Вкъщи
С мъжа ми като сме вкъщи, седим в различни стаи, спим отделно, а реално нямаме някакъв проблем или нежелание, почти не седим заедно. Вие как сте в това отношение, постоянно ли сте заедно.
Имаме и деца де.

Коментари

1.   Няма такова нещо като: "Какво мислите вие" !
Ако начинът ви на живот ви устройва и двамата, това е страхотно.
Аз лично като мъж и моите хобита, не мога да понасям обсебване или задушаване в стил двама човека да правят постоянно нещо заедно.

2.   Нормално е да не сте по цял ден залепени заедно, ако всеки иска малко спокойствие да свърши нещо. Защо обаче не спите заедно е въпрос, чийто отговор си знаете само вие. Децата трябва да са в детска стая, а вие в спалнята. Ние не сме постоянно заедно, но вечер прекарваме няколко часа в гледане на филми, също имаме малко дете.

3.   И ние сме така, споко.

4.   Ако искате разнообразете по следния начин:пратете децата при баба и дядо за един уикенд и или вие отидете някъде и си спретнете с мъжа един секс маратон и ще се почуствате отново като току що влюбени.Може да ви звучи просташки но работи казвам ви ;)

5.   И ние спим в отделни стаи, като е буден и сме си вкъщи, 90 процента от времето си стои в неговата стая. Да, има собствена стая. Нямаме сериозни семейни проблеми, сексуалният ни живот е добре, но така се получава. Имаме две деца, в средата на 30 години сме. Мои близки са потресени като разберат, че не спим в една спалня, че това било пагубно. Може и така да е, но така сме свикнали.

6.   Не приемам за себе си да спя с мъжа ми в различни стаи.Децата са си деца,но отношенията между мъжа и жената трябва да се поддържат.Голяма грешка на много хора е след появата на децата да спрат да се грижат за отношенията си.Не рядко и секса замира,и развлечения та,вече няма голяма близост.Не е правилно да е така,но все сам решава за себе си.