Любовна авантюра с чужденец, нелепа изневяра или спасение от злото за малко?
Здравейте. Бях на море със семейството за седмица. Живея,на семейни начала с мъж , с когото нещата никак не вървят,но от жал към него,не мога да го изоставя , защото сърце не ми дава, понеже всеки път като заговоря,че трябва да се разделим, той започва да се изкарва,като нещастен самотник и кал съм щяла да го хвърля в ада,ако го зарежа. След това заплашва,че ще ми стори нещо лошо ,на мен и на нашите и че ще прави проблеми,в търговския обект,където работим и т.н... Прекалено жалостива съм,лесно ми става жал, лесно се разтройвам за другите , тихомълком,без да драматизирам и много хора спекулират с моето чувство, включително и във връзките,доста често. Но той се държи изключително грубо с мен,обижда ме , вика , постоянно ми прави скандали за пари и разходи,при положение,че като младо семейство делим всичко... Отначало беше нормален, държеше се добре , съвсем нормално , но после започнаха изблиците на истерия, агресивно поведение , постоянно унижение към мен,към родителите ми и колко зле сме били и какви мишки сме били,в сравнение с него. Трудно е да се отскубна,но търся подходящ момент. Не съм имала време за срещи,защото той знае,че съм от вкъщи на работа,или при родителите ми на гости,или с приятелка на кафе и звъни,когато си поиска. Трябва да намеря подходящ момент,да скъсам с него, но все нямам смелост , жал,страх от него,не от самотата,защото имам с кого друг да бъда. Просто изпитвам ужасен страх да го зарежа... Скарахме се много лошо,преди да замина на море,той не пожела да ме заведе,нито да дойде с мен и семейството ми. Запознах се с един чужденец , случайно , който беше точно мой тип външно - рус, със сини очи,русоляви мигли и вежди, бяла кожа и много нежни , привлекателни черти на лицето. Средно висок,нормално телосложение. От Северна държава. Харесвам такива мъже,като цяло, повече от мургавите и брюнетите,макар ,че има много красиви хора и от тъмния тип. Тъй като аз съм такава, доста светла, с естествено пясъчно руса коса, бледо синьо-зелени очи, и изключително бледа кожа, като мляко , което не е типично за България , харесвам точно такива светли мъже,от такива държави и винаги съм мечтала,да се запозная с такъв мъж. Срещнах го, на плажното барче и се запознахме. Разменихме си телефоните и си писахме, на вайбър. Разбрахме се ,да се видим на следващия ден, той дойде в уреченото време тогава, изключително нежен и усмихнат... А аз бях получила поредната наредба от мъжа си,по телефона и не бях на себе си. Толкова време ,не бях получавала нежност , ласки или целувки от него. Момчето ме хвана за ръка, отидохме на плажа , седнахме и влязохме във водата. Играехме си, започнахме да се прегръщаме във водата , много нежно ме държеше до себе си, докато плувам, придърпваше ме с ръцете си,галеше лицето ми с бузите си,целуваше ме , смееше ми се и ме пазеше,от големите вълни. Чувствах се прекрасно,в ръцете му. Скала изпълнявам детската си мечта,да бъда с точно такова момче,от скандинавска държава. След това си говорихме на плажа много, ядохме царевица и сладолед , хванахме се за ръка и потеглихме на разходка. Предложи ми да отидем на Какао Бийч, но на плажа,защото той беше отседнал в хотел наблизо и харесвал плажа там. Отидохме, разходихме се и там ,хванати за ръка , целуваше ме по бузата и ми се усмихваше. Млад е , на моята възраст ,малко по-голям на 26. Той ме попита дали искам да отидем после,на Какао Бийч ,в нощния бар ,ако съм харесвала нощни клубове. Той не обичал,но заради мен щял да отиде,да ме почерпи и да прекараме добре. Но аз отказах. Покани ме ,в хотелската му стая,да пийнем. Попита ме какво искам,бутилка хубаво вино или шампанско. Езика,на когото общуваме ,беше английски. Казах му,каквото избере той, но аз съм по виното повече,отколкото шампанското. Купихме бутилка вино розе,среден клас , нито много скъпо,нито пък евтино. Скандинавецът ме подкани, аз да избера виното,нямало значение цената. Не исках да съм нахална и избрах средна цена,таккмапе хем да не е много скъпо,хем да ни хареса. Отидохме , гледахме морето от терасата, пихме вино, прегръщахме се , целувахме се нежно,после страстно и нямаше как да не го пожелая... Секс на първа среща, никога не съм имала ,но постоянния нещастен живот с мъжа ми,ме подтикна към търсене на нежност и ласки другаде. И той ме желаеше... Правихме любов , секс ,както искате го наричайте , хареса ми да усещам езика му ,на други места и през това време да ме гали по тялото ми, да ме целува с език,по време на секса и да бъде толкова нежен,че да ме накара да свърша и стена, нещо ,което мъжа ми не е правил от много отдавна. Освен злобеене ,скандали и клетви по адрес на познати и по мой адрес,не съм чувала друго в последната година... Когато ми прави френска ,дори не мога да се възбудя... Не желая близостта му , спя обърната и в ъгъла. Секс правим рядко, макар и да ме изнудва всеки ден,за това. Скандинавецът,чиито име започва с К, ме дари с много повече ласки,романтика и усещания ,за един ден , отколкото мъжа ми за последните месеци. Също и с много нежна френска любов и влажни целувки ,с влажни очи , дори не искаше да му отвръщам на френската,не го и сторих. Хванахме си ръцете после след това. Стана късно и ме попита искам ли да остана ,да преспя там. Казах си,не искам да стигам далеч, отказах му нежно и ме изпрати да се прибирам. Изпрати ме докъдето трябва. Целунахме се по устните и се гушнахме ,за довиждане. Това беше последния ми ден от почивката,на другия ден се прибрах. Скандинавското момче ми каза,ако имам желание моите родители да ме докарат и да плати горивото им,за да бъдем заедно за 2-3 дни ,където е отседнал, преди да си тръгне другия петък,живот и здраве... Било му много приятно с мен. На мен също ми беше изключително приятно,разтърсващо... Той знае,че си имам мъж и не ми пише пръв,докато аз не му пиша,така го предупредих и помолих. Не знам какво да правя ,но се чувствам много объркана и раздвоена , ясно ми е ,че няма сериозни намерения и ще замине за държавата си , но не се приемам за виновна ,в моя случай. Изневярата е нещо лошо,но аз избягах от огъня , отървах се от злото , като за момент се хвърлих в ангелски прегръдки , спасение за кратко,докато отново не се озова в ада... При злия си,злобен и нетърпим мъж... Изневерих му да. С мъж ,за когото цял живот съм си мечтаела. Бих била отново на морето,при него и все по-малко, ме интересува дали мъжът ми ще научи и какво ще си помисли,защото е меко казано изрод. А аз копнеех за нежност толкова дълго време , свита на кълбо... Как да го зарежа ,като ме заплашва с какво ли не , предизвиквайки страх и жал у мен... Жал,задето ще остане жалък и самотен и ще се поболее,ако няма човек до себе си. Кажете какво мислите и ако искате,ме обвинявайте.

Коментари

1.   Ами защо изобщо стоиш с този мъж. Той е психопат и няма да се оправи. Не му казвай,че ще го зарежеш. Така му даваш възможност да си приожи номерата. Събери си багажа, когато го няма и замини някъде, където той не знае, че си. И си поднови връзката със скандинавеца. Отиди му на гости, ако те покани.

2.   Доколкото разбрах ти не се омъжена, нямате деца и си млада. Не виждам какво ти пречи да зарежеш този мъж и да си живееш живота както намериш за добре. Вероятно скандинавецът няма да ти предложи брак, но не пречи да изживеете романса си докрай. Дори може да те покани на гости в своята страна. Аз след такъв тридневен романс с немец вече съм омъжена за него, така че нищо не се знае. Първо се отърви от токсичната връзка и после мисли за нова любов. И не, не мисля, че си направила нещо лошо. Напротив, приятелят ти е манипулатор, който си го заслужава.

3.   Много красива история с този скандинавец :) Имай предвид, че не всички от тях биха имали връзка с чужденка, някои са кофти хора и не стават. Но други са свестни. Имай предвид, че обикновнно при секс на първа среща се приема, че не искаш сериозна връзка. Ако решиш да имаш такава с някой, добре е да отложиш за известно време. Образованието там е безплатно, освен в Норвегия, между другото. Защо просто не кандидатстваш и не заминеш? Цели се в столиците, за да можеш да намериш работа, с 7-10 часа работа за цялата седмица, ще можеш да се издържаш.

Иначе отностно мъжа ти - зарязвай, преди да сме те видели по новините. Няма да остане сам, той и сега сигурно си има не една или две. Нарочно те манипулира. Не му казвай, за да не ти направи нещо, тръгни си докато го няма и ако направи нещо - жалба в полицията. Като го привикат там за обяснения, ще му потънат гемиите. Ако много агресира - ограничителна заповед. Ако трябва напусни града за известно време. Обещай, че ще го направиш. Аз закъснях и на косъм се разминах, накрая и пистолет вадеше. Взимаше разни вещества, ревеше и аз го съжалявах. Не предполагах, че ще стигне до такива крайности. Някои жени изпускат момента и след това се прощават с живота си. Нали няма да направиш тази грешка? Утре, докато е на работа - взимаш най-важното и да те няма. Ако трябва смени града и не казвай къде си. След 3-4 месеца няма да е толкова агесивен, ако стоиш настрана и не се занимаваш повече с него.

4.   За измислените истории има отделен раздел.

5.   Хващай чужденеца без да се замисляш, веднъж в живота се дава този шанс!

6.   Хубава история, но за раздел измислени. Запознанството е слабото звено - не става така освен по филмите. Даже и тсм не отиват да се къпят в морето половин час след като са се запознали.

7.   Това си е чист знак, че трябва да зарежеш настоящия. Не му признавай за изневярата, няма смисъл да го нараняваш. Благодари му за всичко и чао. Иначе каквото става на морето си остава там, поне от 90% от случаите е така, говоря и от личен опит. Изневярата е иначе грозно нещо, грешката е, че не си го зарязала навреме този мъж. Няма смисъл да го жалиш ако не го обичаш, дай му шанс да срещне и той някоя.

8.   По стила на заглавието личи, че това е оня с темите защо мъжете така, защо жените онака, Дървения философ на сподели, жена не видял, от компютър не станал.

9.   Не те обвиняваме.

10.   И на мен повече ми прилича на измислена история, но авторке, имаш проблеми с грамотността! Цитирам "Езикът, на когото общувахме, беше английски". На когото е за живи хора, одушевени лица - например "Човекът, с когото говорих, е твоят съсед." "Езикът, на КОЙТО общуваме, е български" примерно. Както и да е.
Ако историята е истинска, аз също смятам, че е по-добре да се разделиш с настоящия ти приятел. Той само те тормози и едва ли ще се промени. Разделете се.

11.   Ти тази същата с морския суинг ли си?
Много слаби измишльотини, миличка (или миличък) - просто издишат отвсякъде...

14.   Вие веднага я нападате, не стига ,че мъжът й я кара да живее в постоянен ад ,ами сега и вие. Историята не била истинска,измислено било, да оставила нейния,за да срещнел и той някоя...Чакайте малко бе , коя жена ,ще се задържи при подобен индивид,който постоянно кълне,нарежда,обижда нея и близките й,без причина,без да му е изневерявала, (както авторката казва ,не е имала секс на първа среща и не е изневврявала преди), когато тя не е била лоша към него? Не знам коя жена ще се задържи така ,всяка ще го захвърли,накрая ще е още по-злобен,стар и като кукувица. Без семейство ,деца и т.н... Имам една позната ,в същата ситуация,че даже и се ожени за него, страшно красиво и младо момиче,с хубаво тяло и много усмихната и добричка. Не може да го зареже,понеже била свикнала с него, един друг я харесваше и я искаше ,даже питаше баща й за нея,защото се познават от малки,но не,глупачката явно си пада по боклука... Свикнала била с него , навик и т.н... Онзи даже я беше ударил,т.н й съпруг. На 24 години,се зароби с него. Няма мърдане. А вие какво, завиждате на авторката,че е явно е красива и е била на морето със скандинаввц,който я е харесал,черпил,държал за ръка,че даже я е и лизал и ч*кал. Защо трябва да е измислица ? Завистници , истина е ,две такива познати имам , с любовни авантюри на Слънчака едната,другата на Златни пясъци, екземплярите бяха руснак и датчанин. Едната даже му отиде на гости и сега са гаджета , той идва при нея,тя при него,нищо чудно и да се заженят. Авторке, отиди при скандинавецът на морето , пиши му ,че ще дойдеш да го видиш за два дни,ако трябва не вашите , с автобус , с влак, споделено пътуване,има групи във фейсбук! Просто отиди,прекарай с него,двата романтични и незабравими дни там,за които ти е предложил. Не го изпускай, северняците са страхотни мъже. Не са толкова студени,знаят как да са нежни и романтични с една жена. Самата аз през 2019 година имах незабравима шведска авантюра,даже му помня и името, Йонас. Хаха. Не се чуди,връщай се веднага при северняка и ритни изрода, който те манипулира и е воденичен камък в живота ти! Успех!

Авторката

15.   Все съм чела измислици в този сайт, ама като автора/ката на тая не бях виждала! Много са тези, които сами си пишат коментари под историйките, уж че са подкрепящи коментиращи, обаче номер 14 изби рибата — почва да се защитава под друга самоличност, после се отнася и накрая се подписва... D)))

Аз дописах, че е авторката.

16.   Изневярата е изневяра, опделено е долнярка постъпка, ама по-лошото е, че седите във връзки от тоя тип и си пропилявате животите.

Братан.

17.   15 - То това е като самозадоволяване - сама си пише темите, сама си ги коментира, сама си ги лайква. :)))

18.   От започването на писмото ти се сетих за разговор между две блондинки който ми влезна в главата без да съм го чувал никъде просто така си го преставих:)едната-Скъпа какъв е този мия ктсмет все на боклуци попадам ,-другата добре де като тръгваш с тях не ги ли виждаш !?-Ми в началото са много мили и до рички до като легнат с мен и после ..живи боклуци -Скъпа...."още ли не си се усетила че ти ги правиш боклуци!?

19.   Авторке в Н.14, ти съвсем се изложи, както Н.15 ти го казва. Пишеш история, коментираш си историята и в Н.14 защитаваш себе си като се представяш за страничен коментатор, а се подписваш:
Авторката.
Съвсем си полудяла авторке-коментаторке-модераторке. Всички вече те знаят коя си и какви глупости пишеш. Ако този сайт има малко МОРАЛ трябва да те изхвърлят като модератор-парцал, защото във всяка история показваш простотията си. Да е един,два,три пъти да ти прости човек, но ти го правиш във всяка твоя история. Съвсем явно е за всеки да разбере, че си тотално перкулясала и мястото ти е в психиатричната болница под най-строг контрол.
Къде са коментарите 11 и 13 авторке-модераторке. Моя коментар трябваше да бъде Номер 13, защо го няма. Защо го изтри ти луда дърта 65 годишна бабо. В м.ноември ще навършиш 66 години дърта циганко-копанарке. Сама си призна, че си от баща румънски цигански копанар. Ти заслужаваш само разстрел. Хайде сега да видим и този ли коментар ще изтриеш. Този коментар трябва да бъде номер 19 .

20.   Не знам защо сте дали единички на Братан, специално с този си коментар е напълно прав. Изневярата е кофти, както и е кофти да стоиш във връзка, която те прави нещастен, само и само за да не си сам/а.

Лола

22.   15 към 20
Ами, защото не ме кефи, бе девойко...

23.   Защо пишете,че историята била измислена?Това,че на вас не ви се случват такива неща не означава,че и на другите не!

24.   Не мога да разбера, коя част звучи измислено? Че е с някакъв малоумник с ориенталско мислене? Такива няма в България, нее. Или че е спала с някакъв скандинавец на първа среща? Те там така правят по принцип. Не знам кое му е толкова учудващото. То и българските мъже се стараят в това отношение, но онези имат повече подход и за това, по-често им се получава. Това не значи, че са иначе добри хора или че в последствие задължително ще поискат връзка. Не мога да разбера кое му е толкова невероятното, все едно е написала, че е спала с извънземен...

25.   Авторке, какво стана със Скандинавеца, какво е продължението на историята?

26.   Бидейки с мъж от Северна държава, потвърждавам че много северняци са галанти кавалери и се отнасят с жените като с хора с човешки нужди, а не като с кухненски роботи без чувства и емоции, както правят много български мъже. Но са си малко особняци, което на фона на другите качества не е нещо фатално. Все пак, пълно щастие няма. Културните различия си казват думата, но с желание и компромиси от двете страни, нещата се получават.
Авторке, ти си постъпила предателски спрямо твоят мъж, за което не те съдя, но и не те обвинявам. И все пак, не мога да подмина тази ти постъпка. Мисля, че мъжът и е редно да знае какво е станало, после се свържи със северняка и каквото стане. Сямо гледай да не е някой който в началото е мил, но после се оказва някакъв социопат, защото и такива ги има.

27.   Първо, мъж ти пише. С разбито доверие към "нежния" пол, но въпреки това не обратен. По-скоро, отвратен от хората като цяло.
В този сайт влизам да гледам шитпостове и да се заливам от смях на хорските дебилщини, а твоята тема е точно такава. Дори не четох коментарите, защото описанието на какво сте правили ми дойде в повече. Можеше просто да го съкратиш на "клати ме цяла вечер" - пак щяхме да те разберем. Ако изобщо това не е някакъв изблик на литературна "гениалност"...
Първата ми критика - сама си го избрала.
Втората - сама влизаш във филми и не си гледаш интереса.
Третата - не намираш ли сходство между "мъжа" ти и въпросния викинг? Мога да те уверя, че всеки бета калъф ще е "миличък" и ще те "четка", докато не ти го ръгне някъде. Имам много лични наблюдения на това как се процедира в западните/северните и всякакви подобни общества. Лицемерието е на макс - разликата тук е, че просто не сме толкова добре платени и не ни дреме за любезности - т. е. казваме си го, както ни е на момента.
Четвърта, вече е към мен самия - като ви чета "проблемите", не разбирам какво правя още тука (в тая държава)...

28.   Сега обърнах внимание на коментар 14... Авторката май има сериозен фетиш към северняци и си умира такъв да я мине и да облизва между краката, но просто самотата й е дошла в повече. Има си раздел за измислиците. Този сайт е за помагане, а не за четене на измислици, но то изживяването няма да е толкова реално....

30.   Скандинавеца постоянно ми пише,разказах на мъжът ми, за изневярата ми, нарече ме прелюбодейка,за малко да ме удари, но ми прости и ме задържа. Засега съм при него и той искал да остана и ми се отсърди. Със скандинавеца ,можело да се видим или на Коледа,или догодина... Сексът наистина беше УНИКАЛЕН С НЕГО!!!

31.   30, аз не мога да разбера защо ни лъжеш? Като толкова искаш скандинавец, си намери такъв. Кому е нужно да четем мокри делюзивни блянове? Горкият скандинавец, ако такъв ти се върже...

32.   Голямото чудо,че е спал някой със скандинавец,на българското море и курорти... То,понеже никога не е ставало с други жени, нали? Всяка после,може да си фантазира каквото и колкото си иска,ако ще и че ще се върне в България заради нея и деца ще имат... То по тая логика,всяка работеща к*рва по клубовете на Слънчев бряг и Златни пясъци,трябва да е с еб*ти и голямото самочувствие ,задето всеки ден там я е*ат скандинавци,германци,англичани поляци и всякакви там,пияни и надрусани ,изпаднали про-западняци и северняци. ;)