст, защото същественото е какви са като отношение, поведение и полагани грижи за здравето и фигурата си. Няма какво да се лъжем - както сред каките се намират хубавици, изградили ценностна система и наложили си полени ежедневни навици, така и сред 15-20 годишните има отпуснати, "закачени" целодневно в екрана на телефона, ядящи вредни храни, пушещи по една кутия цигари на ден или дори "трева", пиещи алкохол, затлъстели, мързеливи и нехубави момичета и жени. Разнообразие - бол.

- Кифлоприземител

47.   Докато някои мъже мерят жените през чатала си, други създадоха семейства.

48.   Един такъв докато ми обясняваше как на 30 вече съм стара и само залиташе по синоптички, инфлуенсърки и моделки и им лайкваше всички възможни снимки, му бих шута и после остана много изненадан...

49.   Темата е предполагам провокация или цели да засегне точно определен човек...Но както е известно на всички - за всеки влак си има пътници.

50.   По принцип една жена колкото по-рано роди, толкова по-здраво дете ще роди и за нея самата е по-здравословно. Това е и основната функция на жената и подсъзнателно това я прави и привлекателна за мъжете. От постовете до голяма степен си потвърди това, което каза автора, е че по-възрастните от 25г. жени просто са комплексирани заради възраста си. Самото неписано правило , че жена не се пита на колко години е, доказва този техен комплекс.

Чингис Хан

52.   По темата: жените на 25 са млади, на 30 пак са млади, на 35 - също, но зависи и от гл. точка. Аз съм на 50 и 40 год. ми се виждат млади. Аз си признавам, че годините ми личат и не съм в някакво нереално опиянение като една тук, която твърди, че на 47 с 2 годишно дете била млада. Ме не е. Дори и да изглежда добте, това ще продължи две-три години. На тая възраст почват и много болежки и изобщо не е ок за деца и т.н.

53.   От 14 нагоре е законната възраст за секс. Идиоти да не коментират наизуст без да са чели закона. Иначе авторът е прав. След 25 кожата започва да старее. Жените по-рано съзряваме, но и по-рано ни изтича срокът на годност. Кофти е да се признае, но е самата истина.

56.   Н 31,
И каква според теб поука, и какви бележки трябва да си взимат българките, и от кого? От хаховци като автора, които сами не знаят на кой свят се намират ли?

58.   Хора, не можете ли да се усетите, че това си е чиста провокация?
Като ви гледам, доста рибоци сте се хванали в мрежата на трола.

Раз-съж-да-вай-те! За какво са ви главите, за украса?

Поздрави,
Бате Знай

61.   Пич, ти на 16 ли си?

62.   58, а ти да не мислиш че моя отговор не е провокация (дори и да е истина)!??
РАЗ-СЪЖ-ДА-ВАЙ!

63.   Лелче, 50 годишно, не съм казала, че съм млада (не можеш ли да четеш!?), а че явно на 44 НЕ съм била стара, за да се омъжа за пръв път, че и за секс са ме пожелали явно, щом имам дете (и явно е било доста секс, щото на "тази възраст" не се "хваща" лесно ,нали така!?

Явно и четене с РАЗБИРАНЕ не владееш, щото авторчето иснинуира не, ами направо нагло заявява, че над 25 жените не са желани сексуално и това му е темата, не "старостта"!!

А, и не можеш да отречеш, че съм МЛАДА майка на 2 годишно, хахахаха!

Ж47

64.   Жените на 25 били стари и никой не ги искал? Ти не си добре! И на 40 не ми липсват влюбени в мен, дори и по-млади, нищо че знаят, че съм омъжена. Омъжих се на 30 след 4-годишна връзка, а се запознах с мъжа ми, когато бях на 26. Преследваха ме и 2 бивши гаджета с предложение за брак. Много, много си далече от истината.

65.   "на 40 не ми липсват влюбени в мен"

А като се събуди, гъза ти беше ли захапал чаршафа? Чак пък влюбени, айде моля ти се.

66.   64 - май не познаваш мъжката психика!

67.   Извинявай, но и ти си лелче, защото разликата между 47 и 50 е точно никаква. А това, което разбирам е, че скоро ще си в менопаузата и само в твоите очи ще си млада майка, защото ще те бъркат с баба му . Така че, тетке, по-леко на завоите.

68.   Номера 65 и 66, няма нищо учудващо в думите на номер 64. Почти всички жени имат навика да се самозаблуждават и да възприемат погрешно нещата, що се касае до отношенията им с мъжете. Те считат физическото си хлътване към някоя мъжка кифла за "любов". Също за "любов" считат и напъните на някакви мъже да свалят звезди, докато в действителност те просто искат да ги наебат и после да си бият чукалата, защото не им се занимава с жената извън кревата. Не са една и две жените, които сляпо вярват в подобни самозаблуди и после се оплакват как месеци или дори години наред са търпели някакъв търтей до себе си с красива опаковка и поведение на помияр.

- Кифлоприземител

69.   Едно не мога да разбера от тази малоумна тема, а именно защо и на какво основание мъжете си мислят, че изглеждат по- младолики от жените!? Авторе, ходи го кажи на майка ти това, и после ела да се пенявиш още повече, ще е ясно на всички, че си ял бой.

1-50 от 80