Как да продължа напред?
Здравейте,представям ви мен и моята история.Жена съм на 22,студентка,предстои ми да съм поледна година.Имах връзка 4 години и половина,ученическа ли беше или не,това да мен е моята голяма и истинска любов.Ходехме заедно на уроци и от там започна всичко.Връзката ни беше много бурна,имахме проблеми със семействата ни,приятели,но видаги се оправяхме и продължавахме заедно.Връзката ни беше от разстояние,съответно ,аз съм студентка в един град,той е студент в друг.Тази година ни предстоеше да се преместя при него да заживеем заедно.Плановете,обаче никога не се изпъляват,нито обещанията нали?Нямаше как всичко да е толкова хубаво.
Връщам се преди повече от година вече,тогава той ми призна за негова изневяра, с колежка от неговата група.През този период много се карахме и стана,тази каквато стана.С настъпването на първата карантина,се оправихме,сближихме и продължихме заедно.Заедно,до преди 2 месеца.Разделихме се,защото казваше,че не ме прави щастлива,че мен ми трябва по-добро,че иска да е сам,няла време за гаджета,че иска да се фокусира само и единствено върху себе си,че съм важна обича ме ,но като приятелка.Естествено,в мен веднага се предизвика въпроса дали има друга,но той отрече.Останахме приятели,излизахме,през това време,предлага ми да се съберем и всичко вървеше нормално,до преди по-малко от месец.Тогава се видяхме,започна да е много по-груб с мен и имаше причина момичето с което ми изневери изглежда,че му върза.Днес,те вече са на морето двойка.На море,на което ние трябваше да бъдем и през тези 2 месеца той ме лъжеше,че ще се оправим,че му трябва време,че всичко ще се нареди,че вярва и знае че ще се съберем един ден,че ще се оженим.Вярвах му,наистина,наистина на всичко му вярвах и днес като видях тяхна спинма заедно,все едно нещо се пръсна в мен.Пробуди хиляди въпроси,как за 2 месеца ме преживя,а аз не мога,обичаше ли ме някога,пука ли ти изобщо за мен.Това ли е твоята избранница,за нея ли ще се ожиниш,все пак една група,в един град учат,една специалност.Много ме боли,много.Наистина се опитвам,но го обичам все още.Не съм грозно момиче,имам потенциал,септември започвам работа.Винаги,както и в момента има внимание мъжко към мен,но не е от него.Как този човек продължи след 2 месеца и започна връзка с любовницата си и са щастливи и се обичат,а аз не мога,аз съм зациклила над това.Наистина се замислям да не съм обсебена от тоя човек,че просто не мога да си тръгна.Бих се радвала да прочета вашето мнение и отговори.Благодаря,предварително!

Коментари

1.   Заслужава да пратиш чатовете на изгората му...
Лъгал е теб докато се подсигури с нея, лъгал е и нея като те е държал в резерва. Прати и съобщенията с дати т. н. да не "изгаря" и тя.

2.   Ще те боли известно време, но ще мине. Можеш да си благодарна, че нещата са се развили по този начин, защото с него не сте подходящи един за друг, а и връзките от разстояние често не сработват. Щом е изневерил на теб с нея, бъди сигурна, че в някакъв момент тя ще е на твоето място. Млада си, не си въобразявай, че това е голямата ти любов, защото да те лъжат не е любов. Прегърни възможността за нова работа и нови контакти, узрей малко и се ориентирай в живота, другото ще се подреди.

3.   Егати боклука, честно.

4.   Аз разбрах, че когато ти е изневерил с колежката си е било преди година. Та логиката ми е, че след като сте в различки градове, той знае че го обичаш няма да го шпионираш и заподозреш нещо и тък след тази изневерява МОЕ МНЕНИЕ ВСЕ ПАК, че бившия ти е тръгнал с колежката си ако е така, да НЕ ТЕ Е ОБИЧАЛ и да за една година е нормално да заобичаш друг.
боли не боли върви напред и не се огледай назад момиче!
Късмет.
Между другото той е още малък, не го мисли че ще се оженят с нея, най много му давам 2-3 години.
А ти, следващият път с човек до себе си, не от разстояние.

5.   Човекът не е продължил, въртял е и двете.Често срещан харем и игра за прости мъже. Сега омайва нея, като го скастри за нещо, ще ти реве на тебе докато пак не се сдобрят. И после пак и пак.
С бивши никакви контакти, никакви приятелства, никакви вижданици. Трябвало е да го блокираш още с раздялата, за да спреш бъдещият му паразитизъм и лицемерие. Но жените сме по-мекушави и чувствителни.
Прати чатове, макар че ще излезнеш луда и зла и той ще се оправдава. Ама що пък да не му направиш мръсно като се е подиграл с теб? Ако не си отмъстителна по природа, недей. Плюй си в пазвата и благодари, че този се е махнал от живота ти. Този път го изтрий и блокирай.

6.   Въпреки че не съм жена, и аз си слагах капаци като теб по една пача. С времето се оказа най-малкия ми проблем, уви, и ми падна пердето от преди 12 години. Нито ме вълнува дали съм с някоя, нито кой какво иска и очаква. Откакто направих това и си "приземих" очакванията към другите - т.е. да предвидя какво ще направят, че да ме "минат", ми е много по-добре и съм се отървавал от много помии. Намери си някакво занимание - спорт ли, работа ли, някакво хоби ли. Честно казано, такива като нас не ги чака добро в тая държава, аз отдавна съм се ориентирал да се разкарвам. Дебна да се отсмърди тая пръдня и да пуснат междуконтиненталните, че и "хубавата" Европа не е по-различна. Светът не е толкова малък, колкото е манталитета на повечето сънародници, нито тоя жалък континент. Успех.