Тя наеба и мен, и брат ми, сигурно и други
Историята наистина е много дълга, защото ще разкажа сбито.
На 29 години съм, с вече бивша приятелка на 19. Бяхме заедно почти 3 години, в които всичко вървеше на приливи и отливи. Причината е, че съм обсебен от нея, все още съм, обичам я, обожавам я и я ревнувам дори от въздуха. Много сме се карали заради това, тя ми е казвала много тежки думи в момент на гняв. Тя е човек, който обича свободата си и личното пространство, не търпи чуждо мнение и ограничения. Тази година на бала и беше без мен, защото бях извън страната за 2 дни по работа. Иначе аз щях да и бъда кавалер, така се бяхме разбрали, не беше само по мое желание. Не успях. Гледах и снимките във Фейсбук, които качи и повечето бяха само с момчета. На едната снимка беше със 7. 7!!! И прегърнала двама, трети я прегръща за краката, застанал на колене, а отстрани още четирима... Не бях на себе си цяла вечер. Написах и гадни неща, тя на мен още повече. После ми прати снимка как я лижат двама на капака на колата и. Каза, че мъжки курви има винаги и като не я ценя аз, има кой да ме замести. Живота нямало да и стигне да мине всички, хубавои било да разиграва мъжете... На това вече нямах сили да отговоря, не знаех какво и как, просто главата ми блокира за час поне. После плаках...
Като се прибрах в България разбрах, че е била и с брат ми. Мой приятел ми каза, който също така ни е съсед. Дошли заедно сутринта след бала и се държали доста фриволно... Отидох до работата и да чуя от нея за всичко. Каза, че с лизачите нищо повече не е имала, но се е чукала с брат ми. Записвала е телефонните им разговори, показа ми и чатове. Той я е свалял откакто сме заедно с нея, натискал и се е през цялото време. Предложил да я закара след бала, за да не кара пила. Тя не пие де, но той си е намерил още един повод да се възползва от момента, че ме няма. Намразих я оттогава, но и още я обичам. Намразих и брат си, че е станал парцал за обща употреба. Брат ми беше все пак, но вече нямам такъв. Него само го мразя. Блокирал съм ги отвсякъде и двамата, да вървят на майната си.

Коментари

1.   Имаш опитно момиче,какво си се разревал,задръстенячка с бандерол ли искаш,а?

4.   Поведението на това момиче няма да го коментирам, отвратително е и вероятно ще съжалява след няколко години. Повярвала си е, че е голяма жена, а всъщност е едно самозабравило се дете. Не знам какво й е липсвало, за да стигне до тук с поведението си, ако е истина. Просто съжалявам за нея.

Това, което повече ме притеснява е фактът, че 29-годишен мъж е имал връзка с 19-годишна?! Три години заедно, извинявай, но МЪЖ на 27 години да се занимава с ученичка на 17? Брат ти същия, и при двама ви нещо не е наред.

5.   В потрес съм от историята ти. Чудя се къде са ценностите, къде е обичта, уважението и вярността към партньора? Наистина ли плачеш за това момиче? Ами не го заслужава, нито заслужава теб.

6.   Много правилно,че си ги блокирал и двамата. Ще ти мине и като ти мине ще.си кажеш какъв глупак съм бил да страдам по тая курвентия, няма никаква морална стойност това момиче , тя се подиграва с чувствата на хората и няма никакво уважение. Това ,което си преживял е чиста гавра.Слагай чертата и това е! А брат ти...нямам думи...

8.   Ами, защо си я задушавал толкова, ревнувал и правил проблеми ? Ти не си бил влюбен, а обсебен. Прави разлика. Имам опит и знам, че някой мъж да се държи така с теб и най-гнусното нещо. Човекът не е притежание. А и си бил малко голям за нея...

9.   Много се надявам историята да е измислена...

10.   Брат, като мъж на мъж ще ти кажа едно - за такива не трябва да плачеш, дори не трябва да страдаш. Да гадно ти е и ти е болно, окей нормално е, но преглътни болката и се стегни, не трябва да обичаш момиче като нея, тя ще си понесе последствията от курвеенето, радвай се даже че си се отървал от тази курва. Сега че тя е на 19 а ти на 29 няма да коментирам, но осъзнай че тя не си заслужава.

12.   Най-големият боклук е брат ти, а за теб не знам какво да кажа...

13.   Аз пък се чудя какво нещо, всички млади ли са без ценности вече. Ужас. Пускат на всички.

14.   Мъж да позволява на една хлапачка да си играе с него и да го върти на малкия си пръст.. Опичай си акъла. Тая грам от вниманието ти не заслужава. В потрес съм. За брат ти няма да коментирам дори. Продължи напред. Нима представяш бъдещето си с това нещо? След време, когато я прежалиш ще се смееш на себе си и ще съжаляваш за пропиляните нерви и време. Знам, че е трудно, но тая не заслужава нищо. Долен мръсен парцал.

-

15.   Преди казваха " Еди кой си е*ал някоя си или тези се нае*аха." Сегашните бройлери жените ги е*ат.

16.   Ми какво очакваш от 15-16 годишна като си я взел за гадже преди 3 години?! Мъж за женене на 25-26 ще се занимава с пикли, страшно сериозен си и ти!

17.   Авторе, ако историята не е измислена, тогава нещо не си в ред. Женската мръсония е повсеместна, но да страдаш заради миризлива ку*ва изобщо не си заслужава. След време ще се радваш, че не си бил с нея, като видиш в каква целулитна и грозна бъчва ще се превърне. Това с лизачите и е гнусно нещо. Ако знаеш какви мръсотии изтичает от вагината и, само като си помислиш за лизане ще повръщаш цяла седмица. При положение че, тази живее в малко насилино място и хората я познават, никой мъж няма да я иска за жена-майка на децата му!

18.   Тъпа работа, много кофти. Няма за какво да се тормозиш за такава. Тя не си струва.

19.   Дай ми я на мен аз нямам нищо против да ме наебе хахахх колко сте задръстени не е истина направо!

20.   Тая е няква психопатка, ОЧЕВИДНО. Особено и предвид, че не пие....лол...кой не пие на бала си? И сама си го казва, че обичала да разиграва мъжете. Че и записала разговорите с брат ти...смятай какъв калкулативен психопат е. Бегай. Не бъди жертва.

21.   Разврата тепърва набира скорост още нищо не сте видели, а колкото до брат ти приеми че ти е направил голяма услуга.